Thermál Park Hotel Egerszalók ★★★★

Thermál Park Hotel Egerszalók
Thermál Park Hotel EgerszalókThermál Park Hotel Egerszalók
Thermál Park Hotel EgerszalókThermál Park Hotel Egerszalók

Thermál Park Hotel Egerszalók bemutatkozása

A négycsillagos Thermál Park Hotel az egerszalóki gyógyfürdőtől található 300 méteres sétára, a Laskó-patak mentén. A vendégek nyugodt, erdei környezetben, kényelmes szobákban, apartmanokban kapcsolódhatnak ki, a közelben pedig háromféle termálvíz közül is választhatnak a gyógyulni vágyók (az egerszalóki fürdőn kívül a demjéni gyógyfürdő másfél kilométerre található).

4Szolgáltatás
Kék Laguna Wellness Apartmanok Egerszalók - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
Kék Laguna Wellness Apartmanok Egerszalók
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Thermál Park Hotel Egerszalók vélemények

Kiváló 2016. április 11.a párjával járt itt
Nagyon sokszor voltunk itt a párommal. Mindig örömmel tölt el, hogy kedvesen fogadnak és végig érzem a figyelmet. A szoba kényelmes, általában tisztaság van. Az ételek ízletesek, a kínálatnál a gyerekekre is gondolnak.
Este sokáig lehet fürdőzni, lazulni, szaunázni.
Biztos, hogy ajánlanám másnak is!
Átlagos 2016. március 12. járt itt
A medencék alja, főleg a medencék és a lépcsők szélén borzalmas piszok lerakódásoktól teli. A szobában jó lenne időnként pókhálózni, az asztal lábánál és a bejárati ajtó előtt a sarkokban pókok voltak láthatók. Az ágy nagyon kényelmetlen, a "nagypárna" mindennek nevezhető, csak nem annak. A konyhai felszerelés hiányos, igénytelen.
Szörnyű 2016. február 16. járt itt
2016. február 16-án próbáltam szobát foglalni, a hölgyike a recepcióban közölte, hogy teltház van hétvégére, és minden szó nélkül levágta a telefont! ! ! Gondolom nincs szükségük vendégekre, pedig jó lett volna jövő hétvégére is
Gratulálunk! ! !
Ezúton köszönném meg a mellékelt képpel a szíves fogadtatást! [kép moderálva - a szerk. ]
Kiváló 2016. február 15.a párjával járt itt
Tágas szép szobák, jó elhelyezkedés és kiváló kültéri forró medence! Imádtam a nem túl meleg áprilisi estékben kinn üllni és úszkálni a gőzölgő termálvizes medencékben, igazi élmény volt. A vacsora kínálatát egy kicsit keveslettem egy 4 csillagos szállodáéhoz képest, de az ízekkel és a reggeli választékkal elégedettek voltunk.
Kiváló 2016. január 18.barátokkal járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat ebben a kényelmes, szép szállodában. Remek ötlet, hogy a szállodán kívüli programot( barlanglakások látogatása) is kaptunk, így egy nagyszerű gyalogtúra is megszépítette az ott töltött napokat.
Kiváló 2015. december 31.gyerekekkel járt itt
Aktív pihenés volt a Hotel Termal Parkban, a medencék nem túl nagyok, de szép tiszták. Sötétedés után nagyon jó hangulatúak egy esti fürdőzéshez. Nagyon jól éreztük magunkat.
Kiváló 2015. november 28.a párjával járt itt
Fantasztikus 3 éjszakát/4 napot töltöttünk párommal a szállodában, mindennel 100%- ig meg voltunk elégedve. Igaz már legalább 4x vettük igénybe a Thermalpark Hotelt, de biztos visszatérünk még, mert sok más szállodát kipróbáltunk már párommal és a 3 gyermekünkkel is, de ez a szálloda mindenben kimagaslóan teljesít. Köszönjük, hogy ott lehettünk. :)
Kiváló 2015. november 23.barátokkal járt itt
Nagyon kedves volt a fogadtatás, már korán elfoglalhattuk a szobánkat, ami tágas és kényelmes volt. A reggeli és a vacsora nagyon finom és változatos volt, a fürdőzés is kellemes, a szaunát nem vettük igénybe.
2015. november 15.a párjával járt itt
Rövid itt töltött időnk alatt értek pozitív és negatív élmények is. Apartman típusú szobát kaptunk, melynek elrendezése és mérete megfelelő volt, viszont a falai nagyon vékonyak, így még az alap beszélgetés is áthallatszott a szomszédból. A vacsorájuk nem volt ízletes, átlagos választékkal (rántott dolgok körettel) viszont a reggeli tökéletes volt.
2015. november 9.a párjával járt itt
Tetszett a szoba, szép tágas, viszont a szoba méretéhez képest pici a TV mérete, legalább 100 cm-es TV való oda . Az ételek és a választék Kiváló ! A strand egy picivel tisztább is lehetne ! Összességében és főleg ár/érték arányban meg voltunk elégedve !!!