Hunguest Saliris Egerszalók ★★★★

Hunguest Saliris Egerszalók
Hunguest Saliris EgerszalókHunguest Saliris Egerszalók
Hunguest Saliris EgerszalókHunguest Saliris Egerszalók

A Hunguest Saliris legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár (1 éjtől)
Napi ár (1 éjtől)
Hunguest Saliris Egerszalók - Sómágia ajánlat (min. 2 éj)
Sómágia ajánlat
Hunguest Saliris Egerszalók - Szerelmes szívek (min. 2 éj)
Szerelmes szívek
Hunguest Saliris Egerszalók - Pünkösd (min. 3 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Hunguest Saliris Egerszalók vélemények

2024. január 10.barátokkal járt itt
A korábbi évekhez képest kevesebb a választék és az ételek minősége csökkent. Pl. a vacsoránál nekünk az volt a benyomásunk, hogy a húsok nem sütve, hanem főzve vannak és úgy teszik rá a különböző mártásokat. Ettől íztelenek. Többször elfogyott a gyümölcs, pékáru, amit nem pótoltak, így aki később megy ezekből már nem tud fogyasztani.
Kiváló 2021. december 18.csoporttal járt itt
Az étkezés változatos, különlegességekkel bővített. A személyzet előzékeny és figyelmes. A wellness változatos és egyedi, nem zsúfolt. Fontos volt számunkra a meleg gyógyvíz amiben szinténtén válogathattunk. A medencetér hőfoka is kellemes. Több féle szauna, a szaunaszeánsz kiváló.
Kiváló 2021. szeptember 19.a párjával járt itt
A vègèn megkèrdezhette volna a recepciòs hogy jòl èreztük e magunkat. . . . az jòl esett volna. . .
Az ètteremben az ètelek isteniek a szemèlyzet kìtűnő, csak a vendègek felöltözhetnènek a vacsoràhoz. Mi nem engednènk be trikòs rövidnadràgos embereket az ilyen szuper szìnvonalas èttermekbe.
Kiváló 2020. szeptember 5.a párjával járt itt
Tetszett megérkezésünkkor a recepción velünk foglalkozó Úr közvetlensége, természetessége, szolgálatkészsége. A kapott szoba minden igényt kielégítő volt - komfortos, kényelmes, tiszta. Külön említést érdemel, hogy a szoba napi rendbe tétele az alatt az idő alatt történt, míg reggelizni voltunk, így nem zavartuk egymást a személyzettel.
Kiváló 2018. június 19.kollégákkal járt itt
Csodálatos környezetben, varázslatos hétvégét töltöttünk. Köszönet a szálloda minden dolgozójának, hogy minden apró részlet is a helyén volt. Életemben már sok helyen megfordultam, de úgy érzem, ez a hely minden értékelésemben az első helyet érdemli! Szeretném újra igénybe venni a szálloda szolgáltatásait.
Kiváló 2016. január 11.a párjával járt itt
Jártam már számos helyen a "mi kis országunkban",de ez a látvány és energia különöskép megfogott. A szálloda és a környezet gyönyörő. A medencékből a kilátás fantasztikus élményeket idéznek fel bennem. Ha rá gondolok illetve amikor a képeket nézegetem csodálatos örömteli érzés járja át a testemet és a lelkemet.
Kiváló 2015. november 26.családjával járt itt
Először jártam itt,a szálloda fekvése,a sódomb engem lenyűgözött. Mivel nem autóval érkeztünk,a megközelítés egy kicsit nehézkes volt,de a személyzet készségesen sietett segítségünkre/haza felé már a szálló kis golf autójával vittek le minket a buszmegállóba. /A szoba tiszta, két személynek tökéletesen megfelelő.
2015. november 12.a párjával járt itt
Az idén második alkalommal tértünk vissza pihenni. Kellemes környezet, remek kikapcsolódási lehetőség. De azért csak sikerült a kicsekkolásra elrontani a vendég kedvét. Történt ugyanis hogy kicsekkolásnál többet fizettettek ki velünk, mint amit fogyasztottunk a étteremben. A feleségem rögtön észrevette és reklamált is.
Kiváló 2015. július 1.a párjával járt itt
Ajándékba kaptuk ezt a pár napot, remekül éreztük magunkat. Maga a környezet, ahol a szálloda elhelyezkedik, maga az épület és a strand is gyönyörű. A külső és a belső fürdő részleg is szuper, tényleg mindenki találhat kedvére valót. A szoba tágas, a kilátás nagyon szép.
Hunguest Saliris Egerszalók - Medence/kert
Kiváló 2015. február 15.a párjával járt itt
Február elején már többedszer töltöttük téli pihenönket ebben a SZÁLLODÁBAN ! A fogadtatás, környezet , ételek minősége , a szoba tisztasága hőmérséklete nagyon kiváló . A felújitott medencék is kellemes hőfokkal szép tisztán nyugtatólag hatnak . A szauna mesterek jó szinvonalu szeánszokat tartottak . Ismét elégedetten távoztunk vissza fogunk még térni .
Hunguest Saliris Egerszalók a térképen
3394 EgerszalókForrás utca 6.
• szauna • Fitnessz center • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • gyógymedence • csúszda • bioszauna • aromakabin • napozóterasz • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a közelben, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Garázs, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár