Károlyi Kastély Hotel & Restaurant Fehérvárcsurgó

Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
8052 Fehérvárcsurgó, Petőfi u. 2.

Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó a térképen

Károlyi Kastély Hotel & Restaurant Fehérvárcsurgó értékelése:

1. helyezett a 3 fehérvárcsurgói szállás közül
61. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Károlyi Kastély Hotel & Restaurant Fehérvárcsurgó - vélemények, kritkikák

Károlyi Kastély Hotel & Restaurant Fehérvárcsurgó vélemények

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 30.
Nagyon szépen felújították a kastélyt, csak kár, hogy antik bútorok nincsenek. Különösen értékeltük, hogy a csomag tartalmazott egy idegenvezetést is, amely során megismerhettük a kastély történetét. A park hatalmas, jókat lehet ott sétálni, viszont elkeseredve láttuk, hogy sajnos több helyen van eldobált szemét. Kár, hogy az emberek nem tudnak jobban vigyázni a környezetükre.
2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Lényegében minden nagyon tetszett! Az első pillanattól az utolsóig. A recepciós hölgy nagyon kedvesen, ügyesen intézte a formaságokat érkezésünkkor. A szoba minden elképzelésünknek megfelelt - érdekes hogy a TV egyáltalán nem is hiányzott! Ez talán annak tudható be, hogy a szoba elfoglalása után sétáltunk egy nagyot a parkban - igaz még nem teljesen kész, de azért már így is látszik milyen is lesz a végén.

2015. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. február 17. - 4 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép, patinás környezet, ahol gasztronómiai élményekre számítottam. E helyett nagy tányérokban kis adagok. Kezdő (tanuló) pincérek, akik meg sem kérdezik, hogy a kacsamellet átsütve, vagy rozén kéri az ember. Külön kell jelezni, ha még szeretne kenyeret kérni az ember, mert erre nem figyelnek. Elsózott főétel, sőt, a gombát kezdő háziasszony nagyobb figyelemmel készíti el!

Fehérvárcsurgó
2 nap/1 éjszaka 10.395 - 21.192,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kastély látogatása idegenvezetéssel, nordic walking használattal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsóhasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.01-ig
Fehérvárcsurgó
3 nap/2 éjszaka 16.000 - 25.425,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kastélylátogatással, nordic walkinggal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.01-ig
Fehérvárcsurgó
2 nap/1 éjszaka 12.600,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, kastélylátogatással, ping-pong, darts, csocsó használattal, nordic walkinggal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.

Szállodák Fehérvárcsurgó környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Balatoni évindító (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (2 éjtől)

FehérvárcsurgóX