Hotel Unicornis Eger ★★★

Hotel Unicornis Eger
3300 Eger, Hibay Károly u. 2.

Hotel Unicornis Eger a térképen

Hotel Unicornis Eger értékelése:

10. helyezett a 165 egri szállás közül

Hotel Unicornis Eger képei

Hotel Unicornis Eger

Hotel Unicornis Eger vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 14.
A szálloda a város központi részén, kedvező helyen van. A szoba tágas, kényelmes és tiszta, a személyzet pedig kedves, udvarias és segítőkész volt. Az ételek bőségesek és finomak voltak. A wellness részleg nagyon jó lehetőséget nyújtott a felüdülésre és ellazulásra.
Válasz az értékelésre - 2019. november 28.
Kedves István!

Köszönjük szépen pozitív visszajelzését, örömmel olvastuk, hogy jól érezték magukat nálunk.

Szeretettel várjuk Önöket vissza!
Vendégkapcsolat (Hotel Unicornis)
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 12.
Ár/érték arányban kiváló hely, a szoba és a wellness tiszta, kényelmes. Az elhelyezkedése remek, pár perc sétával majdnem minden elérhető. A reggeli és a vacsora bőséges és kiváló volt, a személyzet pedig mindig segítőkész és kedves. Legközelebb is szívesen szállunk meg itt! :)
Válasz az értékelésre - 2019. július 24.
Kedves Szilvia!
Köszönjük szépen, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül, örömmel olvastuk, hogy pozitív élményekkel gazdagodtak nálunk.
Szeretettel várjuk Önöket vissza!
Vendégkapcsolat (Hotel Unicornis)

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 15.
Már több éve járunk ide és nagyon szeretjük a szállodát. Kedvese a személyzet minden téren. A recepción és az előzetes bejelentkezés alkalmával is mindig kielégítik az igényeinket. Minden alkalommal ugyan azt a szobát kérjük és meg is kapjuk. A vellness részleg lehetne nagyobb, több fürdési lehetőséggel, de összességében jó a szálláshely.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Többször voltunk a szálloda vendégei! Már kétszer ünnepeltük együtt a szivesztert és köszöntöttük az új évet! ! Számunkra nagyon kellemes hely! A félpanzió bőséges,finom, a felszolgálók nagyon kedvesek,nemkülönben a recepció munkatársai! Szinte családias a szálloda légköre! A városközpont párperc sétával elérhető! Az egrivár, a Minaret stb.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 6.
Masodszor latogattuk meg Eger varosat es csak azt bantuk,hogy elso alkalommal nem az Unicornis szallodat valasztottuk. Mindennel meg voltunk elegedve,a szemelyzet nagyon kedves es szolgalatkesz,az apartmanban voltunk szallasolva,ami nagyon kenyelmes es tiszta volt. A szalloda fekvese nagyon idealis azok szamara is, akik varoslatogatas celjabol mennek Egerbe(mi azert voltunk )kozponti fekvese miatt minden nevezetesseg kozel volt.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 6.
Nagyon jó helyen van! A vár a Dobó tér 5 perc sétával megközelíthető. A többi látnivaló is max. 15 perc séta. Ellátás szuper mind a mennyiséget mind a minőséget beleértve. Kiszolgálásra nem lehet panaszom úgy mond mindig kéznél volt valaki. A masszázst is kipróbáltam nagyon szuper és felüdítő volt! Szoba célnak meg felelt elég kényelmes volt.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Hotel minden szolgálatával nagyon meg voltunk elégedve,ajánlom másoknak is! Ha módunk,és egészségünk engedi máskor is ezt a szálláshelyet választjuk! Város egyik legpatinásabb szálláshelye,az étterme ,a kiszolgálok kedvesek. A város nevezetességei is a Hotel közelében vannak,könnyen megközelíthető. Minden nap a szálláshelyről indultunk el ,és oda tértünk vissza a program végeztével!

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 13.
Eger városa megismeréséhez a lehetö legjobb szállodát választottuk! A hotel bár a mozgalmas belvárosban fekszik, mégis nyugodt pihenésünk és gyönyörű kilátásunk volt a tetötéri szobákból. Saját, fedett parkolóudvar, valamint a hotel előtt nyitott parkolóhelyek. A személyzet vendégszerető, kedves, segítőkész. A felújított szobák kényelmesek, tiszták és tágasak.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 24.
Már kétszer választottuk a szállodát pihenésünk helyszínéül. A hotel bár a mozgalmas belvárosban fekszik, mégis nyugodt pihenésünk és gyönyörű kilátásunk volt a 212-es szobából a várra. Saját, fedett parkolóudvar, valamint a hotel előtt nyitott parkolóhelyek. A személyzet vendégszerető, kedves, segítőkész. A felújított szobák kényelmesek, tiszták, hajszárítóval felszereltek.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 7.
Minden remek volt, biztos, hogy még visszatérünk. Az elhelyezkedése tökéletes, mindenhez nagyon közel van. Az ételek nagyon finomak. A honlapjuk szerint minden szobában van légkondi, azonban a mienkben nem volt, de szerencsére az időjárás jó volt, végül nem hiányzott! De minden remek volt!

Hotel Unicornis
3 nap/2 éjszaka 8.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Unicornis
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, welness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.07.24-ig
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
2 nap/1 éjszaka 15.250,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.04.01-ig
Romantik Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 14.600,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.06.30.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 19.764 - 20.262,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 5.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.26-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 12.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Hotel Unicornis
3 nap/2 éjszaka 13.748,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és mini fitneszterem használattal, wellness törölközővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig

Szállodák Egerben és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Szent István Hotel Eger
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

EgerX