Hunguest Saliris Egerszalók ★★★★

Hunguest Saliris Egerszalók
Hunguest Saliris EgerszalókHunguest Saliris Egerszalók
Hunguest Saliris EgerszalókHunguest Saliris Egerszalók

A Hunguest Saliris legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár (1 éjtől)
Napi ár (1 éjtől)
Hunguest Saliris Egerszalók - Sómágia ajánlat (min. 2 éj)
Sómágia ajánlat
Hunguest Saliris Egerszalók - Szerelmes szívek (min. 2 éj)
Szerelmes szívek
Hunguest Saliris Egerszalók - Húsvét (min. 3 éj)
Húsvét
Senior ajánlat
Hotel Freya Zalakaros

Hunguest Saliris Egerszalók vélemények

Kiváló 2014. október 23.családjával járt itt
3 éjszakát töltöttünk családdal a szállodában. A szoba nagyon komfortos volt pótágy bekészítéssel is, a teraszról a kilátás gyönyörű. Talán az építők az üveg wc ajtót végig gondolhatták volna, nem éppen praktikus megoldás, illetve szúnyogháló segíthetne az állatok kívül tartásán.
Hunguest Saliris Egerszalók - Külső képHunguest Saliris Egerszalók - Medence/kertHunguest Saliris Egerszalók - KörnyékHunguest Saliris Egerszalók - Medence/kertHunguest Saliris Egerszalók - Külső kép
2014. október 23.a párjával járt itt
Az ételek hőfokán kívül mindennel nagyon meg voltunk elégedve. Az ételek íze és változatossága nagyon jó. A személyzet közvetlen, segítőkész és udvarias. A wellness részleg minden igényt kielégít. A szálloda elrendezése és elhelyezkedése egyedi. A környék nagyon alkalma a kirándulásra. Mindenkinek ajánlom.
2014. október 12.a párjával járt itt
Az erkély tele volt vaspondrókkal. A reggeli és a vacsora bőséges, változatos, minden igényt kielégítő. A személyzet kedves és segítőkész, néhány kivételt leszámítva. A vacsorák alkalámával az a tapasztalatom, hogy kevés pincér dolgozott mert volt, hogy az egész vacsora alatt oda sem jött az asztalunkhoz, még köszönni sem.
Kiváló 2014. október 8.gyerekekkel járt itt
Mindent összevetve nagyon jól éreztük magunkat a szállodában és minden jó volt. Viszont egy két dolog felkeltette a figyelmünket. Egyik, hogy a játszóház felszereltsége nem a legjobb. Egy kis anyagi ráfordítással sokkal színesebben és jobban fel lehetne szerelni ezt a helyiséget. Pár autó, építő játék, rajzolási lehetőség, kis konyha, barkácsasztal, mászóka stb.
Kiváló 2014. október 8.a párjával járt itt
Ez év szeptember elején voltam a párommal ebben a gyönyőrü hotelben. Nagyon szép a környezet és a kilátás a sódombokra,a személyzet kedves és udvarias volt. A hotel tisztaságával sem volt semmi probléma,az ételek és italok választéka és minősége is remek volt. A szunyoghálot én is hiányoltam az ablakokról és erkélyajtokról,bár poloskával nem találkoztunk de szunyoggal igen.
2014. szeptember 26.a párjával járt itt
A kültéri medencék felújításakor megszüntették a hideg vizes úszómedence végén a víz alatti 5, vagy 6 db, lépcsőzetesen elhelyezkedő fúvókát. Kár volt eltüntetni, inkább a rendszeres karbantartást kellett volna megoldani. A karban-, azaz tisztán tartás vonatkozik a kültéri termálvizes medencében található 4 db.
2014. szeptember 22.a párjával járt itt
4 ejszakat toltottunk felesegemmel es egy barati hazasparral ebben a gyonyoru szallodaban. A kilatas a sodombra csodalatos volt, az esti diszvilagitas is nagyon szep volt. Jo volt a kave, tea bekeszites. A tisztasaggal voltak problamak, foleg a portorles maradt el - rajzolni lehetett a butorok peremein.
Átlagos 2014. szeptember 20.gyerekekkel járt itt
Nagy elvarasokkal erkeztunk , mert sok ismerosunk ajanlotta. Tisztasag: a videki helyszin miatt sajnos rengeteg volt a poloska , amellyel csak annyi volt a gond , hogy a szobaba is jutott belőlük -----) megoldas egy egyszeru szunyoghalo is lehetne. Az ablakok nem voltak tisztan tartva, a fuggony mogott es az erkelyajtonal sok pokhalo volt tele rovarokkal.
Kiváló 2014. szeptember 16.a párjával járt itt
2010 óta titkolt vágyam volt eljutni a sódomb mellett épült szállodába. Véletlen folytán netezés közben feldobodott egy oldal, és akkor eldöntettem ha törik, ha szakad most megyünk. Szépkártyát természetesen elfogadták, igy egyből foglaltam is. nagyon jol éreztük magunkat, luxus és kényelem minden mennyiségben.
Hunguest Saliris Egerszalók - Külső képHunguest Saliris Egerszalók - Külső képHunguest Saliris Egerszalók - Medence/kert
Kiváló 2014. szeptember 11.egyedül járt itt
Nagyon elégedettek voltunk a szálloda valamennyi szolgáltatásának minőségével, a személyzet kedvességével, az étel-választékkal, stb.
A szálloda gyönyörű környezetben fekszik, a hegy oldalába épült, közvetlenül a sódomb közelében. A gyógyfürdő, mely a szállodával összeköttetésben áll, minden igényt kielégít, rengeteg medencével, kívül és belül egyaránt. Mindenkinek szívből ajánlom.
Hunguest Saliris Egerszalók a térképen
3394 EgerszalókForrás utca 6.
• szauna • Fitnessz center • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • gyógymedence • csúszda • bioszauna • aromakabin • napozóterasz • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a közelben, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Garázs, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár