Thermál Park Hotel Egerszalók ★★★★

Thermál Park Hotel Egerszalók
Thermál Park Hotel EgerszalókThermál Park Hotel Egerszalók
Thermál Park Hotel EgerszalókThermál Park Hotel Egerszalók

Thermál Park Hotel Egerszalók bemutatkozása

A négycsillagos Thermál Park Hotel az egerszalóki gyógyfürdőtől található 300 méteres sétára, a Laskó-patak mentén. A vendégek nyugodt, erdei környezetben, kényelmes szobákban, apartmanokban kapcsolódhatnak ki, a közelben pedig háromféle termálvíz közül is választhatnak a gyógyulni vágyók (az egerszalóki fürdőn kívül a demjéni gyógyfürdő másfél kilométerre található).

4Szolgáltatás
Kék Laguna Wellness Apartmanok Egerszalók - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
Kék Laguna Wellness Apartmanok Egerszalók
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Thermál Park Hotel Egerszalók vélemények

Kiváló 2015. június 14.gyerekekkel járt itt
Csatlakoznék én is az előttem íróhoz, olvastam ilyet is, olyat is, kis kétségeim nekem is voltak. De meg tudom erősíteni, hogy nagyon jó választás a hotel. Szállodakuponnal az ár is nagyon kedvező volt. Maga a szálloda tündéri, családias, ami külön tetszett. A medencében selymes, tiszta volt a víz. Szerencsénkre rekkenő nyári napokban utaztunk.
Kiváló 2015. május 20.gyerekekkel járt itt
Utazás előtt nagyon vegyes véleményeket olvastam, és voltak kétségeim, de utólag egyáltalán nem bántuk meg, hogy ezt a hotelt választottuk. Hangulatos, tágas és nem utolsó sorban tiszta és csendes szoba, jó idő, kellemes hőmérsékletű medence. . . tökéletes hely a pihenésre, a környék pedig a változatos programokra.
Átlagos 2015. február 12.a párjával járt itt
A szállodai szoba tágas és kényelmes volt. A takarítást külön kiemelném (az ottlétünk alatt naponta porszívóztak is , amit máshol nem tapasztaltunk)! ! ! Az ételek ízletesek és bőségesek voltak annak ellenére , hogy a vacsora menü választásos volt. A felszolgálás nem mindig volt zökkenőmentes a fiatal tapasztalatlan felszolgálók miatt.
2015. február 11.a párjával járt itt
Jó az elhelyezés, tágasak a szobák, hatalmas a fürdőszoba, kellemes a wellnes részleg. A személyzet rendkívül kedves és szolgálatkész. Az étkezések változatosak, bőséges a kínálat, jó a parkolási lehetőség, van internet. Két napra ingyen belépőt kaptunk a demjéni gyógyfürdőbe, ki is használtuk a lehetőséget, érdemes oda ellátogatni, csupán 2 km-re van a szállodától. Egyedül a tisztaságon lehetne még javítani.
Kiváló 2015. február 7.a párjával járt itt
A szálloda fekvése kitűnő, mind az egerszalóki, mind pedig a demjéni fürdő is könnyen elérhető. Saját fürdőrésszel rendelkezik (2 medence+szaunák), így nagy előny, hogy az érkezés napjának délutánján és a távozás napjának délelőttjén is élvezheti a vendég a fürdés örömeit.
Kiváló 2015. február 5.családjával járt itt
Ezen Hotel Egerszalók egyik legkiválóbb szolgáltatási tere, kedves és segítőkész vendéglátókkal,bármit szerettünk volna, készségesen a rendelkezésünkre álltak! Mindemellett az étkezések első osztályúak voltak, amit szemünk-szánk megkívánt, kívánatosan és laktatóan tálalták fel nekünk.
Szörnyű 2015. január 13.a párjával járt itt
Felháborító,hogy négy csillgosnak lett értékelve. A két csillagot éppen, hogy eléri! Mocskos a medence vize, az ételek egy menzán jobbak! A büffé asztalnak titulált asztalon 2 fő étel árválkodott borzalmas minőségben. Az asztalok, székek inkább egy lepukkant panzió, mint egy 3-4csillaggal jelzett hotelben.
Kiváló 2014. december 28.a párjával járt itt
Szép, csendes környezetben fekvő szálloda, csaknem új állapotú, modern berendezéssel. Földszinti, bejárat közeli apartmanban voltunk, nem a legjobb fekvésű helyen, de végül megszoktuk, így is elég csendes volt éjjel. Legjobban a fürdőben éreztük magunkat, kellemes hőfokú volt az úszó-és élménymedence, a gyógy talán túl meleg is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat
Kiváló 2014. október 31.gyerekekkel járt itt
Régóta készültünk,hogy meglátogassuk a híres sódombokat Egerszalókon. Szálláshelyül a Hotel Thermal Park szállodát választottuk. Szép,tiszta külső,belső környezet,finom,látványosan tálalt bőséges ételek,figyelmes,kedves,gyors kiszolgálás/görkorcsolyával sem lehetne fürgébb/ Csak szép emlékeim vannak. Másoknak is jó szívvel ajánlom ezt a szállodát.
Kiváló 2014. október 30.a párjával járt itt
Nyugodt, viszonylag csendes hely. Bár nem volt nagy forgalom a hotel melletti közúton, sajnos behallatszott a szobába a közlekedés zaja. A személyzet udvarias,segítőkész. A szoba megfelelően felszerelt, tiszta. Az ágy lehetett volna kényelmesebb. Az étterem ízléses. Az ételek finomak, változatosak. A medencék is megfelelőek, a vízből néztük a csillagokat.