Kentucky Fried Chicken - Auchan Budaörs Budaörs

3,7
a 81 budaörsi étterem közül
gyorsétterem
Kentucky Fried Chicken - Auchan Budaörs Budaörs
Kentucky Fried Chicken - Auchan Budaörs BudaörsKentucky Fried Chicken - Auchan Budaörs Budaörs

The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels Budapest - Karácsony
Karácsony
12.23-27.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels Budapest

Kentucky Fried Chicken - Auchan Budaörs Budaörs vélemények

2022. augusztus 5.a párjával járt itt
Auchanban történő vásárlás után gondoltuk most a változatosság kedvéért KFC-ben ebédelünk. A kiszolgálással nekünk itt nem voltak problémáink, gyorsan el is készült a rendelésünk. Párom mostanában odavan a Poké Bowl California Sun menüért, de amúgy tényleg nagyon finoman készül. Én pedig Qurrito-t kértem, amivel szintén nem volt semmi problémánk.
2019. április 16.a párjával járt itt
A budaörsi Auchan étkező aulájában jól látható helyen található. Viszonylag nagy forgalma van, a nap egésze alatt. Mi reggel voltunk és kb 10 perc várakozás után megkaptuk a reggelinket. Az étel finom volt, a kiszolgálás kedves. Szerencsére nyoma sem volt a morcos húzz innen mentalitásnak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. március 4.a párjával járt itt
Szeretem a KFC -s ételeket. Az budaörsi Auchan egyik étterme egy kis KFC. Többször jártunk már itt. Még ebédidőben is gyorsan megy a sor, nem kell sokat várni. Rendelés után sorszámot kapunk, és egy digitális kijelzőn lehet követni, hogy hol tart a rendelés. Az üdítős poharat korlátlanul után lehet tölteni.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
2018. május 30.egyedül járt itt
Horót wings menüt, majonézt kértem csak. A szárnyakat a csípős panír miatt szoktam. És figyelem, de valahogy az az érzésem, hogy több szárnyvége van egy csirkének, mint szárnytöve, mert általában 3-2 arányban kapom az előbbi javára. Itt is ez történt, de ami rosszabb, hogy a panír mindig vastagon szokta befedni a szárnyat, de most valamiért itt is, ott is kilátszott a bőre.
Gyenge 2018. május 24.egyedül járt itt
Nagyon szerettem ezt a helyet. Nem túl sűrűn, de megengedtem magamnak. Eleinte kapható volt a finom friss pogácsa, majd megszűnt, a csípős csirke, majd az is megszűnt. Maradt a csirkeszárny és a csirkemell . Tegnap is kértem 5-5 darabot a kedvenceimből. Az ára letaglózott amit nehezményeztem is.
Kentucky Fried Chicken - Auchan Budaörs Budaörs - Étel/ital
2055
2018. március 23.egyedül járt itt
Valaha ez volt az elsőszámú hely, ahová betértem az Auchan félkörben álló étkezőhelyei között. Mert nagyon szerettem a csípős csirkefalatokat. Azután beáldozott engem a cég, országosan megszüntette ezt a kiszerelést, maradt a sokkal unalmasabb, nem csípős többi. . azóta sokkal ritkábban térek be ide.
Kentucky Fried Chicken - Auchan Budaörs Budaörs - Külső képKentucky Fried Chicken - Auchan Budaörs Budaörs - Belső
2018. február 14.egyedül járt itt
A budaörsi Auchan étkezős "szigetének" legnépszerűbb gyorsétterme a KFC. Míg a többi helynél csak lézengtek az emberek, itt sorok alakultak ki, pedig több pultnál is zajlott a kiszolgálás. Itt is ugyanaz a koncepció, mint több, korábban már általam látogatott gyorséttermükben, itt a bal oldali pultnál történik a rendelésfelvétel, majd az elkészült ételt sorszám alapján a jobb oldali pultnál lehet átvenni.
Kentucky Fried Chicken - Auchan Budaörs Budaörs - Étel/italKentucky Fried Chicken - Auchan Budaörs Budaörs - Étel/italKentucky Fried Chicken - Auchan Budaörs Budaörs - Étel/italKentucky Fried Chicken - Auchan Budaörs Budaörs - EgyébKentucky Fried Chicken - Auchan Budaörs Budaörs - Étel/italKentucky Fried Chicken - Auchan Budaörs Budaörs - Étel/italKentucky Fried Chicken - Auchan Budaörs Budaörs - Külső képKentucky Fried Chicken - Auchan Budaörs Budaörs - Külső kép