Hunguest Saliris Egerszalók ★★★★

Hunguest Saliris Egerszalók
Hunguest Saliris EgerszalókHunguest Saliris Egerszalók
Hunguest Saliris EgerszalókHunguest Saliris Egerszalók

A Hunguest Saliris legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár (1 éjtől)
Napi ár (1 éjtől)
Hunguest Saliris Egerszalók - Sómágia ajánlat (min. 2 éj)
Sómágia ajánlat
Hunguest Saliris Egerszalók - Szerelmes szívek (min. 2 éj)
Szerelmes szívek
Hunguest Saliris Egerszalók - Augusztus 20. (min. 2 éj)
Augusztus 20.
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Hunguest Saliris Egerszalók vélemények

Kiváló 2016. március 7.családjával járt itt
Tavaly nyáron voltunk ott. A szálloda kiváló, szép és tiszta, a személyzet kedves, az ételek bőséges és nagyon finom volt, a termálvíz is kiváló. Esténként a kivilágított sódombra nézve - hát ez meseszép volt! Köszönjük ! ! !
Nekünk nagyon tetszett, és remélem, hogy idén újból sikerül, hogy egy pár napot ott tudunk tölteni.
Kiváló 2016. február 19.a párjával járt itt
A szálloda kiváló! Nagyon jó a fürdő, és az átjárás. Tiszta a szálloda, kedves a személyzet és jó a kiszolgálás. Nagyon tetszett,
a fordított emeletek miatt kicsit összekavarodtunk néha-néha, de ez nem baj. . . :)
Ami negatívum (ez nem a szálloda hibája), hogy messzebb esik a falu nincs látnivaló, ha este kimenne sétálni az ember.
Kiváló 2016. február 9.gyerekekkel járt itt
Mi tavaly nyáron töltöttünk el 4 napot a szállodában. Családi nyaralás volt 10-en mentünk és nagyon jól éreztük magunkat. Nagyon szép a szálloda kényelmesek a szobák. Nekem legjobban a vacsora utáni fürdőzés tetszett a halk zene sódomb színes fényekkel való megvilágítás.
Kiváló 2016. február 8.családjával járt itt
Az Akadályzabáló csapata szinte akadályok nélkül vette háromnapos kellemes itt-tartózkodását. Teljes luxust nyújtó, 100%-ig akadálymentesített szobát kaptunk, melyet kényelmesen összenyithattunk a nem-akadálymentes szobával, továbbá a liftek méretével/kezelhetőségével és az éttermi résszel is maximálisan elégedettek voltunk.
Kiváló 2016. február 3.a párjával járt itt
Többször voltunk a Saliris vendégei, de bármikor újra visszamegyünk! Nagyon szép a szálloda és gyönyörű a fekvése a sódomb mellett. A kiváló termálvízben nagyon kellemes ücsörögni és esténként hallgatni a békák kuruttyolását. A nagy étterem ellenére kiváló a konyha, mind az étteremben, mind a szálloda egyéb részén kedves a személyzet. Néhány nap, vagy akár egy hétvége bármikor feltölt a Salirisban.
Kiváló 2016. január 24.családjával járt itt
Nagyszerű napokat töltöttünk a hotelben. Tiszta, rendezett környezet, jó szállás, kiváló étterem, barátságos személyzet. Gyermekes családok a közeli környéken találnak kirándulási lehetőséget. A wellness részleg, fürdési lehetőségek bőséges kínálatot nyújtanak. Tiszta, állandóan ellenőrzött vízminőséget találtunk.
Kiváló 2016. január 11.a párjával járt itt
Jártam már számos helyen a "mi kis országunkban",de ez a látvány és energia különöskép megfogott. A szálloda és a környezet gyönyörő. A medencékből a kilátás fantasztikus élményeket idéznek fel bennem. Ha rá gondolok illetve amikor a képeket nézegetem csodálatos örömteli érzés járja át a testemet és a lelkemet.
Kiváló 2015. december 1.egyedül járt itt
A fürdő részleg karbantartása utáni hétvégén, közvetlenül a nyitás másnapján érkeztem a szállodába, ahol két tökéletes napot töltöttem el. A recepción bejelentkezve közölte velem a recepciós hölgy, hogy 3000 fttal olcsóbban/nap kapom áeg a szobámat, átraktak egy kedvezőbb csomagba, mint amit foglaltam augusztusban.
Hunguest Saliris Egerszalók - VendéglátásHunguest Saliris Egerszalók - Medence/kertHunguest Saliris Egerszalók - WellnessHunguest Saliris Egerszalók - VendéglátásHunguest Saliris Egerszalók - KörnyékHunguest Saliris Egerszalók - KörnyékHunguest Saliris Egerszalók - Medence/kertHunguest Saliris Egerszalók - Külső kép
Kiváló 2015. november 26.családjával járt itt
Először jártam itt,a szálloda fekvése,a sódomb engem lenyűgözött. Mivel nem autóval érkeztünk,a megközelítés egy kicsit nehézkes volt,de a személyzet készségesen sietett segítségünkre/haza felé már a szálló kis golf autójával vittek le minket a buszmegállóba. /A szoba tiszta, két személynek tökéletesen megfelelő.
2015. november 12.a párjával járt itt
Az idén második alkalommal tértünk vissza pihenni. Kellemes környezet, remek kikapcsolódási lehetőség. De azért csak sikerült a kicsekkolásra elrontani a vendég kedvét. Történt ugyanis hogy kicsekkolásnál többet fizettettek ki velünk, mint amit fogyasztottunk a étteremben. A feleségem rögtön észrevette és reklamált is.
Hunguest Saliris Egerszalók a térképen
3394 EgerszalókForrás utca 6.
• szauna • Fitnessz center • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • gyógymedence • csúszda • bioszauna • aromakabin • napozóterasz • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a közelben, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Garázs, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár