Hunguest Saliris Egerszalók ★★★★

Hunguest Saliris Egerszalók
Hunguest Saliris EgerszalókHunguest Saliris Egerszalók
Hunguest Saliris EgerszalókHunguest Saliris Egerszalók

A Hunguest Saliris legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár (1 éjtől)
Napi ár (1 éjtől)
Hunguest Saliris Egerszalók - Szerelmes szívek (min. 2 éj)
Szerelmes szívek
Hunguest Saliris Egerszalók - Sómágia ajánlat (min. 2 éj)
Sómágia ajánlat
Hunguest Saliris Egerszalók - Pünkösd (min. 3 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Hunguest Saliris Egerszalók vélemények

Kiváló 2013. július 2.a párjával járt itt
Három napot töltöttünk a szállodában és igazán meg voltunk elégedve mindennel.
A szálloda nagyon szép, a szobák szintén nagyon szépek, étterem, ételek, kiszolgálás ötös.
Thermál Spa részleg szerintem országosan is a legjobbak közé sorolható. Ami zavaró volt személy szerint nekem: parkolásért, garázs használtért fizetni egy ilyen szállodában, kicsit fura dolog. B. Klári
Kiváló 2013. június 24.a párjával járt itt
Elvileg egy olcsóbb szobát foglaltunk, de mégis egy sódombra néző erkélyt kaptunk. Nem panaszkodtunk. Este szép látvány volt a kivilágított különlegesség. A fürdő résszel nagyon elégedettek voltunk. Méretes és változatos medencék, amit egy sima strand is megirigyelhetne. Nem kimondottan gyerekbarát szálloda, de a kicsiknek is van kint és bent is pancsoló csúszdákkal.
Kiváló 2013. június 23.a párjával járt itt
Mindennel megvoltam elégedve! Kettő dolog nem tetszett! Egy négy csillagos szálloda nyilván nem a legolcsóbb, így elvártam volna, hogy egy masszázs benne legyen a csomagban, és ne külön kelljen igénybe venni. A másik az étkezésnél a pincérek, állandó jelleggel jöttek el mellettünk és figyelték, hogy van -e még a tányérunkban, hogy eltudják vinni.
Kiváló 2013. június 18.a párjával járt itt
6 szívet adnék a Hotelnek ha lehetne:)
Egyik legszebb és legigényesebb Hotel ahol valaha is voltunk, a személyzettel és a kiszolgálással természetesen semmi gond nem volt. Egyedül a hotelből a gyógyfürdőbe való átjutás nehezebb idősebb vendégek számára. Az étkezésről néhány szó. . .
Kiváló 2013. június 6.családjával járt itt
Többször voltam ebben a szállodában. Amíg csak ketten voltunk semmi probléma nem volt, minden tökéletes volt. Amint magunkkal vittük a 16 éves fiúnkat is, csalódnunk kellett. Előzetesen érdeklődtem a recepción, van-e 3 ágyas szobájuk ahol nem összecsukható vaságy a 3. ágy. Azt az infót kaptam, hogy van és kérjem a Trapéz szobát.
Kiváló 2013. június 6.a párjával járt itt
Én 5***** adnék a Hotelnek,nagyon jó volt az ellátás. A szobák szépek és tiszták voltak. A gyógyfürdő csoda szép a kinti és a belső medencék is. A szaunavilág látványos és csoda szép,a felöntések fantasztikusak voltak. Nagyon szép a strand melletti tavacska is,amiben gyönyörű tavirózsák és békák voltak. Ajánlom mindenkinek!
Hunguest Saliris Egerszalók - Külső kép
Kiváló 2013. május 24.a párjával járt itt
Építészetileg, környezet rendezésben a szálló kialakítása jeles. A belső és külső építési anyagok, a színek harmóniája szemet gyönyörködtető volt. Az elhelyezés, a kiszolgálás, a nyújtott szolgáltatás remek volt. Ha nem is a kedvezményezett látogatások során, hanem a teljes árú szobafoglalások esetén a wellnesshez hozzátartozna a szaunavilág használata külön felár nélkül.
Kiváló 2013. május 16.gyerekekkel járt itt
Remekül éreztük magunkat a hűvös idő ellenére. A szolgáltatások terén hiányoltam, hogy a gyermekeknek nem volt pl. előke, gyermek evőeszköz. Ahhoz, hogy egy kisgyermekes pár is teljesen ki tudjon kapcsolódni szükségesnek tartanám olyan animátor, szakember foglalkoztatását, aki 1-2 órára vigyáz a gyermekre, amíg a szülők pihennek, edzenek, fürdenek. Egyébként mindennel nagyon meg vagyok elégedve, biztosan visszamegyünk.
Kiváló 2013. május 14.a párjával járt itt
Erről a helyről semmi rosszat nem lehet írni. . . Már több helyen jártunk az országban,de ennél jobbat sosem kaptunk,mint itt Egerszalókon! A környezet csodaszép, szálloda nagyon jó színvonalú,a személyzet is szuper! Csak ajánlani tudom,aki pihenésre vágyik jöjjön el bátran! ! ! Párom,hatalmasakat szaunázott,nem tudta abbahagyni,annyira jók voltak a szauna ceremóniák!
Hunguest Saliris Egerszalók - Külső képHunguest Saliris Egerszalók - Külső kép
Kiváló 2013. május 13.a párjával járt itt
+minden alkalmazott segítőkész, kedves és informált
+minden tiszta és karbantartott
+a szálloda elhelyezése és kialakítása lenyűgöző, akkor is élmény itt tölteni egy hétvégét, ha esetleg rossz idő van
+a konyha remek, amitől elállt a szavam az a reggeli - egészen pontosan olyan a választék amit ritkán lát az ember
+a "strad büfé" simán hozza a strand kifőzdék hangulatát, de az ételek szinvonala és a választék éttermi.
Hunguest Saliris Egerszalók a térképen
3394 EgerszalókForrás utca 6.
• szauna • Fitnessz center • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • gyógymedence • csúszda • bioszauna • aromakabin • napozóterasz • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a közelben, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Garázs, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Wellness Hotel Szindbád