Thermál Park Hotel Egerszalók ★★★★

Thermál Park Hotel Egerszalók
Thermál Park Hotel EgerszalókThermál Park Hotel Egerszalók
Thermál Park Hotel EgerszalókThermál Park Hotel Egerszalók

Thermál Park Hotel Egerszalók bemutatkozása

A négycsillagos Thermál Park Hotel az egerszalóki gyógyfürdőtől található 300 méteres sétára, a Laskó-patak mentén. A vendégek nyugodt, erdei környezetben, kényelmes szobákban, apartmanokban kapcsolódhatnak ki, a közelben pedig háromféle termálvíz közül is választhatnak a gyógyulni vágyók (az egerszalóki fürdőn kívül a demjéni gyógyfürdő másfél kilométerre található).

4Szolgáltatás
Kék Laguna Wellness Apartmanok Egerszalók - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
Kék Laguna Wellness Apartmanok Egerszalók
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Thermál Park Hotel Egerszalók vélemények

Kiváló 2013. október 8.a párjával járt itt
Szuper hely,bár 3 gyerekesként hiányolom a kültéri játszóteret,a fürdőzés a szállóban kitünő A szaunák nagyon jók. Az ételek finomak,bár estére a svédaztalnál szívesen láttam volna valami light-os női kaját. A szobák tiszták, modern berendezésűek, a környéken rengeteg látnivaló van. Ettől függetlenül mindenkinek ajánlom
Átlagos 2013. augusztus 24. járt itt
Tisztelt Thermál Park Hotel! ! ! A szállásukkal meg voltunk elégedve,szép tiszta. Nekünk csak az étteremben voltak hiányosságaink. Pl. :A Pincérek hozzáállása nem volt kedves,nem kérdezték meg vacsoránál mit fogyasztanánk,máshol ilyet nem tapasztaltunk. Elfogyott a az első turnus étkezése után az evőeszközök és azt egyszer sem pótolták.
Átlagos 2013. augusztus 14.a párjával járt itt
A nyaralás során jól éreztük magunkat. Meglepetésként ért bennünket,hogy 270km autózás után a jelzett 14óra helyett 16órakortudtuk elfoglalni szobánkat! A másik meglepetés a medencék tisztasága! Számunkra úgy tünt hogy ezeket a medencéket talán nem is takarítják! Az oldalfalán vstag csíkban virított a szennyeződés!
2013. július 5.a párjával járt itt
Egy éjszakás villám-pihenésre érkeztünk Egerszalókra. Nagyon tetszett a Wellness részleg. Nem voltak sokan és este 10-ig lehetett használni a medencéket. Az úszómedence is gyógyvizes, így kellemesen langyos volt (30 fokos). Néha csak mi ketten voltunk a medencékben. Közel van a híres sódomb, ahová este tettünk egy sétát.
Átlagos 2013. június 24.gyerekekkel járt itt
Őszintén szólva én a negyedik csillagot levenném! Az egyetlen ami négy csillagot érdemel az a szoba minősége, tisztasága. Miután 15h körül megérkeztünk egy hatalmas egri jégesős vihar után megkérdeztem az étteremben, hogy még a vacsora előtt van-e lehetőség enni valamit. Elég határozott visszautasítást kaptam!
Kiváló 2013. június 8.a párjával járt itt
Értékelés a szívecskék szerint. válszték csekély, válasz a kérdésünkre: csak ennyit rendeltünk; rossz időbe csak az éttermen keresztül közelithető a medence; nagyon jó helyen van, mely elöny; ajálom másnak; recepció, vendégfogadás, dícséretes, udvarias.
Kiváló 2013. június 8.a párjával járt itt
Már kétszer jártam ott, mind a kétszer remekül éreztem magam... :D A kiszolgálás és a tisztaság kiváló, nagyon kedves emberek dolgoznak ott. A Hotel éttermének a konyhája remek. Nagyon szép környezetben van a hotel. Aki csendes nyugodt környezetre vágyik, annak kiválóan alkalmas. A szobák kényelmesek, esztétikusak, tiszták.
Kiváló 2013. május 29.a párjával járt itt
Kiváló hely, szép tágas szobával példás tisztasággal. Az ellátás remek, bár élesen elkülöníthető, hogy éppen melyik szakács van szolgálatban. Remek a fürdő, nagy élmény volt, hogy hóesésben a szabadban strandolhattunk. Kiváló, udvarias személyzetük van, tényleg nagyszerűen eltölthető akár több nap is náluk. Mi biztosan megyünk még oda!
Thermál Park Hotel Egerszalók - Külső képThermál Park Hotel Egerszalók - WellnessThermál Park Hotel Egerszalók - Medence/kert
Kiváló 2013. május 20.a párjával járt itt
Nagyon kellemes hely, kiváló a konyha és az ellátás. Az appartman szállásunk nagyon jó elrendezésű, világos, tágas, otthonos volt. Szuper pihentető, hétvégét töltöttünk itt. A környék alkalmas nagy sétákra, kikapcsolódásra, igazi meghitt lazításra. Autóval pedig pillanatok alatt elérhető Eger, ahol tartalmas kirándulásokat lehetett tenni, no meg megkóstolni a borpincék ajánlatait :-)
2013. április 26.a párjával járt itt
Egerből busszal érkeztünk, de a megállóban semmi tábla nem jelezte, hogy merre található a hotel, így csak kisebb kerülővel találtuk meg a jó irányt. Talán érdemes lenne pontosan tájékoztatni a busszal érkező vendégeket. A fürdő nem volt mindenütt teljesen tiszta, kevés volt a pihenő szék, ágy, még akkor is amikor nem volt túl sok vendég.