Termál Hotel Liget Érd

Termál Hotel Liget Érd
Termál Hotel Liget ÉrdTermál Hotel Liget Érd
Termál Hotel Liget ÉrdTermál Hotel Liget Érd

Termál Hotel Liget Érd bemutatkozása

A háromcsillagos Termál Hotel Liget Érden, Budapesttől 25 kilométerre található. A szálloda medencéit 800 méterről feltörő gyógyvíz tölti meg, amely naponta cserére kerül. A szálloda wellnessrészlegének fedett és nyitott medencéi, frissítő szolgáltatásai nyugodt pihenést biztosítanak.

Garden Home Törökbálint - Legjobb ár
2025.01.01-ig
Garden Home Törökbálint
Portobello Hotel Esztergom - Wellness pihenés félpanzióval
Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Termál Hotel Liget Érd vélemények

Szörnyű 2015. március 9.a párjával járt itt
Ajándékba szerettem volna 3 nap 2 éjszakát befizetni a szüleimnek. Személyesen mentem el megbeszélni a lehetőségeket, s tekintettel arra, hogy szüleim idősek -viszont földszinti szoba és lift nincs-, szerettem volna megnézni,hány lépcsőfokot és milyen magasakat kell megtenni ahhoz, hogy felmenjenek a szobájukba.
Szörnyű 2015. február 20.a párjával járt itt
MI még odáig sem jutottunk el hogy igénybe vegyük a "szálloda szolgáltatásait" ugyanis az ajándékba kapott kuponunkhoz szerettetm volna időpontot egyeztetni a szállodával de sajnos többszöri email és telefonhívásra sem reagált senki.
Szörnyű 2015. január 1.barátokkal járt itt
31 évesen a munkámból kifolyólag bejártam Magyarország szállodáit. Fogadótól a 6 CSillagos szállodáig bejártam mindent. (Még Szlovákiában, és Németországban is )
3*csillagos Hotelként hirdetik magukat, de a Hotel nem üti meg Csillag mércéjét sem ! Nevetséges hogy senki nem figyel fel rá. 1.
Termál Hotel Liget Érd - BelsőTermál Hotel Liget Érd - SzobákTermál Hotel Liget Érd - Medence/kertTermál Hotel Liget Érd - VendéglátásTermál Hotel Liget Érd - SzobákTermál Hotel Liget Érd - BelsőTermál Hotel Liget Érd - EgyébTermál Hotel Liget Érd - Egyéb
Szörnyű 2014. szeptember 16.a párjával járt itt
A szálloda nem azt nyújtotta amit a képek alapján várni lehetett. Borzalmas volt a reggeli, ami még egy kórházi menzán sem elfogadható! ! ! 2 papírvékony szelet szalámi egy szelet sajt és egy kis darab vaj volt a tányérra kiporciózva, valamint három papírvékony szelet szikkadt kígyóuborka ! ! !
Szörnyű 2014. szeptember 10.a párjával járt itt
Rettenetes,kritikán aluli. . . 2014 szeptemberében jártunk 2 éjszakát a "hotelban" a barátnőmmel. Már megérkezéskor látszott,hogy a helynek köze nincs az interneten található képekhez. Felérve a szobánkhoz egy lepusztult szocreál hely fogadott minket , beázott falakkal ,szörnyű berendezéssel .
Szörnyű 2014. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
Előzőleg, mint tíz éve jártunk a fürdőben. Akkoriban szép és rendezett volt. Lányommal névnapi csajos úszkálást terveztünk. A bejáratnál a recepción egy kopott, undorító bőrfotel, gondoltam biztosan valami emlék. A fürdőben kosz. A medencék, a víz is gusztustalan. A fürdőzés után egy hétig kötőhártya gyulladásom volt.
Szörnyű 2014. augusztus 6.a párjával járt itt
Nos a párommal szálltunk meg ebben a hotelnak nevezett förmedvényben legnagyobb szerencsétlenségünkre! A fotóknak közük sincs a szálloda mostani állapotához. . . minden kopott régi és rendkívül koszos! Egy borzasztó állapotban lévő szobát kaptunk ami még egy legolcsóbb panzióban sem lenne elfogadható!
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Szörnyű 2014. július 24.gyerekekkel járt itt
Soha többet ide! 1 nap után távoztunk-éhesen-mert annyira szörnyű volt a hely! Szoba:lepukkant,büdös,igénytelen. Étkezés:ha időben-értsd:mindjárt az étkezés kezdetére-nem ért le a kedves vendég,akkor éhen maradt! Mi is éhesen mentünk haza,mert reggel 7 helyett csak 8 körül értünk le. Mindenért úgy kellett könyörögni a pincérnek-alapvető dolgokért!
Szörnyű 2014. július 14.gyerekekkel járt itt
Sajnos kettő dolgot bánok, az első hogy nem néztem meg ezt az oldalt a másik hogy elmentünk ebbe a koszfészekbe. Három embert rúgnék ki de azonnal, az első a takarítónő, a szobalányt és a karban tartót. Eszméletlen koszos én még ilyen szállodában nem jártam. A szobalány meg sem kísérli a szobába bejutást csak ha szólnak neki, kuka ürítés wc papír pótlás az álom.
Szörnyű 2014. április 22.gyerekekkel járt itt
Valóban olcsóbb kataegória volt az általunk választott hely, de erre álmomban nem gondoltam, hogy a mosdókagylóban az előző vendég fogkrém köpete fogad, a hajas fűrdőkáddal. A kopott rongyos törülköző,amit nem is ismert fel a recepciós, nálunk már kidobásra kerül otthon.