Thermál Park Hotel Egerszalók ★★★★

Thermál Park Hotel Egerszalók
Thermál Park Hotel EgerszalókThermál Park Hotel Egerszalók
Thermál Park Hotel EgerszalókThermál Park Hotel Egerszalók

Thermál Park Hotel Egerszalók bemutatkozása

A négycsillagos Thermál Park Hotel az egerszalóki gyógyfürdőtől található 300 méteres sétára, a Laskó-patak mentén. A vendégek nyugodt, erdei környezetben, kényelmes szobákban, apartmanokban kapcsolódhatnak ki, a közelben pedig háromféle termálvíz közül is választhatnak a gyógyulni vágyók (az egerszalóki fürdőn kívül a demjéni gyógyfürdő másfél kilométerre található).

4Szolgáltatás
Kék Laguna Wellness Apartmanok Egerszalók - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
Kék Laguna Wellness Apartmanok Egerszalók
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Thermál Park Hotel Egerszalók vélemények

2014. június 30.a párjával járt itt
Júniusban másik nyugdíjas házaspárral együtt nyolcadszor voltunk a szállodában. Minden hagyományosan jó volt, nagyon kellemes élményeink voltak. Még sokszor szeretnénk oda menni. Egy hiba volt, ami javítható. A nagymedence látszatra nagyon tiszta, azonban a víz alatt úszva látható, hogy a csempék igen nagy része algás, sőt a lépcső közelében a medence alján tömegével úsznak az algadarabok.
Kiváló 2014. június 28.gyerekekkel járt itt
Szép környezetben, remek kis hely a TP. Az apartmanok tágasak. Kisgyermekeseknek ideális. Kellemes az apartmanok előtt kialakított "üldögélős rész". Miután felásták, a játszótér is jobb lett. A konyha is rendben van, az ételekkel is meg voltunk elégedve. A víz kellemes, "gyerkőcmarasztaló". Köszönjük!
Átlagos 2014. június 10.gyerekekkel járt itt
Sajnos nem mindenre emlékezett a felszolgáló hölgy (nem kaptunk majonézt), a medence lábmosójában nem volt víz, piszkos volt (algás). A szobában nem volt tusfürdő v. nem működött. Nem mindig volt tiszta evőeszköz kikészítve a kosarakba. Sokára vitték el a használt tányérokat, (bár ez nem a felszolgálók hibája, inkább kevesen vannak).
Kiváló 2014. június 10.gyerekekkel járt itt
Hallottunk negatív fennhangokat, ahogy a medencében lubickoltunk. Ezek olyan emberektől származtak, akik nem kikapcsolódni járnak ilyen helyekre. Ők mindenhol találnak kifogásolni valót. Valószínű a karaván hétvége miatt, hétfőre a külső medence kissé piszkos lett, de mi így is élveztük a kirándulásunk minden percét.
Átlagos 2014. június 7.a párjával járt itt
Április végén pihentünk itt párommal egy hétvégén. Az ételek nagyon finomak voltak, a szoba kényelmes, tiszta,tágas. Ami csalódás volt az a medence tisztasága, továbbá hogy nem igazán működött élményelem. (kb. 3 éve még volt benne részünk)Valami probléma is adódott, mert este leengedték a nagyobb medencét, és másnap olyan forró vízzel engedték fel, hogy használhatatlan volt.
Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
Tavaly novemberben jártam itt a párommal egy hosszú hétvége keretében. Erkélyes, panorámás szobában voltunk elhelyezve, félpanziós ellátással, amely nagyon bőséges és finom volt. A szoba jól felszerelt volt, bár a fürdőkádas megoldást jobban szeretem. A wellness részleg, a csodálatos sóhegy, főleg az éjszakai megvílágításban felejthetetlen élményt és kiváló kikapcsolódást jelentett. Szívesen visszatérnék még ide.
Kiváló 2014. június 5. járt itt
Unokánkkal jártunk ott egy hétvégén. Nagyon meg voltunk elégedve mint a szállással, mint a kiszolgálással. A kiszolgáló személyzet nagyon kedves, és udvarias. A szálloda melletti sódomb egyedülálló látványosság. Másnak is tudom ajánlani.
Az Egri vár látogatása is belefért a programba.
Horváth Lászlóné
2014. június 5.gyerekekkel járt itt
3nap/2 éjszakát töltöttünk családdal és szintén családos barátainkkal. Szép, tágas apartmanok, közepesen finom ételek, és fennséges termál víz - 3 medence, babáktól a nagyokig mindenkinek:) A közelben finom borok kaphatók (olcsóbb és drágább, de mind jó minőségben); pár utcányira termelői méz, és a legszebb: a mésztufa domb és a termálforrás! Csodálatos és egyedülálló!
Kiváló 2014. május 31.a párjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk ott párommal. Az időjárás kicsit változékony volt, de így is sikerült kihasználnunk mind a hotel, mind pedig a környék fürdési lehetőségeit. A medencék tiszták voltak, a környékét is rendszeresen takarították. A szoba tágas, jól felszerelt, pontosan apartmannak megfelelően.
2014. május 31.a párjával járt itt
Ami a teljes kikapcsolódáshoz és pihenéshez szükséges, azt itt megtaláltuk. Viszont a három szauna közül a nap nagy részében csak a finn szauna működött. Ezeket a hibákat a vendégeknek kellett jelezni a recepción. Nagyobb odafigyelést, ellenőrzést vártunk volna e téren.