Thermál Park Hotel Egerszalók ★★★★

Thermál Park Hotel Egerszalók
Thermál Park Hotel EgerszalókThermál Park Hotel Egerszalók
Thermál Park Hotel EgerszalókThermál Park Hotel Egerszalók

Thermál Park Hotel Egerszalók bemutatkozása

A négycsillagos Thermál Park Hotel az egerszalóki gyógyfürdőtől található 300 méteres sétára, a Laskó-patak mentén. A vendégek nyugodt, erdei környezetben, kényelmes szobákban, apartmanokban kapcsolódhatnak ki, a közelben pedig háromféle termálvíz közül is választhatnak a gyógyulni vágyók (az egerszalóki fürdőn kívül a demjéni gyógyfürdő másfél kilométerre található).

4Szolgáltatás
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Thermál Park Hotel Egerszalók vélemények

2015. október 31.a párjával járt itt
A barna hajú pincérnő kimondottan flegma és barátságtalan volt.
Nagyon rossz a szálloda hangszigetelése.
Furcsa volt, hogy a fürdőköpenyes vendégek járkáltak az étkezőn keresztül (ezt mi másképp alakítanánk ki). A víz és a medencék jók voltak. Köszönjük.
Kiváló 2015. október 27.a párjával járt itt
Thermál Park Hotel az egyik legpihentetőbb hely a hegyek közötti völgyben. Európa látványos sóképződményével szemben találjuk a csendes, családoknak és pároknak, nyugdíjasoknak kikapcsolódást nyújtó szállást, mely korszerű, minden igényt kielégítő ellátást adó hotelt. Kívül-belül ízléses, tiszta és igényes szobákkal, apartmannal rendelkezik.
Kiváló 2015. október 1.a párjával járt itt
Kitűnően éreztük magunkat feleségemmel együtt. Nagyon figyelmes személyzet, kényelmes elhelyezés.
Gondolkodjanak el azon, hogy nem lenne-e célszerű a thermál medencét fedetté (zártá) alakítani. Az étkezésnél hiányoltam a halételt.
Kiváló 2015. szeptember 5.gyerekekkel járt itt
Júliusban nyaraltunk ezen a nyugalmas és kellemes helyen. Nagyon jól éreztük magunkat,tágas,kènyelmes,klimatizált apartmanunk volt. Az ellátás kifogástalan nagyon változatos finom ételek,klassz wellnes részleg!
Ami még nagyon fontos rendkívül gyermek barát hely! :-)
Az ár tartalmazott részünkre egy-egy demjéni fürdő belépőt aminek nagyon örültünk! Ha tehetjük legközelebb is megyünk! ! ! !
Gyenge 2015. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Nagyon vártunk erre a pár napra, hogy végre eljutunk valahová. Mivel 4 csillagos besorolásban van a szálloda, így azt vártuk amit eddig bármelyik ilyen besorolású szállodában kaptunk. Sajnos nem így lett. A szappanadagolóban nem volt szappan, penészes volt a zuhanyzó- de nagyon! ! ! A törölközőm elszakadt használat közben, nem volt fogmosópohár, sem Wc papírtartó.
Thermál Park Hotel Egerszalók - EgyébThermál Park Hotel Egerszalók - Egyéb
2015. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Mi a Hotel camping részében voltunk. A Hotel és a Camping nagyon szép környezetben helyezkedik el. A recepción dolgozó személyzet nagyon kedves igyekeztek minden kérésünket teljesíteni. Legyen szó útba igazításról kerékpár bérlésről. A Hotel medencéi szaunái tiszták Camping,Hotel területe is tiszta nagyon szép parkosított.
Kiváló 2015. augusztus 5.a párjával járt itt
Nagyon meg voltunk elégedve mindennel. A szoba tágas minden kényelmet biztosítva. A medencék kiválóak,és gyönyörű a parkosított rész. A személyzet nagyon figyelmes,külön kiemelném a Recepción dolgozókat. Több helyen jártunk már, de itt éreztük a legjobban magunkat. Mindenképpen ajánlani fogom ismerőseimnek,és rokonaimnak. További jó munkát kívánunk a Szálloda összes dolgozójának.
Kiváló 2015. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Két unokámmal mentem el ebbe a hotelbe és megelégedetten jöttünk el. A személyzet profi módon, gyorsan és kedvesen intézett mindent, a reggeli és a vacsora svédasztal volt, sokféle étellel, jók, finomak voltak. A medencék kiválóak, pont alkalmasak kisgyerekeknek is, 1 m mély a hideg medence, a hét éveseknek már leér a talpuk ott, nem kell aggódni.
Átlagos 2015. július 24.a párjával járt itt
Júliusban pár napot töltöttünk a szállodában a párommal. Több négy csillagos szállodában jártunk már, de nem igazán éreztük azt a többletet, ami ezzel járna. A személyzetre nem mondanám, hogy kedves. Kérésre teljesítettek mindent,de néha nehézkesen működött ez is. A szoba jól klimatizált volt (mivel nagy meleg volt, ez volt az elsődleges szempont).
Kiváló 2015. június 27.a párjával járt itt
Mindennel maximálisan meg voltunk elégedve, a személyzet minden tagjának külön köszönet kedvességükért, szolgálatkészségükért. Mindenki egyenként dicséretet érdemel, a recepciósok, az étterem dolgozói, a takarító személyzet, a szakácsok, valamint mindazok, akikkel nem találkozhattunk, de értünk, a kényelmünkért, komfortunkért dolgoznak.