Böngéssz a legfrissebb zalakarosi értékelések között!

Kiváló 2024. április 19. 20:38a párjával járt itt
Minden szuper! Kedvesség, udvariasság,tisztaság, kényelem és kényeztetés. Az ételek finomak és bőséges. Jó megközelíthetőség.Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Belenus Thermalhotel Superior, ZalakarosBelenus Thermalhotel Superior, Zalakaros
Kiváló 2024. április 12. 10:04a párjával járt itt
Nagyon tetszett Zalakaros, a környék a fürdő a látnivalók szóval minden ! A Freya Hotelben most voltunk előszőr, de nagyon tetszett minden benne. A szobák tágasak, jól felszereltek voltak. ill. a fürdőkádban elkelt volna egy csúszásgátló, az ilyen nem teljesen fiatal és mozgékony vendégeknek.
Kiváló 2024. április 8. 8:33barátokkal járt itt
Nagyon jó hétvégét töltöttünk el a Belenus hotelben. Szuper hely, szuper személyzettel csak ajánlani tudom mindenkinek. A szobák kényelmesek ,tiszták. Az ételek nagyon finomak. Mi már többször jártunk itt és csak dicsérni tudom ezt a hotelt és a személyzetet is. Gratulálok és további sok sikert , vendéget kívánunk.
2024. április 7. 13:00a párjával járt itt
A hotel barátságos a szobák otthonosak. A konyhájuk ragyogó. Választékos, jóízű ételek készültek. A wellness részleg nyitva tartása rövid, és délelőtt csak részlegesen üzemel. Az élménymedencében nincs mindenütt ülőke, ez szerintem tervezési hiba. A masszás jó volt. Összességében jól éreztük magunkat.
Kiváló 2024. április 6. 11:39a párjával járt itt
Először jártunk a hotelben, 3 éjszakát töltöttünk itt a tavaszi szünetben all inclusive ellátással. Gyönyörű tisztaság mindenhol, kedves, figyelmes, segítőkész, udvarias személyzet, finomabbnál finomabb ételek, kényelmes, tiszta szobák. Külön kiemelném a szakácsok, cukrászok, pincérek munkáját. A wellness részleg szuper.
Kiváló 2024. április 3. 16:24a párjával járt itt
Személyzet nagyon barátságos, kedves, figyelmes . A konyha, étkezés nekünk tökéletesen megfelelt, választékos, bőséges. Nagyon jó helyen van a Hotel, egy ugrásnyira a fürdőtől. Egyetlen észrevétel ami lehetne jobb: a Wellness meleg vizes területe nagyon kicsi, oda soha nem fértünk be. Amúgy főleg ár-érték arányban egy nagyon kellemes hely.
Gyenge 2024. április 2. 19:48a párjával járt itt
A hotel neve Aphrodite vagy Venus! A csillagok száma talán eléri a 3 csillagot. A falak olyan vékonyak, hogy a szomszéd szobában bármit is mondtak, mindent hallottunk, nem lehetett nyugodtan pihenni kikapcsolódni. A fürdőszobában csatornaszag volt, amit csak a páraelszívó működése tudott megszüntetni. Alapjában jó, csak nagyon-nagyon felújításra szorul. Az elkért szállásdíjat közel sem érte meg.
Szörnyű 2024. április 1. 18:55egyedül járt itt
a matracok bevonata vizhatlan anyaggal szörnyű annak ajállom 3 éjszakára aki kitalálta pihenésre. Már3-ik
alkalommal jártam itt de ez volt alegrosszab. Ezelőtt 5 éve még a teraszon hamutárca volt adohányosoknak kitéve most meg az asztalon egy olyan figyelmeztető papir volt ha rágyútok a teraszon
akkor 25000Ft büntetést kapok az extra takaritásert.
Kiváló 2024. április 1. 18:35a párjával járt itt
Kedves háziak! Jó elhelyezkedés! Tökéletes kiszolgálás, finom ételek! De legfőképpen a patyolat tisztaságot emelném ki az egész panzióban!
Kiváló 2024. március 31. 14:26gyerekekkel járt itt
Nagyon elégedettek voltunk a szolgáltatásokkal. Az udvaron található pihenési lehetőségek nagyon tetszettek a környezet csodálatos. Welnesben mi irányítottuk a szolgáltatásokat ilyet itt tapasztaltunk először nagyon praktikus. A játékterem szuper. Negatívum talán annyi hogy telt háznál későn volt számunkra a vacsora 19. 15-kor és a reggeli 9. 15-kor