Thermál Park Hotel Egerszalók ★★★★

Thermál Park Hotel Egerszalók
Thermál Park Hotel EgerszalókThermál Park Hotel Egerszalók
Thermál Park Hotel EgerszalókThermál Park Hotel Egerszalók

Thermál Park Hotel Egerszalók bemutatkozása

A négycsillagos Thermál Park Hotel az egerszalóki gyógyfürdőtől található 300 méteres sétára, a Laskó-patak mentén. A vendégek nyugodt, erdei környezetben, kényelmes szobákban, apartmanokban kapcsolódhatnak ki, a közelben pedig háromféle termálvíz közül is választhatnak a gyógyulni vágyók (az egerszalóki fürdőn kívül a demjéni gyógyfürdő másfél kilométerre található).

4Szolgáltatás
2026.04.01-ig
Hotel Villa Völgy Eger

Thermál Park Hotel Egerszalók vélemények

2016. november 25.a párjával járt itt
Kiszolgálás,személyzet segítőkész, udvarias:Tökéletes.Ételek finomak, ízletesek, igazán nem lehet rá semmi rosszat mondani.Lehetne egy merülő medence a szaunához
2016. november 7.a párjával járt itt
Négy éjszakát töltöttünk itt, már sokadik alkalommal. Első alkalommal, hogy mindketten "senior" korba léptünk. Az ételek jó ízűek, a kínálat változatos. A személyzet kiválóan látja el feladatát. Sajnos -a korábbiakhoz képest- a takarítás színvonala folyamatosan romlik, főleg a közösen használt területeken.
2016. október 15.a párjával járt itt
Szép szálloda. Az étkezés átlagos, az elvárható színvonalú. A személyzet kedves, segítőkész. A kert szépen megrendezett, jó volt benne sétálni. A demjéni fürdő nagyon érdekes volt a különleges, barlangszerű medencékkel. A szálló kültéri medencéje sajnos nekünk túl meleg volt, nem tudtunk benne sokáig lenni, ennek ellenére többször megmártóztunk benne, és jólesett.
Thermál Park Hotel Egerszalók - SzobákThermál Park Hotel Egerszalók - Külső képThermál Park Hotel Egerszalók - Szobák
2016. október 7.a párjával járt itt
Tetszett a csendesség, a nyugalom, a kiszámíthatóság. Ebben az időszakban leginkább nyugdíjasoknak ajánlanám.
A meghirdetett kedvezményes ár és a fizetendő összeg versenyében az utóbbi nyert.
2016. október 2.barátokkal járt itt
Jól éreztük magunkat, bejártuk a környéket. Kaptunk a csomagban belépőt a demjéni élményfürdőbe, csodás volt. A Thermál szállodával is elégedettek voltunk, jó volt, de nem kiváló. Az étkezések színvonala különböző volt,a választék nem túl nagy. A recepción sokszor nem volt senki. A pincérlány nagyon kedves volt! Egészében meg voltunk elégedve, jövünk még.
Thermál Park Hotel Egerszalók - Külső képThermál Park Hotel Egerszalók - Külső képThermál Park Hotel Egerszalók - Környék
2016. szeptember 10.a párjával járt itt
Óhatatlanul összehasonlítottam más gyógyvizes pihenéseinkkel / Hajdúszoboszló, Mezőkövesd, Harkány . . / és ezért értékeltem jónak, kiegyensúlyozottnak. Jó helyen fekszik, közel vannak kirándulóhelyek / főleg Eger / és sok a látnivaló a környéken.
A lehetőségekkel elégedettek voltunk, ki is használtuk, és máskor is igénybe kívánjuk venni pihenési céllal a szállót.
2016. július 3.családjával járt itt
A hely nagyon tetszett,az ételek nagyon ízletesek,a tisztasággal annyira nem voltunk megelégedve,főleg a fürdöszobában..a személyzet közül mindenki nagyon kedves volt.
2016. július 2.a párjával járt itt
Csodálatosan éreztük magunkat, az étkezés szuper, nagy a választék és jó a wellness részleg, a medencék. Több nevezetesség van a környéken,ami autóval fél órán belül elérhető. Ahol túráztunk: Szalajka völgy, Ősember barlang, Olasz kapu és környéke, siroki vár és annak környéke, Barát és apáca szikla, Török asztal szikla.
2016. június 28.a párjával járt itt
Első alkalommal jártunk a szállodába. A pihenni vágyóknak igazi kikapcsolódást nyújt a szálloda és szolgáltatásai egy nagyon kellemes környezetben. Kisebb hiányosságok azért akadtak pld a ruhaszárító hiánya , a fedett medence tisztasága, a penészes járólap és néha a termálvíz melegsége, a kültéri zuhanyzó nem rendeltetés szerű működése volt zavaró valamint a medence környékén kevés volt a napernyő ami árnyékot nyújthatott volna a nagy melegben.
2016. május 9.a párjával járt itt
Tetszett a hely,gyönyörű a park, és maga a két objektum.Kézségesek voltak az alkalmazottak. Abban a szobában amelyikben laktunk az ágybetéttel volt problémánk!
Egy kicsit süppedős volt.A fedett medence tisztasága hagy maga után némi bírálatot!