Hotel Eger Ködmön Eger ★★★★

Hotel Eger Ködmön Eger
Hotel Eger Ködmön EgerHotel Eger Ködmön Eger
Hotel Eger Ködmön EgerHotel Eger Ködmön Eger

Hotel Eger Ködmön Eger bemutatkozása

A Wellness Hotel Eger Ködmönr idegenforgalmi központjában, a borkultúrájáról igen híres Szépasszony-völgyben várja vendégeit. Négycsillagos kényelmet és magasfokú kiszolgálást biztosít az ide utazó vendégeknek, mindamellett, hogy a történelmi belvárost egy könnyed sétával elérhetővé teszi.

Agria Vintage Apartman Eger - Egri kikapcsolódás
Egri kikapcsolódás
Agria Vintage Apartman Eger
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Hotel Eger Ködmön Eger vélemények

2018. január 2.a párjával járt itt
A szállodával meg voltam elégedve, azonban volt egy bosszantó körülmény, amely rontotta az élmény pozitív jellegét. Ez pedig az volt, hogy - mi a 15 szobában voltunk - a 16 számú szobában a családdal együtt egy kutya is el volt helyezve. A szoba közvetlenül a mi szobánk mellett volt, tehát a kutya minden mozgását, folyosón való szaladgálását, játszását és főleg ugatását el kellett tűrnünk.
Kiváló 2017. december 28.a párjával járt itt
Nagyon szép helyen található a szálloda! Szobával nagyon meg vagyunk elégedve, gyönyörű tisztaság volt! Ami egy kicsit nem tetszett az a délutáni programon felszólgált penészesedés gesztenye? , egy ilyen nívós helyen meg kellett volna nézzék mit szolgálnak fel, és ha látják nem megfelelő helyette kitalálnak mást.
2017. szeptember 11.a párjával járt itt
Párommal érkeztünk két napra. A szálloda szép, a szoba kellemes, csak kicsit szűkös. A függöny és a wc koszosak voltak, a szobában kellemetlen állott szag volt, de az ágy nagy és kényelemes, az erkély a völgyre nézett, és minden szép új volt. Az elhelyezkedése nagyon jó. A reggeli átlagos, a személyzet kedves.
Kiváló 2017. augusztus 25.a párjával járt itt
A szalloda gyonyoru fekvesu, a szemelyzet kedves, segitokesz.A masszazs igazan kivalo volt. A szoba kenyelmes, elegans.Remek kiindulopont kirandulasokhoz, borkostolasokhoz.Idealis romantikus hetvegekre.Az etkezes kicsit furcsa, hogy a ter tuloldalan van, de meleg idoben kellemes a seta.
2017. május 5.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, szép helyen van a hotel és mindenki kedves volt.Minden szép és tiszta,számunkra az étkezés bőséges volt.Wellnes részleg megfelelő.Kellemes környezetbe telt a pihenés,szivesen ajánlom bárkinek.
Kiváló 2017. március 6.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a feleséggemmel.Mindenki nagyon kedves és közvetlen volt.Bőséges ennivaló volt reggel is és vacsoránál is.Ajánlani tudom mindenkinek!
2017. február 20.a párjával járt itt
Nagyon jól èreztük magunkat! Vègtelenül kedves szemèlyzet, tiszta szoba, kellemes wellness (picit kicsike ugyan) fiatalìtó masszàzs, finom reggeli, isteni vacsora, az ètteremben is nagyon kedves szemèlyzet. A szàlloda elhelyezkedèse pompàs helyen van. Parkolàs megoldott.
Kiváló 2017. január 3.a párjával járt itt
Eger számunkra egy meghatározott hely,szívesen vagyunk itt. Nem először jártunk Egerben. Fontos szempont volt a szauna és wellness szolgáltatás lehetősége,ez itt a Hotel Ködmönben nagyon tetszett és a kiszolgálás is ! Szeretnénk majd visszatérni,remélem lesz is rá lehetőségünk ,mi azon leszünk,hisz a tél után jön a tavasz és bizonyára akkor még csodásabb lesz a Szépasszonyvölgyben pihenni !
Kiváló 2016. október 24.a párjával járt itt
Szép környezet,figyelmes személyzet,kényelmes szoba.A reggeli,bőséges,a vacsora minden alkalommal nagyon finom volt,a kiszolgálás lehengerlő.Igazán kellemes pihenésben volt részünk.Reméljük hamarosan visszatérünk!
Kiváló 2016. október 18.a párjával járt itt
Még soha nem szálltunk meg párommal ilyen nívós helyen,így sok viszonyítási alapunk nincs. A személyzet rendkívül kedves,aranyos,segítőkész. Minden közel van,s a svédasztalos reggeli is bőséges és igényes. A wellness rész egész jó,igaz számunkra egy kicsit hideg volt a medence vize,s az öltöző is lehetne melegebb /nyáron ez nem lett volna gond/.