Hotel Eger Ködmön Eger ★★★★

Hotel Eger Ködmön Eger
Hotel Eger Ködmön EgerHotel Eger Ködmön Eger
Hotel Eger Ködmön EgerHotel Eger Ködmön Eger

Hotel Eger Ködmön Eger bemutatkozása

A Wellness Hotel Eger Ködmönr idegenforgalmi központjában, a borkultúrájáról igen híres Szépasszony-völgyben várja vendégeit. Négycsillagos kényelmet és magasfokú kiszolgálást biztosít az ide utazó vendégeknek, mindamellett, hogy a történelmi belvárost egy könnyed sétával elérhetővé teszi.

Agria Vintage Apartman Eger - Augusztus 20.
Augusztus 20.
06.10-09.01.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Hotel Eger Ködmön Eger vélemények

Kiváló 2015. július 9.a párjával járt itt
A hotel nagyon jó helyen van. A személyzet kedves és segítőkész. A szoba rendezett és tiszta volt. A szobában lévő ágynak tényleg puha a matraca, és két egyszemélyes ágy van összetolva francia ágynak, ami közt van egy jó nagy rés. Viszont második napra kérés nélkül kaptunk egy szivacs betétet, ami ezt a problémát részben megszüntette, lehet érdemes ilyet kérni már az első nap.
Kiváló 2014. július 26.gyerekekkel járt itt
A szálloda gyönyörű helyen a völgy központjában található. Egy csendes családias hangulatú hely. A szobák tiszták jól felszereltek, a személyzet kedves ás udvarias. Az éttermi része 5 csillagos, az ételek fantasztikusan finomak. A wellness részlege kicsi a víz nekünk hideg volt, viszont a kerti jakuzzi nagyon kellemes volt.
Kiváló 2014. május 22.a párjával járt itt
Jártam már jó pár helyen, belföldön külföldön. A Ködmön azon helyek egyike ahová akár már most azonnal csomagolnék és indulnék. Mindenkinek melegen ajánlom.
Az étterem kinálata, a kiszolgálás csillagos 5-ös! A szoba kényelme tisztasága kiváló szintén.
A személyzetüket megirigyelhetné sok luxus hotel.
Kiváló 2014. február 26.a párjával járt itt
Férjemmel voltunk ezen a csodálatos helyen! Családosaknak is nagyon ajánlom,de kettesben fantasztikus :)
A tisztaság,kiszolgálás,csillagos ötös! Minden elismerésem az ott dolgozóknak,fantasztikus emberek!
Az ételek kifogástalanok voltak!
A környék gyönyörű,és a wellness része is! Nagyon finom tea kínálatok voltak a wellness részlegen!
Remélem lesz még rá lehetőségünk elmenni e csodás,barátságos helyre!
2014. február 12.barátokkal járt itt
Én a férjemmel és a barátainkal tartózkodtunk a hotelben.Gyönyörű szép helyen van,nagyon tiszta,és a kiszolgálás is nagyon jó.Nekünk legjobban az éttermük tetszett,kiváló kiszolgálás és vacsorával vártak bennünket,és egy tortával amit a szülinapomra kaptam
Kiváló 2014. január 12.a párjával járt itt
Nagyon elégedettek voltunk mindennel. Nagyfokú udvariasság és tisztaság jellemző mindenhol és mindenkire. Nagyon figyelmesek voltak. Külön kiemelném a masszázst,mely felejthetetlen élményt nyújtott számomra. Igaz,hogy kissé magasak a masszázs árak,de így utólag nem sajnálom,hogy igénybe vettem a szolgáltatást.
Kiváló 2013. december 28.a párjával járt itt
Nagyon tiszta a szoba, nagyságra is teljesen megfelelő. Az erkélyről a kilátás is szép volt. Az ellátás változatos volt, vegetáriánusként is lehetett válogatni, illetve kérésre elkészítették az ételt. A wellness részleg is tiszta volt, extra programot is nyújtottak. A hotel elhelyezkedése is közel a borospincékhez, a belváros könnyen megközelíthető.
Kiváló 2013. november 2.a párjával járt itt
Tökéletesen alkalmas a hely az ellazulásra, a pihenésre, a romantikus együttlétekre, mindemellett a személyzet kedvessége és segítőkészsége is nagyon megnyerő.
Vacsora után hiányzott egy kis szórakozás, zenés-táncos hely. A masszázsok ára nagyon magas. A tetőteraszon elhelyezett jakuzzit szerettük volna kipróbálni, szauna után jól esett volna a szabadban fürdőzni.
Mindennek ellenére nagyon jól éreztük magunkat.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
2013. október 30.a párjával járt itt
Mint Wellnes szálloda kiváló,minöségi,aszemélyzet figyelmes és inteligens. Minden igényt kielégítö. Szobánk szép és tiszta,kényelmes,a svédasztalos reggeli kifogástalan, a vacsora ízletes ami a Ködmön csárdában volt fogyasztható,hangulatos zene mellett. A Szépasszony Völgy varázsa,a boros pincék hangulata,a vár és a város látványa felejthetetlen.
2013. szeptember 17.a párjával járt itt
Összességében elégedettek voltunk mindennel. Ami egy kis negatívum, hogy nem az átlagember pénztárcájához van méretezve. Ami viszont nagyon tetszett hogy nem kellett előleget, foglalót utalni, sőt voltak olyan kedvesek, hogy felhívtak a szobafoglalás miatt. Az elhelyezkedése egyszerűen tökéletes.