Rév Csárda Érsekcsanád

Rév Csárda ÉrsekcsanádRév Csárda Érsekcsanád

Duna Wellness Hotel Baja - Napi árak reggelis ellátással
2025.03.03-ig
Duna Wellness Hotel Baja
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Takler Kúria Szekszárd - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
2026.03.05-ig
Takler Kúria Szekszárd

Rév Csárda Érsekcsanád vélemények

Kiváló 2013. december 27.családjával járt itt
Mióta Molnár B. Tamásnak köszönhetően a Rév csárda referenciapont lett, nagy vágyam volt ide ellátogatni. Így aztán tettünk egy jókora kerülőt hazafelé az akasztói látogatásunk után, s nem bántuk meg. A halászlét mindig frissen főzik, legkevesebb két adag készül el egyszerre. Éltünk a lehetőséggel, a maradékot hazavittük.
Rév Csárda Érsekcsanád - EgyébRév Csárda Érsekcsanád - Étel/italRév Csárda Érsekcsanád - Belső
Kiváló 2015. július 24.a párjával járt itt
Hétköznap délben mentünk megkóstolni az étterem híres halászlevét. A Gasztroangyalban hallottunk először az étteremről, és miután Dávod felé vezett utunk,itt álltunk meg ebédelni. A 2012-ben átalakult étterem rövid idő alat számos díjat nyer, és nem véletlenül. A halászlé - minimum két adag rendelése esetén - minden vendég számára külön bográcsban, frissen készül.
Szörnyű 2021. szeptember 5.barátokkal járt itt
Hétvégén mentünk, leültettek egy adott asztalhoz a helységben, meg sem kérdezték esetleg szeretnénk-e a teraszra kiülni, Megjegyzem a helység megfelel egy fáskamra minőségének, tele oda nem illő giccsekkel. A halászlé sótlan volt, az ár értékkel ellentétben silány minőségű, egy nagy fej volt a lében, egy darab halderék sem volt , csak szét főtt haldarabkák.
Szörnyű 2021. június 13.egyedül járt itt
Ma felhívtam a csárdát és érdeklődtem, hogy halészlé mellett van-e egyéb fő menüs étel. Válaszként azt kaptam, hogy fő menü a TV-ben van. Nyilván letettem a telefont, majd vissza hívtam. Kérdeztem, hogy a tulajdonossal beszélte-e az előbb, és kiderült, hogy igen. Kedves Tulajdonos !
Kiváló 2014. február 18. járt itt
Hamisítatlan vidéki hangulat, Bajától néhány percnyire, csodálatos környezetben, közvetlen a Duna partján. Igazi vendégváró tulajdonos, barátságos kiszolgálás és persze a Duna látványa, illata. . . Egyszerű ételek, isteni ízek, tökéletes és friss halászlé, bográcsban tálálva, házi tésztával szervírozva. Különleges élmény. Ajánlom mindenkinek!
Rév Csárda Érsekcsanád - Étel/italRév Csárda Érsekcsanád - Étel/ital
Szörnyű 2022. február 6.barátokkal járt itt
Nagyon nehéz véleményt írni egy olyan vendégláto helyről, ahol szentűl meg vannak győződve sikereikről tudásukrol a valosággal ellentétben. Szűleim Baja környékiek , ebből adodoan gyerekkorunk ota fogyasszuk a halászlét. Nagyon szívesen megvendégelném a tulajdonost és családját egy álltalam készített halászlére.
Szörnyű 2021. szeptember 20.gyerekekkel járt itt
Ettem már a határon túl is egyedileg , frissen készített bográcsos halászlét, 30-40 km-rel lentebb a Duna mentén, viszont ott nem fejből és nagyon szálkás apró pontyból készítették. A vendéglátóhely színvonala egy kategóriával magasabb volt, de árban barátibb.
Kiváló 2014. október 21., üzleti partnerrel járt itt
Halászlé pontyból, tésztával! Nekem kiváló volt, a pontynak kevésbé. Friss ízek, igazi remekmű, valós gasztronómiai élmény, korrekt kiszolgálás, dunai környezet. Desszert gyanánt roston sült keszeg ropogósra sütve, melyet sületlenség kihagyni! A "minőséget mértékkel" szlogen nem tartható, pontosabban a minőség maximálisan, a mennyiség kizárt!
Kiváló 2014. augusztus 24.a párjával járt itt
Baján járva több helyen érdeklődtünk, hogy hol érdemes megkóstolni a híres bajai halászlevet. Azt a választ kaptuk, hogy ha nem sajnáljuk az időt, és megér nekünk egy kis kitérőt, akkor menjünk el Érsekcsanádra, mert ott valóban igazi bajai halászlevet ehetünk. Így is tettünk. A csárda nagyon hangulatos, gyönyörű kilátással a Dunára és a Veránka szigetre.
Rév Csárda Érsekcsanád - Étel/italRév Csárda Érsekcsanád - EgyébRév Csárda Érsekcsanád - Belső
2019. augusztus 9.családjával járt itt
Családdal voltunk ebédelni, előző nap foglaltunk asztalt, a "minőség fenntartásához" aznap beülős vendégeket nem fogadnak, persze éppen akkor toppant be egy arra járó társaság, estére szerettek volna foglalni, de 17kor zártak, viszont meglepetésre leülhettek és rendelhettek, mivel volt szabad asztal bőven.