Hunguest Saliris Egerszalók ★★★★

Hunguest Saliris Egerszalók
Hunguest Saliris EgerszalókHunguest Saliris Egerszalók
Hunguest Saliris EgerszalókHunguest Saliris Egerszalók

A Hunguest Saliris legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár (1 éjtől)
Napi ár (1 éjtől)
Hunguest Saliris Egerszalók - Szerelmes szívek (min. 2 éj)
Szerelmes szívek
Hunguest Saliris Egerszalók - Sómágia ajánlat (min. 2 éj)
Sómágia ajánlat
Hunguest Saliris Egerszalók - Pünkösd (min. 3 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Hunguest Saliris Egerszalók vélemények

Kiváló 2013. május 13.gyerekekkel járt itt
Erről a helyről csak is a tökéletesség jegyében tudnék ajánlást írni. Hibát semmiben nem lehet találni. A személyzet,az ételek,a medencék a környezet fantasztikus! Kicsi fiam nagy szeretettel emlegeti,legszívesebben minden hétvégén menne. A sok medence a sok élményelem a kinti-benti fürdőzési lehetőség mind tartalmas,vidám napot adott nekünk. Szeretnénk még eljutni Egerszalókra.
Hunguest Saliris Egerszalók - Medence/kert
Kiváló 2013. május 8.a párjával járt itt
Mi már az elmúlt időben kétszer is jártunk a szállodában, most megyünk vissza harmadszor. A szálloda nagyon kényelmes volt, a fürdővel folyosón volt összekötve, köntös járt a szobához és fürdőlepedő(a termálba). konditerem számomra ideális a fürdő télen -nyáron alkalmas a teljes kikapcsolódásra, a szauna igen színvonalas de a szállodai vendégeknek lehetne kedvezményesebb úgy szintén a garázsba való parkirózás!
2013. április 30.a párjával járt itt
A szálloda nagyon kényelmes volt, a fürdővel folyosón volt összekötve, köntös járt a szobához és fürdőlepedő(a termálba). konditerem számomra ideális volt és jó minőségű, a fürdő télen -nyáron alkalmas a teljes kikapcsolódásra, bár a szauna igen telített volt, mivel külsős vendégek is látogathatják a fürdőt!
Kiváló 2013. április 28.barátokkal járt itt
Nagyon kellemes szabadsagot toltottunk el a szalodaban,a parommal es egy barat hazasparral. A furdot kulonosen elveztem es a szaloda szolgaltatasaji is nagyon megfelelok. Az etterem boseges kinalattal buszkelkedhet. A szauna reszleg is nagyon elvezetes volt. A szoba nagyon kenyelmes es jol felszerelt,nincs szugseg semi masra csak kihasznalni a szolgaltatasokat. Perfekt udules.
Kiváló 2013. április 26.a párjával járt itt
Mi már az elmúlt időben kétszer is jártunk a szállodában, most megyünk vissza harmadszor. Kell ennél jobb értékelés? Mi egyébként már sok barátunknak is ajánlottuk a szállodát, és többen már részt is vettek, a szálloda álltal nyújtott pozitív élményekben.
Kiváló 2013. április 25.a párjával járt itt
2012 szeptemberében a párommal jártam ott. A lányától kapta születésnapjára a hétvégét. A szobák jól felszereltek kényelmesek, az étteremben bőséges a választék, a fürdő pedig fantasztikus.
A különféle masszázsok, szauna szeánszok alkalmával feltöltődik az ember. A szálloda fekvése jó, környezete túrákra, sétákra alkalmas. Igaz párom azóta már lelépett, de szívesen visszamennék.
Hunguest Saliris Egerszalók - Környék
Kiváló 2013. április 24.a párjával járt itt
Három éjszakát töltöttünk itt mely a vártnál gyorsabban elszaladt. Az egész napunkat szinte a medencékben töltöttük.
A szaunaszeánszok tökéletesek voltak, ezért nagyon hálásak vagyunk két mesternek :-) Az éttermi választék bőséges volt reggelinél és vacsoránál is. A személyzet segítőkész és udvarias volt. A szoba és felszerelése megfelelő volt.
Kiváló 2013. április 24.a párjával járt itt
Nekünk nagyon tetszett és szeretnék még vissza menni. Rengeteg kezelésből lehet választani és megfizethető áron. Tetszett az hogy a fürdő részen külön étterem található és nem kell felöltözni az étkezéshez. A kiszolgáló személyzet fiatalokból áll de igen lelkiismeretesen végzik a dolgukat, figyelmesek és segítőkészek. Csak így tovább! Hamarosan találkozunk.
Kiváló 2013. április 24.családjával járt itt
Szép kornyezetben található a szálloda, a szobák tágasak,tiszták. A személyzet kedves, elozékeny. . . Az étkezés terén a választék elég nagy, az ételek finomak. . . A medencék széles választékában mindenki megtalálja a neki legmegfelelobbet. . . Mi kis gyermekkel voltunk, úgyhogy leggyakrabban a gyermek medencét használtuk. Tetszett a szálloda, a szolgáltatások. . .
Átlagos 2013. április 23.a párjával járt itt
Csodálatosan néz ki az épület a képeken, az egész fürdő, ám életben kiábrándító volt, hogy a szálloda egy - az erdőböl kivágott földrészre van beépítve, és látszik a megsebzett erdő, mindenütt a csupasz barna földet látni és ehhez még hozzájön, hogy nem volt zöld a szálloda fűje, hanem teljesen sárgás, kiszáradt volt.
Hunguest Saliris Egerszalók a térképen
3394 EgerszalókForrás utca 6.
• szauna • Fitnessz center • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • gyógymedence • csúszda • bioszauna • aromakabin • napozóterasz • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a közelben, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Garázs, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Wellness Hotel Szindbád