Hotel Unicornis Eger ★★★

Hotel Unicornis Eger
3300 Eger, Hibay Károly u. 2.

Hotel Unicornis Eger a térképen

Hotel Unicornis Eger értékelése:

4. helyezett a 166 egri szállás közül

Hotel Unicornis Eger képei

Hotel Unicornis Eger

Hotel Unicornis Eger vélemények

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 15.
Remek három éjszakát töltöttünk itt el. Mikor beléptünk, olyan tágas szoba fogadott minket, hogy alig hittük el, hogy ezt rendeltük. Mindent megtaláltunk benne, amit kerestünk. Mivel az idő kezdetben hűvösen indult, sokat sétáltunk kulturális programokat keresve, melyhez jó kiindulás volt a szálloda központi elhelyezkedése.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 24.
A szálloda elhelyezkedése kiváló, Eger csodálatos. A szállodában csend volt, kicsitt kopott a hangulata de jól pihentünk. A reggeli és vacsora az ár-érték aránynak messze megfelelt.
Válasz az értékelésre - 2020. március 9.
Kedves Csaba!

Köszönjük szépen pozitív értékelését és a kedves szavakat, reméljük, a jövőben még találkozunk!

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 14.
A szálloda a város központi részén, kedvező helyen van. A szoba tágas, kényelmes és tiszta, a személyzet pedig kedves, udvarias és segítőkész volt. Az ételek bőségesek és finomak voltak. A wellness részleg nagyon jó lehetőséget nyújtott a felüdülésre és ellazulásra.
Válasz az értékelésre - 2019. november 28.
Kedves István!

Köszönjük szépen pozitív visszajelzését, örömmel olvastuk, hogy jól érezték magukat nálunk.

Szeretettel várjuk Önöket vissza!
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 12.
Ár/érték arányban kiváló hely, a szoba és a wellness tiszta, kényelmes. Az elhelyezkedése remek, pár perc sétával majdnem minden elérhető. A reggeli és a vacsora bőséges és kiváló volt, a személyzet pedig mindig segítőkész és kedves. Legközelebb is szívesen szállunk meg itt! :)
Válasz az értékelésre - 2019. július 24.
Kedves Szilvia!
Köszönjük szépen, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül, örömmel olvastuk, hogy pozitív élményekkel gazdagodtak nálunk.
Szeretettel várjuk Önöket vissza!

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 15.
Már több éve járunk ide és nagyon szeretjük a szállodát. Kedvese a személyzet minden téren. A recepción és az előzetes bejelentkezés alkalmával is mindig kielégítik az igényeinket. Minden alkalommal ugyan azt a szobát kérjük és meg is kapjuk. A vellness részleg lehetne nagyobb, több fürdési lehetőséggel, de összességében jó a szálláshely.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Többször voltunk a szálloda vendégei! Már kétszer ünnepeltük együtt a szivesztert és köszöntöttük az új évet! ! Számunkra nagyon kellemes hely! A félpanzió bőséges,finom, a felszolgálók nagyon kedvesek,nemkülönben a recepció munkatársai! Szinte családias a szálloda légköre! A városközpont párperc sétával elérhető! Az egrivár, a Minaret stb.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 6.
Masodszor latogattuk meg Eger varosat es csak azt bantuk,hogy elso alkalommal nem az Unicornis szallodat valasztottuk. Mindennel meg voltunk elegedve,a szemelyzet nagyon kedves es szolgalatkesz,az apartmanban voltunk szallasolva,ami nagyon kenyelmes es tiszta volt. A szalloda fekvese nagyon idealis azok szamara is, akik varoslatogatas celjabol mennek Egerbe(mi azert voltunk )kozponti fekvese miatt minden nevezetesseg kozel volt.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 6.
Nagyon jó helyen van! A vár a Dobó tér 5 perc sétával megközelíthető. A többi látnivaló is max. 15 perc séta. Ellátás szuper mind a mennyiséget mind a minőséget beleértve. Kiszolgálásra nem lehet panaszom úgy mond mindig kéznél volt valaki. A masszázst is kipróbáltam nagyon szuper és felüdítő volt! Szoba célnak meg felelt elég kényelmes volt.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Hotel minden szolgálatával nagyon meg voltunk elégedve,ajánlom másoknak is! Ha módunk,és egészségünk engedi máskor is ezt a szálláshelyet választjuk! Város egyik legpatinásabb szálláshelye,az étterme ,a kiszolgálok kedvesek. A város nevezetességei is a Hotel közelében vannak,könnyen megközelíthető. Minden nap a szálláshelyről indultunk el ,és oda tértünk vissza a program végeztével!

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 13.
Eger városa megismeréséhez a lehetö legjobb szállodát választottuk! A hotel bár a mozgalmas belvárosban fekszik, mégis nyugodt pihenésünk és gyönyörű kilátásunk volt a tetötéri szobákból. Saját, fedett parkolóudvar, valamint a hotel előtt nyitott parkolóhelyek. A személyzet vendégszerető, kedves, segítőkész. A felújított szobák kényelmesek, tiszták és tágasak.

Hotel Unicornis
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 14.850,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, welness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.03.20-ig
Hotel Unicornis
3 nap/2 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és mini fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hunguest Hotel Flóra
Érvényes: 2021.09.25-ig
Romantik Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.07-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 16.944 - 28.152,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2021.03.31-ig
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 22.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, tárlatvezetés borkóstolóval ás pogácsával
Érvényes: 2021.02.28-ig
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 8.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, kedvezményes belépőjegy vásárlási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 13.067,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 23.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, kedvezményes kuponokkal
2020.10.25. - 2020.10.31.
Erika Vendégház
Érvényes: 2021.09.25-ig
Hotel Unicornis
4 nap/3 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.

Szállodák Eger környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Egyet fizet Kettőt kap 2=3
Csodálatos ősz a Mátrában (min. 2 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)

EgerX