Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat

4,1
a 6 füzesgyarmati szállás közül
Szálloda minősítés alatt
Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat
Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda FüzesgyarmatHotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat bemutatkozása

Füzesgyarmaton várja vendégeit a Hotel Gara Gyógy-és Wellness Szálloda. Standard szobákat és lakosztályokat kínál, melyek zuhanyzós fürdőszobával felszereltek. Tv és ingyenes Wi-Fi áll rendelkezésre. A belső udvarban szintes szálloda kétágyas szobákat és lakosztályokat kínál.

Véndiófa Vendégház Füzesgyarmat - Legjobb ár
2025.04.05-ig
Hunguest Hotel Gyula

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat vélemények

2017. augusztus 20.a párjával járt itt
Nagyon kellemes négy napot töltöttünk a Hotel Garában Füzesgyarmaton. A személyzet nagyon kedves és segítőkész. Minden kívánságunkat teljesítettek (ventilátor, hosszabbító). A szálloda családias és szép, bár némi javítgatás itt-ott elkelne. Az ételek finomak voltak. Kiválóan éreztük magunkat.
Átlagos 2017. július 28.gyerekekkel járt itt
A neten találtam ezt a lehetőséget. Telt ház volt. A szobánk szép és tiszta volt,az erkélyt viszont nem lehetett használni még szárításra sem a sok fecske piszok miatt! A medencék folyamatosan tisztítva voltak,kellemes hőmérsékletüek állandóan.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2017. június 13.a párjával járt itt
A szállodán látszik az elmúlt évtizedekben lezajlott eróziós munka. Kopott, megfakult, néhol málladozó az épület. De látszik az idők szelével való lépéstartás szándéka is. A szobákhoz modern, üvegfalú lifttel juthatunk fel, és a szobánkban (standard) is már LCD tv lógott a falon.
Átlagos 2017. június 6.a párjával járt itt
A helyet árérték arányában választottuk ezért nem voltam annyira csalódott, bár hozzá teszem voltak hiányosságok ami szerintem nem csak pénzt kérdése. A szobában szék és asztalka nincs, ezért ha le szeretnél ülni marad az ágy ami nem kényelmes. Bár nem működött ezért ha a medencénél voltunk és szerettünk volna kávézni akkor irány az étterem na de fürdőruhában?
Szörnyű 2017. május 11.a párjával járt itt
Felháborítóan lelakott, az egész létesítmény. Szégyen, hogy engedik így üzemeltetni. A vendégek szinte büntetésként élik meg az itt eltöltött időt. Javaslom a vezetőségnek töltsön el a párjával itt 3 feledhetetlen napot és akkor megérti miért ez a negatív vélemény.
Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat - BelsőHotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat - WellnessHotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat - SzobákHotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat - SzobákHotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat - EgyébHotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat - EgyébHotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat - BelsőHotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2017. április 5.barátokkal járt itt
2017. márciusában voltunk ismét a Hotel Gara vendégei hosszú kihagyás után. Az újra nyitás után nem sok változás történt, igaz hogy látszik a lassú felújitás. Sajnos a beltéri medencéket nem tudtuk használni, mivel épp festették. A kinti medencék közül, csak az egy kis medence üzemelt gyógyvizzel, de ez nem jelentett gondot mivel nem volt telt ház, igy kényelmesen lehetett használni.
Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat - Medence/kert
2017. február 17.a párjával járt itt
Most voltunk harmadszor a Garában. Az előzőekhez képest gyengült az ellátás az étteremben. A szoba hideg volt, de kedvesen adtak plédet és hősugárzót, majd melegebb paplant. A szobában a zuhanyzóból alig meleg víz folyt, a csapból csak hideg. Az utolsó napon délelőtt nem működött a szauna, gondolom készítették elő a következő váltáshoz.
Kiváló 2017. január 2.a párjával járt itt
Nagyon nagyon jól éreztük magunkat a Hotel Gara Gyógy- és Wellness szállodában! A wellness szolgáltatás minden igényt kielégítő , még kültéri meleg vizes medence is rendelkezésünkre állt. A személyzetről csak annyit: kedves és készséges, az éttermi kiszolgálás is teljesen kielégítő. Az ételek bőségesek és nagyon nagyon finomak voltak.
Kiváló 2016. december 28.a párjával járt itt
Remek Karácsony a Gara Hotelben!

Mindenki kedves volt és segítőkész.Az étel sokféle és nagyon ízletes.
A gyógyvíz és a szauna csodálatos.Nagyon jól éreztük magunkat. Köszönjük.
Gyenge 2016. december 10.gyerekekkel járt itt
Két éve voltak a gyermekeim itt, és nagyon jól érezték magukat, ezért választottuk ismét ezt a szállodát, mivel wellnes szolgáltatás is van és kedvezményes akcios hirlevelet is kaptam. Nos amit kaptunk azt nem vártuk, a recepcion a hölgy kérdésre válaszol, de semmi más, unott mümosolyal . Az egész szállodában nagyon hideg volt, még felöltözve is.