Hotel Unicornis Eger ★★★

Hotel Unicornis Eger
3300 Eger, Hibay Károly u. 2.

Hotel Unicornis Eger a térképen

Hotel Unicornis Eger értékelése:

4. helyezett a 166 egri szállás közül

Hotel Unicornis Eger képei

Hotel Unicornis Eger

Hotel Unicornis Eger vélemények

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 17.
Meg voltunk elégedve a szolgáltatással.A reggeli bőséges volt.A szoba bár nem volt nagy ,nekünk tökéletesen megfelelt arra a pár napra.Az apróbb problémákat nem írom le,mert összességében jónak itéltük a szállást.A személyzet kedves és udvarias volt.Csak ajánlani tudjuk másoknak is.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 13.
Nagyon közel van mindenhez. Finom és bőséges az étkezési menüsor.
A szállásadók segítőkészek voltak.
A déli menüs étkezés is megfelelő volt.
A főnök úr még a saját gyümölcspálinkáját is ajánlotta reggelente a vendégeknek kóstolásra.
Válasz az értékelésre - 2019. december 26.
Kedves Gyöngyi! Köszönjük szépen pozitív értékelését, szeretettel várjuk Önöket vissza!

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
A szálloda remek helyen van, minden lényeges látnivalóhoz közel. A személyzet kiváló, mindenki rendkívül kedves volt. Az egyetlen gond a kaja volt: svédasztalos reggeli-vacsoránk volt. A reggelivel nem volt bajunk, de a vacsora? ! Szerintem amíg ott voltunk (2 este), nagyjából ugyanazt kaptuk, gondolom, másnap felmelegítve.
Válasz az értékelésre - 2019. november 13.
Kedves Hajnal Tiborné!

Köszönjük szépen értékelését és visszajelzését, melyet továbbítunk a Vezetőség részére kivizsgálásra.

Bízunk benne, hogy a jövőben ismét ellátogatnak hozzánk.

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel felújításra szorul,de ezt meg is kezdték. Kisebb dolgokra kellene jobban figyelni ami bosszantóak. Az erkélyünk szemetes volt,de mikor kértük azonnal letakarították. A szemetesnek nincs fedele,az egész apartman kissé lelakott,az ágyak borzalmas kényelmetlenek. Nem volt fogas és takarítást kérünk tábla,így külön kellett kérni hogy vigyék ki a szemetet.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 18.
Kellemes nyugott városka,sok látnivalóval,több érdekességgel átlagos rendezvénnyel és ami még nagyon jó ,hogy nem találkoztunk szúnyogokkal, legyekkel.
Válasz az értékelésre - 2019. augusztus 5.
Kedves Hajnalka !

Köszönjük szépen, hogy minket választottak pihenésük helyszínéül, bízunk benne, hogy a jövőben ismét találkozunk!

Minden jót kívánunk!

hazai tájak TOP szállásértékelő
hazai tájak TOP étteremértékelő
hazai tájak TOP egyébhely értékelő
2017. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. december 19.
Kiváló elhelyezkedés, percek alatt minden látnivaló elérhető. Tiszta, kellemes, tágas szoba, itt nekem csak az ágy pereme volt kényelmetlen.Kedves figyelmeség a fürdőszobába készített fürdősapka. A wellness kifogástalan, élveztük is zárásig. A reggelinél értékeltem a kávéautomatát, végre nem csak a híg egyenkávét kaptuk. A vacsora átlagos.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 29.
A szálloda nagyon jó helyen van. Minden látnivaló könnyen egy kis sétával megközelíthető.
Az ágyak kényelmesek.
A wellness részleg megfelelő.
Az ételek íze kiváló, csak a hőmérsékletével voltak problémák. (langyos volt, a marhapörköltnek nem előny) Különben minden tökéletes volt.
Szívesen mennénk máskor is.

2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 22.
Kiváló elhelyezkedés, néhány percre a vár bejáratától. A vasúti pályaudvartól 20 perc sétával könnyen elérhető. Ha kicsit szerencsésebb vagy mint mi, akkor várra néző szobát kapsz. A személyzet kedves, szolgálatkész. A szoba kényelmes, tiszta. A wellness részleg jó, jakuzzi, finn szauna, gőzkabin, konditerem. A csokis masszázst mi kihagytuk, de biztos az se rossz.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kedves, udvarias a személyzet, a szobák tiszták, kényelmesek az àgyak, a jakuzzi kiváló. Ami nem volt szimpatikus, a masszírozó hölgyek kedvessége, hát az kicsit kifogásolható, ennek ellenére a masszirozást kiválóan végezték, de abból a rövid időből is lecsíptek. Az ételek megfelelő mennyiségűek, és finomak voltak.

2017. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 9. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kifogástalan személyzettel,remek helyen, kellemes környezetben működő hotel! A tisztaság dicséretes, a felszereltség jó. Az ételek ízletesek, választékosak, gusztusosak. Az egyetlen kifogás a wellness részleg mérete. Korrekt ár, abszolút értékarányos, még baráti körökben is ajánlva.

Hotel Unicornis
2 nap/1 éjszaka 10.000 - 14.850,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, welness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.02.12-ig
Hotel Unicornis
3 nap/2 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és mini fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hunguest Hotel Flóra
Érvényes: 2021.08.15-ig
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 16.417,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, panoptikum, múzeum - és fürdőbelépőkkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.07-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 14.936 - 23.159,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2021.03.31-ig
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
4 nap/3 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, választható belépővel, tárlatvezetéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.06-ig
Park Hotel Minaret
2 nap/1 éjszaka 6.500 - 22.833,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.02.06-ig
Hotel Eger Ködmön
2-5 éjszaka 14.790,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes belépési lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 13.067,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 23.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, tematikus vacsoraestekkel, masszázskuponnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal
Érvényes: 2020.08.31-ig
Erika Vendégház
4 nap/3 éjszaka 4.500 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.08.15-ig
Hotel Unicornis
3 nap/2 éjszaka 14.998,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és mini fitneszterem használattal, wellness törölközővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig

Szállodák Eger környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Oxigén Wellness Félpanzióval

EgerX