Hotel Eger Ködmön Eger ★★★★

Hotel Eger Ködmön Eger
Hotel Eger Ködmön EgerHotel Eger Ködmön Eger
Hotel Eger Ködmön EgerHotel Eger Ködmön Eger

Hotel Eger Ködmön Eger bemutatkozása

A Wellness Hotel Eger Ködmönr idegenforgalmi központjában, a borkultúrájáról igen híres Szépasszony-völgyben várja vendégeit. Négycsillagos kényelmet és magasfokú kiszolgálást biztosít az ide utazó vendégeknek, mindamellett, hogy a történelmi belvárost egy könnyed sétával elérhetővé teszi.

Agria Vintage Apartman Eger - Augusztus 20.
Augusztus 20.
Hunguest Saliris Egerszalók

Hotel Eger Ködmön Eger vélemények

Kiváló 2013. szeptember 12.a párjával járt itt
Ami tetszett:
A szálloda elhelyezkedése, a személyzet kedvessége, figyelmessége a recepción és a reggelinél, vacsoránál. Lehet, hogy éppen nincs kedvük bájologni, de ők mégis mindig nagyon mosolygósak, kedvesek, figyelmesek voltak, tudnám bizonyos helyeken a személyzet figyelmébe ajánlani, nagyon sokat jelent ez is (már csak azért is esik nagyon jól, mert a saját munkahelyemen én is ezt teszem akkor is, ha épp nincs kedvem hozzá).
Kiváló 2013. szeptember 9.a párjával járt itt
Kiváló elhelyezkedésű hotel, minőségi, kényelmes és patika tisztaságú szobákkal és közösségi helyiségekkel. A svédasztalos reggeli kifogástalan, a Ködmön Étteremben a vacsora remek minőségű, ám az adagok szerények. Az étterem hangulatos, ám az étlapon szereplő árak ( főleg a borok)egy kicsit elrugaszkodnak a realitástól.
Kiváló 2013. szeptember 4.a párjával járt itt
A Wellness rész hangulatos volt, nagyon tetszett, rajtunk kívül maximum egy párral kellett megosztanunk. A vacsora fantasztikusan finom volt. Amivel kevésbé vagyok elégedett, hogy az ágyak matracai különállóak voltak, így az összebújás nem volt annyira kényelmes, de megoldottuk. Összességében teljesen elégedett vagyok és bármikor szívesen visszamennék.
Kiváló 2013. augusztus 19.a párjával járt itt
Minden tökkéletes volt! Tiszta, rendes szobák, kényelmes ágyakkal és hihhetetlen puha ágynemükkel. A reggeli fantasztikusan sokszínű, és izletes. A Spa rész is minden igényt kielégít. Ami baj, hogy csak 10 óra után használható. Pedig reggeli előtt lenne igazán élvezetes.
2013. június 27.a párjával járt itt
A Hotel Ködmön egy ragyogó szálloda. Elegancia. tisztatág, figyelmesség,kedvesség udvariasság stb. Tehát maga a szálloda mint egy ékszerdoboz. Ehhez nem párosult a Ködmön Csárda szinvonala. Gyér választék az étlapon, rendkivül durva italárak. Mindettől lehangolóbb a Szépasszony Völgy kihaltsága. Tisztelettel: Gurbán Miklós
Kiváló 2013. június 11.a párjával járt itt
Csodaszép helyen található kis, családias hotel. A személyzettel maximálisan elégedettek voltunk. Az ételek finomak. A szoba kényelmes, tiszta. Talán a wellness lehetne nagyobb.
Érdemes kipróbálni az extra fürdőket, mi a vörös szőlős fürdőt választottuk. Az adott napon, mikor hazaértünk, hatalmas meglepetést okoztak a kivitelezésével, nagyon romantikus volt.
Bármikor visszamennék.
Kiváló 2013. május 22.a párjával járt itt
2012. novemberben töltöttünk el 3 napot a Hotel Ködmönben. Nagyon jól éreztük magunkat. A szoba szép, tiszta és kényelmes volt. Sajnos a wellness részleg nem olyan nagy, bár amikor mi voltunk nem túl sok vendég volt a hotelben. Nagyot lehet sétálni a pincesoroknál. Kicsit furcsa volt, hogy a vacsorát egy másik helyen egy étteremben kaptuk, de nagyon finom volt.
2013. április 23.a párjával járt itt
A szálloda tiszta, szépen berendezett, külsőre is tetszetős. Ha valaki wellnessezni szeretne, akkor másik szállodát válasszon. (kicsi a wellnes részleg)Ha kirándulni akar a környéken, vagy a szépasszonyvölgyi egri borokat szeretné megkóstolni a pincesoron akkor jó választás ez a szálloda.
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
Mindeninek ajánlani tudom ezt a gyönyörű helyet.Mi a férjemmel 3 éjszakát töltöttünk az egri Hotel Ködmönben.A kiszolgálás elsőosztályu,nagyon udvariasak a dolgozók.Ilyen inteligens pincérekkelmég sehol sem találkoztunk,pedig már sok helyen megfordultunk.Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Kiváló 2013. január 18.a párjával járt itt
A szálloda a legkényesebb ízlést is kielégíti, a tervező és a belső építész kiváló munkát végzett. A személyzet inteligens, nem tolakodó, de minden igényt kielégít. Az éttermi választék pazar és nagyon ízletesen főznek. A wellness-ben a szauna lehetne egy kissé tágasabb, mert egyszerre csak két ember veheti igénybe kényelmesen, valamint a nyugágyakat előbb-utóbb le kellene cserélni műanyag székekre.