Hotel Eger Ködmön Eger ★★★★

Hotel Eger Ködmön Eger
Hotel Eger Ködmön EgerHotel Eger Ködmön Eger
Hotel Eger Ködmön EgerHotel Eger Ködmön Eger

Hotel Eger Ködmön Eger bemutatkozása

A Wellness Hotel Eger Ködmönr idegenforgalmi központjában, a borkultúrájáról igen híres Szépasszony-völgyben várja vendégeit. Négycsillagos kényelmet és magasfokú kiszolgálást biztosít az ide utazó vendégeknek, mindamellett, hogy a történelmi belvárost egy könnyed sétával elérhetővé teszi.

Agria Vintage Apartman Eger - 3 éjszakás ajánlat
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Hotel Eger Ködmön Eger vélemények

Kiváló 2016. október 5.a párjával járt itt
2016 májusában a párommal töltöttünk itt egy hétvégét, nagyon kellemes volt a légkör. Tökéletes helyen van a hotel, könnyű parkolni. Minden könnyen elérhető és megközelíthető, esténként pedig ihat az ember egy pohár bort a Völgyben. A szoba kényelmes és tiszta volt. Az étterem is remek, minden finom volt. Kedves a személyzet. A wellness rész nagyon jó. :)
Kiváló 2016. szeptember 1.a párjával járt itt
Nagyon szép helyen elhelyezkedő, családias hotel. Nagyon szép, tiszta volt a szoba és a mosdó helyiség is. A konyha külön kiemelendő,tényleg ízvilágra és kiszolgálás területén is tökéletes. A wellness részleget kicsit kicsinek találtuk, sajnos műszaki probléma is volt, de ezen kívül minden szuper volt. Jó szívvel ajanlom másnak is.
Kiváló 2016. augusztus 2.a párjával járt itt
Mikor megérkeztünk Hotel Ködmönbe az általam lefoglalt időpontban,irányt vettünk a Recepció felé. A Recepciós Hölgynek mondtam a nevemet a foglalással kapcsolatban, ekkor ő jelezte felénk, hogy egy nappal hamarabb érkeztünk meg, lefagyott a mosoly az arcomról és vér cikinek éreztem a helyzetet. . .
Kiváló 2016. július 19.a párjával járt itt
2016 július 13.-án jártunk a hotelben!Remekül éreztük magunkat!A recepciósok nagyon kedvesek és figyelmesek voltak mindig velünk!Az ételek és a szálloda elhelyezkedése is tökéletes volt!Mindenkinek ajánlani tudom !Remek kikapcsolodási lehetőségek!A belváros gyalog is megközelíthető!Köszönünk mindent hotel ködmön!
Kiváló 2016. május 17.családjával járt itt
A hotel egy kis ékszerdoboz a Szépasszony-völgyben! Mi lakosztályban voltunk elszállásolva, nagyon jó volt a szoba, szuper a pezsgő-kád, gyönyörű kilátás az erkélyről. A svédasztalos reggeli bőséges, változatos és kiváló. Mégis leginkább kiemelném a Ködmön-Csárdát, mely minden várakozásunkat felülmúlta.
Kiváló 2016. május 6.a párjával járt itt
A Szápasszony völgyének kapujában 4**os Hotel, felülmúlta az elképzelésünket. A szobák nagyon szépek kényelmesek, szolgálatkész személyzet, szuper ellátás. Ajándékba kaptuk ezt a 3 nap pihenést és nagyon jól éreztük magunkat. Elbűvölt a környék , újra felfedeztük Eger városát, a tiszta kultúrált rendezett belváros. Biztos máskor is visszatérünk erre a helyre.
Hotel Eger Ködmön Eger - Külső képHotel Eger Ködmön Eger - KörnyékHotel Eger Ködmön Eger - Belső
Kiváló 2016. május 3.barátokkal járt itt
Eger egyik legkedveltebb helyének, a Szépasszony völgyének kapujában fekvő 4* Hotel. Kedvező fekvése, szolgálatkész személyzete miatt már többször is felkerestük ezt a szállodát. Voltunk itt barátokkal és családdal is egyaránt. Mind a két célnak megfelelt, nagyon jól éreztük magunkat. Tökéletes helyszín egy pihentető hétvégére.
Kiváló 2016. április 16.barátokkal járt itt
A Hotel elhelyezkedése kiváló. Tiszta,elegáns környezetben tudtunk eltölteni négy napot. A személyzet odafigyelő, kedves és segítőkész volt. Az ételek többsége jóízű volt, az éttermi személyzet nagyon kedves és
figyelmes volt. Egy észrevétel a Wellnesszolgáltatással kapcsolatban,
csütörtöki nap elég hűvős volt a medence vize, és a gőzkabin is zárva
volt.
2016. április 11.a párjával járt itt
A szálloda személyzete rendkívül segítőkész és barátságos volt. A szálláshely családias jellegű. A szoba tisztasága és felszereltsége kielégítőnek mondható. A hotel wellness részlegén ugyan lenne mit fejleszteni, azonban utazásunk célja, első sorban a borvidék bejárása és látnivalóinak megtekintése volt.
Hotel Eger Ködmön Eger - Külső képHotel Eger Ködmön Eger - Külső képHotel Eger Ködmön Eger - Vendéglátás
Kiváló 2016. április 11.a párjával járt itt
Nagyon kellemes szálláshely. Tiszta és kényelmes. A személyzet kedves és segítőkész. A wellness részleg bár nem nagy, de a szálloda méretéhez megfelelő, jól felszerelt és karbantartott. A svédasztalos reggeli megfelelő volt és a vacsora pedig a Csárdában elsőosztályú. A pincérek külön említést érdemelnek, akik rendkívül magas fokon űzik a szakmájukat.