Böngéssz a legfrissebb zalakarosi értékelések között!

Gyenge 2024. április 2. 19:48a párjával járt itt
A hotel neve Aphrodite vagy Venus! A csillagok száma talán eléri a 3 csillagot. A falak olyan vékonyak, hogy a szomszéd szobában bármit is mondtak, mindent hallottunk, nem lehetett nyugodtan pihenni kikapcsolódni. A fürdőszobában csatornaszag volt, amit csak a páraelszívó működése tudott megszüntetni. Alapjában jó, csak nagyon-nagyon felújításra szorul. Az elkért szállásdíjat közel sem érte meg.
Szörnyű 2024. április 1. 18:55egyedül járt itt
a matracok bevonata vizhatlan anyaggal szörnyű annak ajállom 3 éjszakára aki kitalálta pihenésre. Már3-ik
alkalommal jártam itt de ez volt alegrosszab. Ezelőtt 5 éve még a teraszon hamutárca volt adohányosoknak kitéve most meg az asztalon egy olyan figyelmeztető papir volt ha rágyútok a teraszon
akkor 25000Ft büntetést kapok az extra takaritásert.
Kiváló 2024. április 1. 18:35a párjával járt itt
Kedves háziak! Jó elhelyezkedés! Tökéletes kiszolgálás, finom ételek! De legfőképpen a patyolat tisztaságot emelném ki az egész panzióban!
Kiváló 2024. március 31. 14:26gyerekekkel járt itt
Nagyon elégedettek voltunk a szolgáltatásokkal. Az udvaron található pihenési lehetőségek nagyon tetszettek a környezet csodálatos. Welnesben mi irányítottuk a szolgáltatásokat ilyet itt tapasztaltunk először nagyon praktikus. A játékterem szuper. Negatívum talán annyi hogy telt háznál későn volt számunkra a vacsora 19. 15-kor és a reggeli 9. 15-kor
Kiváló 2024. március 29. 17:25a párjával járt itt
Már többször jártunk önöknél, mindig nagyon jól éreztük magunkat, nyugodt csendes környék. A szálloda számunkra minden olyan dolgot amire számítottunk biztosított. Rend tisztaság, udvarias vendéglátók. Az étteremben mindenki talál a fogára valót, reggel és este is. Jó szívvel bíztatok mindenkit, hogy látogassa meg a VITÁLT. MI még visszatérünk biztosan.
Kiváló 2024. március 29. 8:10a párjával járt itt
Három nap két éjszakára érkeztünk tényleg gyönyörű rend tisztaság! Nagyon kedvesen fogadtak a recepción! A wellness részleg kényelmesen használható szép tiszta csak dicsérni tudom! Első este a vacsoránál kettő pincér egy hölgy és egy úr az úr tényleg nagyon de nagyon kedves segítő kész ha minden igaz Pisti nek hívták.
Belenus Thermalhotel Superior, Zalakaros
Kiváló 2024. március 22. 20:58a párjával járt itt
Szeretünk itt pihenni. Aprósagoktól eltekintve minden tekintetben tökéletes. Szép szobák, tisztaság, finom ételek, kedves kiszolgálás. Sohasem csalódunk
Belenus Thermalhotel Superior, Zalakaros
Gyenge 2024. március 22. 18:20egyedül járt itt
Szakadozott műbör üllőbutorzat a lobyban
A welnesben mindig valami el van romolva,javitásra szorul,avendègek más fûrdókbe mennek
Az étkezés,bár bőségesnek túnik,de gyenge,nem a 4 csillagos szâllodának megfelelö. A jobb minőségú ételek/pl. tûrós tészta/hamar,véglegesen elfogy.
Kiváló 2024. március 22. 17:50gyerekekkel járt itt
Amit előzetesen ígértek, az minden tényleg szuper volt ! ! A személyzet, a recepciótól a felszolgálókig kedves, segítőkész volt. Amit ki kell emelni, az az étkezés ! ! A reggeli / az a bundáskenyér ! ! /, és a déli leves is jó volt, de a vacsorák ! ! ! Én rendezvényszervezőként dolgozom, több mint 50 éve, van szakács végzettségem is, tehát van némi rálátásom.
Kiváló 2024. március 21. 10:51a párjával járt itt
Szuper hely, szuper személyzettel, mennyei ételekkel.
Mi biztosan visszatérünk.
A wellness részleg tiszta,csendes megfelelő a kikapcsolódásra, és hogy van kültéri medence, ami bentről is megközelíthető az csak hab a tortán. A parkoló jó nagy, kényelmes a parkolás.