Pataki Cukrászda Érd

2025.01.01-ig
Garden Home Törökbálint

Pataki Cukrászda Érd vélemények

Szörnyű 2023. január 7.egyedül járt itt
Rendelésre vásároltam a cukrászdában. A kapott információk nem voltak hekytállóak, a sütemények egy része félig nyers, ehetetlen volt, vásárlást követően, állítólag a tulajdonos utasítására egyszerűen nem válaszoltak a levelekre, telefonon nem kommunikáltak. Ilyen negatív hozzáállást vendéglátó helyen még nem tapasztaltam.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2017. április 3.gyerekekkel járt itt
Rengetegszer jártunk a cukrászdában régebben. Mostanában ez ritkábban esik meg, mert egyre több a rossz tapasztalatunk. Legutóbb egy csokoládé tortát vettünk. Régen messze híres volt a Pataki csokitortája. Hát, a mostanitól nem lenne az. Száraz piskóta, a krémnek egyáltalán nem volt csokoládé íze, inkább csak vajas.
Szörnyű 2016. november 13.a párjával járt itt
Pataki úr megcsinálta az utódok hazavágták. A névből még megélnek! Finom habos sütemények, torták, sajtos masni természetes anyagok felhasználásával. 30 kilométerről ide jártunk, megérte! Ez a múlt. A jelen a műanyagok világa. Mindent a szemnek semmit a szájnak, undor ízek! És a kiszolgálás is undorral történik!
Szörnyű 2016. szeptember 28.családjával járt itt
Névnapomra a cukrászdából 4. db tortaszeletet kaptam /külömböző szeletek/ torta tészta festett iztelen, atöltelék minimális mennyiségü "keverék" Nagyon sajnálom ,hogy multban neves cukrászda ,ilyen mélyre sülyedt! ! ! ! Szeretném megjegyezni,hogy ezen értékelést nem bántó szándékkal irtam ,inkábbazon reményben hogy a észrevételem a régi "hirnév" biztositását segiti ! ! !
Szörnyű 2016. szeptember 4.a párjával járt itt
Ma voltam először és utoljára ebben a cukrászdában!A minyon ehetetlen volt.Ilyen rosszat életemben nem ettem,az islerről ne is beszéljünk!A sajtos masni az finom volt .Na és ezért a borzalomért annyit fizettünk azt hittem nem jól hallok!!A kiszolgálás átlagos volt!Megnéztem a fagyikat is,de nem volt túl szép a látvány!
Gyenge 2016. április 4.a párjával járt itt
Már régen nem A PATAKI nagy betűvel. Jómagam rendszeres vendége voltam hosszú éveken át és még mindig bedőlök a névnek, hátha újra a régi, de sajnos mindig csalódással jövök el. . . Talán 1-2 süti még a finom kategória, de a fagyi sem és a kiszolgálás sem igazán felel meg annak a már már horrorisztikus magasságokba emelt árnak amit van képük elkérni!
Gyenge 2015. október 27.a párjával járt itt
A név maradt, a színvonal romlott. . . Több éve járok erre a helyre, de úgy tűnik, az idei volt az utolsó. A híres cukrászda ma már csak emlék, a sütemények és a fagylaltok minősége folyamatosan romlik, természetesen az árak viszont emelkednek.
Átlagos 2015. augusztus 21.családjával járt itt
A Pataki cukrászdát nem kell bemutatni a környéken élőknek. Mindig is a magas színvonalú cukrászati termékeket képviselte. Konkurenciáját magasan felülmúlta hosszú éveken keresztül. A szülinapi és egyéb eseményeink tortáit minden esetben náluk vettük az ára ellenére, ugyanis tudtuk, hogy kimagaslóan jó minőséget képviselnek.
2088
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 686 városban járt márFelfedező - 2247 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43146 feltöltött kép
2020. október 11.a párjával járt itt
A 6-os úton jöttünk hazafelé tegnap, és éppen kis idő telt el az ebéd után, amit a százhalombattai Halász csárdában fogyasztottunk, És nekem beugrott a Pataki, meg az, hogy méltatlanul régen jártam erre. Így aztán errefelé fordultam a körforgalomból. A régi formában, kínálattal, de járványügyileg szigorúbban prosperál, mint máskor.
Pataki Cukrászda Érd - Étel/italPataki Cukrászda Érd - Étel/italPataki Cukrászda Érd - Étel/ital
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
2018. november 6.barátokkal járt itt
Patinás érdi cukrászda, színvonalas termékválasztékkal, jó ízekkel, elfogadható/megfizethető árakkal. A személyzet lehetne kicsit barátságosabb és talán a nyitva tartáson lehetne kicsit változtatni, legalább hétvégén hosszabb nyitvatartási idővel üzemeltetni.