Wellness Hotel Balaton Fonyód

Wellness Hotel Balaton Fonyód
Wellness Hotel Balaton FonyódWellness Hotel Balaton Fonyód
Wellness Hotel Balaton FonyódWellness Hotel Balaton Fonyód

Wellness Hotel Balaton Fonyód bemutatkozása

A Hotel Balaton Fonyód városában található, 100 méterre a balatoni kikötőtől és 250 méterre a strandtól. A hotel híres a IV. emeleti forgó üvegtornyáról, mely egyedülálló Magyarországon. A Bástya Kilátóból nyílik Európa legszebb panorámája, mely a Balatonra és a Balaton-felvidék hegyvonulataira nyílik.

Napsugár Kemping és Panzió Fonyód - Napi árak félpanziós ellátással
Napsugár Kemping és Panzió Fonyód
Holiday Hotel Csopak - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz

Wellness Hotel Balaton Fonyód vélemények

Szörnyű 2015. augusztus 12.a párjával járt itt
A leggázabb hely ahol eddig jártam! Inkább hasonlít egy börtönre, mint egy szállodára. Mivel "csak húszezret" fizettünk egy vacak kis szobáért, se reggeli, se wellness nem járt hozzá. A tulaj előttünk lehordta a személyzetet vállalhatatlan stílusban, velünk meg érzékeltette, hogy milyen hülye kis csórók vagyunk.
Szörnyű 2015. május 27.barátokkal járt itt
Először azt gondoltam leírom rèszletesen ezt a putrit,hogy mi várja az oda látogatókat egy kisebb vagyonért de csak nagyvonalakba teszem meg,mivel ahogy később en is olvastam hasonló véleményeket osztanak. . . . A welness részük 18:00-ig vehető igénybe egy wellness szállodában! ! !
Szörnyű 2013. november 7.barátokkal járt itt
Baráti társaságunkkal vegyes érzelmekkel indultunk neki az október végi wellnessnek,miután elolvastuk az előttünk járók véleményét. A recepciós lányok nagyon udvariasak voltak,körbe vezettek megmutattak mindent,mit hol találunk. (ezt egyébként még egy szállodában sem tapasztaltam! )Mivel olvastunk a szobákról,ezért több szobát is megnéztünk,mire beköltöztünk.
Gyenge 2017. szeptember 3.egyedül járt itt
Egy éjszakát töltöttem el ezen a szálláson augusztusban, egyedül. Egy ágyas szobát kaptam, ami elég apró volt, ahogy a kép is mutatja. Alig lehetett elférni. A wifi nem működött a szobában. Szinte mindig nagyon gyenge volt a jel és amikor épp fogta a telefon a vételt, akkor sem mindig működött. Reggelit kértem és egyáltalán nem voltam vele elégedett.
Wellness Hotel Balaton Fonyód - Szobák
Szörnyű 2018. augusztus 20.családjával járt itt
2éjszakára foglaltunk a szállodába. 2felnőtt 1 gyermek és 1 kutya számára. 100. 000 ft-ért a "vendégházba" kaptunk szállást. Ami a szállodától 1 utcányira van. Ez nem is lett volna gond. . . . de. . . . diákszálló minőségű aprócska szoba, takarítás hagy némi kívánni valót maga után.
Wellness Hotel Balaton Fonyód - Szobák
Szörnyű 2013. április 28.barátokkal járt itt
Februárban jártunk ott a barátnőmmel. A "nemaradjle" akciós progamja volt. Soha többé, senkinek nem ajánlom. A tulajdonos goromba és udvariatlan, a szobában nem volt fűtés, nem volt törölközö, WC papir, külön kérésre nagy kegyesen kaptunk, és a radiátort is beüzemelték.
Szörnyű 2021. június 22.a párjával járt itt
A helyet egy nárcisztikus arrogáns ember vezeti, aki "Doktor Úr"-nak hívatja magát. Minden rezdülésén lehet érezni azt, hogy nem egyenes, nem vendégszerető és minden fillért le akar húzni az emberről.
Szörnyű 2019. augusztus 20.a párjával járt itt
Nem ajánlom senkinek ezt a szállást, a pénzedért max csak b*nkó szavakat kapsz a tulajtól. Szépkártyás fizetésért plusz felárat kér (10%) a tulaj. nem tudom ezt hogyan képzeli mert még sehol nem tapasztaltam hasonlót sem.. Csak a pénzre mennek, semmi kedvesség és a vendéglátás szó jelentését szerintem nem ismerik.
Szörnyű 2014. január 4.gyerekekkel járt itt
Sajnos sikerült 3 napot eltöltenünk családommal ebben a botrányosan silány szinvonalú helyen. Ami nem tetszett: a szobák bejárati ajtaja alig zárható lakótelepi szobaajtó. Két különálló szobában mindent hallani az egyikből, ami a másik szobában történik, fürdőszoba 1 nm, elférni lehetetlenség. A reggeli botrány!
Szörnyű 2014. február 8.a párjával járt itt
Három napra mentünk a férjemmel ebbe a hotelbe, de egy éjszakát töltöttünk itt, nem birtuk tovább! Kaptunk egy szobát, ami a másik szobától egy ajtóval volt elválasztva. Megérkezésünk után lepihentünk, ám a szomszéd szobából üvöltő nóta tv-re ébredtünk. Felháborodva mentem a recepcióra, költözhettünk másik szobába.