Rév Csárda Érsekcsanád

Rév Csárda ÉrsekcsanádRév Csárda Érsekcsanád

Duna Wellness Hotel Baja - Napi árak reggelis ellátással
2025.03.03-ig
Duna Wellness Hotel Baja
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Erzsébet Nagy Szálloda Paks - Napi árak félpanziós ellátással
Erzsébet Nagy Szálloda Paks

Rév Csárda Érsekcsanád vélemények

Kiváló 2015. július 24.a párjával járt itt
Hétköznap délben mentünk megkóstolni az étterem híres halászlevét. A Gasztroangyalban hallottunk először az étteremről, és miután Dávod felé vezett utunk,itt álltunk meg ebédelni. A 2012-ben átalakult étterem rövid idő alat számos díjat nyer, és nem véletlenül. A halászlé - minimum két adag rendelése esetén - minden vendég számára külön bográcsban, frissen készül.
Kiváló 2014. október 21., üzleti partnerrel járt itt
Halászlé pontyból, tésztával! Nekem kiváló volt, a pontynak kevésbé. Friss ízek, igazi remekmű, valós gasztronómiai élmény, korrekt kiszolgálás, dunai környezet. Desszert gyanánt roston sült keszeg ropogósra sütve, melyet sületlenség kihagyni! A "minőséget mértékkel" szlogen nem tartható, pontosabban a minőség maximálisan, a mennyiség kizárt!
Kiváló 2014. augusztus 24.a párjával járt itt
Baján járva több helyen érdeklődtünk, hogy hol érdemes megkóstolni a híres bajai halászlevet. Azt a választ kaptuk, hogy ha nem sajnáljuk az időt, és megér nekünk egy kis kitérőt, akkor menjünk el Érsekcsanádra, mert ott valóban igazi bajai halászlevet ehetünk. Így is tettünk. A csárda nagyon hangulatos, gyönyörű kilátással a Dunára és a Veránka szigetre.
Rév Csárda Érsekcsanád - Étel/italRév Csárda Érsekcsanád - EgyébRév Csárda Érsekcsanád - Belső
Kiváló 2014. február 18. járt itt
Hamisítatlan vidéki hangulat, Bajától néhány percnyire, csodálatos környezetben, közvetlen a Duna partján. Igazi vendégváró tulajdonos, barátságos kiszolgálás és persze a Duna látványa, illata. . . Egyszerű ételek, isteni ízek, tökéletes és friss halászlé, bográcsban tálálva, házi tésztával szervírozva. Különleges élmény. Ajánlom mindenkinek!
Rév Csárda Érsekcsanád - Étel/italRév Csárda Érsekcsanád - Étel/ital
Kiváló 2013. december 27.családjával járt itt
Mióta Molnár B. Tamásnak köszönhetően a Rév csárda referenciapont lett, nagy vágyam volt ide ellátogatni. Így aztán tettünk egy jókora kerülőt hazafelé az akasztói látogatásunk után, s nem bántuk meg. A halászlét mindig frissen főzik, legkevesebb két adag készül el egyszerre. Éltünk a lehetőséggel, a maradékot hazavittük.
Rév Csárda Érsekcsanád - EgyébRév Csárda Érsekcsanád - Étel/italRév Csárda Érsekcsanád - Belső