Esztergomi Központi Kávéház Szamos Cukrászda Esztergom
2500 Esztergom, Vörösmarty u. 2.

Esztergomi Központi Kávéház Szamos Cukrászda Esztergom a térképen

Szállások Esztergom városában
Wellness csomagok Esztergom városában

Esztergomi Központi Kávéház Szamos Cukrászda Esztergom vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 23.
A Szamos cukrászda nem messze található a Bazilikától. Finom a sütijük, (szatmári szilvatorta) a hosszú kávéjuk is,(jár hozzá 1-1 kis pohár víz, így nem muszáj feltétlen ásványvizet is kérned, ha nem vagy szomjas) elfogadható áron. A kiszolgálás is megfelelő. lehet kártyával is fizetni.

bépé14 TOP étteremértékelő
2019. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. április 2.
Hát, ahhoz képest, hogy cukrászda, elég komor hangulatú a berendezés. (Zömében fekete székek és asztalok.) Ezt az igen kedves, barátságos személyzet sem tudja ellensúlyozni. Pedig a kávé (espresso macchiato) is jó volt. Az ár korrekt, a tisztaság hibátlan. De legközelebb inkább a napfényes teraszra ülök.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha Esztergomban járunk, soha ki nem hagynánk a Szamos Cukrászdát. Az egésznek van egy békebeli hangulata,régi korok kávéházai idézi. Mindig nagyon kedvesen fogadják a betérő vendéget. Voltunk már gyerekekkel, voltunk itt bőrig ázva motoros gúnyában, de a fogadtatás minden alkalommal ugyanolyan kedves volt. A sütemények egész egyszerűen fantasztikusak.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 16.
A párom születésnapját ünnepeltük Esztergomban egy wellness hotelben. Szép napos délután egy hangulatos kávézot kerestünk és a Szamos cukrászdára esett a választásunk. Nem bántuk meg. Nagyon kellemes, látványos környezetben, finom süteményeket és kávét ittunk. A személyzet kifogástalanul kedves volt. Legközelebb sem hagyjuk ki ha a városban járunk.

2016. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 6.
Eddig egyik kedvenc helyemnek tekintettem, nem volt olcsó,de jó volt a kiszolgálás,és a választék is finom volt. Tegnap Anyukámmal szerettünk volna beülni egy jó kávéra, forrócsokira és krémesre. A kávén kívül nem tudtunk semmiből választani. Nagyon nagy csalódás volt számunkra, biztos, hogy senkinek sem ajánlom ezt a helyet többet.
Debrecen

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 9.
Még mindig Esztergomban, ezúttal cukrászdát keresünk, s a Szamos-t választjuk. Jó helyen van, nekem kedvencem a marcipán, különösen likőrben! Megközelítés könnyű, parkolás nem, csak a szomszéd utcában lehet. A berendezés a századelő hangulatát idézi, mármint a mult századot. Külön szenzáció a Bazilika makettje, és a koronázási ékszerek marcipánból.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. április 29.
Nem is tudtak volna jobb épületet találni az Esztergomi Központi Kávéház Szamos Cukrászda számára. A gyönyörű szép októberi délután az udvaron foglaltunk helyet. Visszamentem, hogy titokban megbeszéljem a pincérnővel, hogy meglepjük lányomat, kinek születésnapja közeleg. "Tessék csak rám bízni" - mondta és onnét kezdve csak hátra kellett dőlnöm a széken.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2016. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. április 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bevallom őszintén, szeretem Szamos marcipán termékeit. Nem csúcsdesszertek ezek, de megütik már azt a színvonalat, amire már rá tudom mondani, hogy élvezhető. Így aztán nem hagytuk ki esztergomi turnénk alkalmával a Szamos cukrászdát sem, becsomagoltattunk pár desszertet, amit otthon ettünk meg. Ízletesek voltak és jó ér/érték arányúak.

Legnépszerűbb csomagok Esztergomban és környékén
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2020.06.14.
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.17. - 2021.02.17.
Duna Residence
Dunaszentmiklós
2-6 éjszaka 17.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótér és játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.06. - 2020.02.29.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3-4 éjszaka 18.725,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, állatsimogatóval, wellness-részleg használattal, gyermekprogramokkal, gyertyafényes esti fürdőzésekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.308 - 16.609,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.12.31.
Petneházy Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 21.425,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2 nap/1 éjszaka 7.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.17. - 2021.02.17.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.824 - 22.224,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.04. - 2020.12.30.
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 9.800 - 12.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.10.31.

Szállodák Esztergom környékén
Tó Wellness Hotel Esztergom
Royal Club Hotel Esztergom
Abacus Business & Wellness Hotel Esztergom
Egy éjszakás wellness félpanzióval
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)
Húsvét (min. 3 éj)

Esztergomi Központi Kávéház Szamos Cukrászda EsztergomX