Egerszalóki Sódomb Egerszalók

Egerszalóki Sódomb Egerszalók
Egerszalóki Sódomb EgerszalókEgerszalóki Sódomb Egerszalók
Egerszalóki Sódomb EgerszalókEgerszalóki Sódomb Egerszalók

Egerszalóki Sódomb Egerszalók bemutatkozása

Ha valami igaán egyedi és különleges látnivalót szeretnénk megtekinteni, akkor az Egerszalóki Sódomb kihagyhatatlan. Európában csak Magyarországon van ilyen képződmény, de a világon is csak Törökországban és Amerikában van 1-1.
Szerencsére szabadon, bárki számára díjmentesen látogatható a Nosztalgia Fürdő parkolójából.

Kék Laguna Wellness Apartmanok Egerszalók - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
Kék Laguna Wellness Apartmanok Egerszalók
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Egerszalóki Sódomb Egerszalók vélemények

Érdekes 2023. szeptember 24.gyerekekkel járt itt
Különleges, a világon egyedülálló természeti kincsünk. Sajnos a hanyatlás, a magyar-féle kizsákmányolás nyomai láthatók itt is, alig csordogál a termálvíz a sódombokon, de még így is lélegzetelállító. Milyen lehetett fénykorában! Aki tehet érte, jó lenne lépne valamit! Mindenképp ajánlom megnézni, míg tehetjük!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Időpazarlás 2022. szeptember 29.a párjával járt itt
Katasztrofális, ahogy most kinéz! 11 évvel ezelőtt láttuk, nagyon szép, hófehér volt, tiszta vízzel, rendezett környékkel. Ezzel szemben ma tele van szeméttel, koszos, elhanyagolt, már a nádas is nő benne. Mivé lesz természeti szépségünk?? Felháborító és szomorú a nemtörődömség, ami ott van.
Egerszalóki Sódomb Egerszalók - Egyéb
Átlagos 2022. július 1.gyerekekkel járt itt
Egerszalók fő nevezetessége a sódomb. A falu szélén, annak déli részén a föld mélyéből (410 méterről) feltörő 65-68 fokos hévízforrásnak köszönhető a létrejötte. A domboldalon lefolyó forró, kihülő víz 1200 négyzetméteres hófehér mészkőlerakódást épített, ami Európában egyedülálló.
Egerszalóki Sódomb Egerszalók - EgyébEgerszalóki Sódomb Egerszalók - EgyébEgerszalóki Sódomb Egerszalók - EgyébEgerszalóki Sódomb Egerszalók - EgyébEgerszalóki Sódomb Egerszalók - EgyébEgerszalóki Sódomb Egerszalók - EgyébEgerszalóki Sódomb Egerszalók - EgyébEgerszalóki Sódomb Egerszalók - EgyébEgerszalóki Sódomb Egerszalók - EgyébEgerszalóki Sódomb Egerszalók - EgyébEgerszalóki Sódomb Egerszalók - EgyébEgerszalóki Sódomb Egerszalók - EgyébEgerszalóki Sódomb Egerszalók - EgyébEgerszalóki Sódomb Egerszalók - EgyébEgerszalóki Sódomb Egerszalók - EgyébEgerszalóki Sódomb Egerszalók - EgyébEgerszalóki Sódomb Egerszalók - EgyébEgerszalóki Sódomb Egerszalók - EgyébEgerszalóki Sódomb Egerszalók - EgyébEgerszalóki Sódomb Egerszalók - EgyébEgerszalóki Sódomb Egerszalók - EgyébEgerszalóki Sódomb Egerszalók - EgyébEgerszalóki Sódomb Egerszalók - EgyébEgerszalóki Sódomb Egerszalók - EgyébEgerszalóki Sódomb Egerszalók - EgyébEgerszalóki Sódomb Egerszalók - EgyébEgerszalóki Sódomb Egerszalók - EgyébEgerszalóki Sódomb Egerszalók - EgyébEgerszalóki Sódomb Egerszalók - EgyébEgerszalóki Sódomb Egerszalók - EgyébEgerszalóki Sódomb Egerszalók - EgyébEgerszalóki Sódomb Egerszalók - EgyébEgerszalóki Sódomb Egerszalók - EgyébEgerszalóki Sódomb Egerszalók - EgyébEgerszalóki Sódomb Egerszalók - EgyébEgerszalóki Sódomb Egerszalók - EgyébEgerszalóki Sódomb Egerszalók - EgyébEgerszalóki Sódomb Egerszalók - EgyébEgerszalóki Sódomb Egerszalók - EgyébEgerszalóki Sódomb Egerszalók - EgyébEgerszalóki Sódomb Egerszalók - EgyébEgerszalóki Sódomb Egerszalók - EgyébEgerszalóki Sódomb Egerszalók - Egyéb
Átlagos 2022. június 10.gyerekekkel járt itt
Nem lehet azenvedélytelenül véleményt írni! Mintegy 25 éve láttam először. Csodálatos, egyedül álló volt! Pár napja láttam ismét. Azóta forr bennem a düh, az elszörnyedés, a végletes kárhoztatása az "illetékeseknek" a pénz bálvánnyá szentesítésének.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 194 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.