Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat

4,1
a 6 füzesgyarmati szállás közül
Szálloda minősítés alatt
Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat
Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda FüzesgyarmatHotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat bemutatkozása

Füzesgyarmaton várja vendégeit a Hotel Gara Gyógy-és Wellness Szálloda. Standard szobákat és lakosztályokat kínál, melyek zuhanyzós fürdőszobával felszereltek. Tv és ingyenes Wi-Fi áll rendelkezésre. A belső udvarban szintes szálloda kétágyas szobákat és lakosztályokat kínál.

Véndiófa Vendégház Füzesgyarmat - Legjobb ár
Hotel Kumánia Kisújszállás - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Kumánia Kisújszállás

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat vélemények

Kiváló 2016. május 17.a párjával járt itt
November közepén végre sikerült eljutni párommal a "pihenés szigetére", kiszakadva ezzel a mindennapok világából. Ahogy elérkezik a nap, hogy tudjuk, ismét gyönyörű hétvége elé nézünk, már is átjárja testünket az izgalom, az öröm, a boldogság és nem utolsóképpen a gondolat, hogy végre pihenhetünk!
Átlagos 2016. május 8.a párjával járt itt
2015 júliusában a Hotel Garában ünnepeltük a 4. évfordulónkat a párommal. 5 napot voltunk itt félpanziós ellátással. Megérkezéskor "kicsit aggódni kezdtünk", amikor a recepción egy-két visszatérő vendégnél ventilátorokat láttunk meg, amiket hoztak magukkal a hotelbe.
Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat - Szobák
Kiváló 2016. május 6.gyerekekkel járt itt
Családommal töltöttünk el pár napot ebben a szállodában. A szálloda régies mivoltja egyáltalán nem ront az élvezhetőségén. Az esti grillezés, a koktélozás a medence parton, a hangulatos, alkalomhoz illő zene mind részese annak , hogy felejthetetlen élményekkel távozzunk. Az ételek mennyisége, íze nagyszerű.
2016. május 5.a párjával járt itt
Már többször jártunk a Hotel Garában. Igazi "szocreál" szálloda, szuper jó gyógyvízzel. Az alkalmazottak igazi jó vendéglátók. Kedvesek és segítőkészek. A szoba felszerelése és bútorai olyanok, mint a '80-as évek divatja, azzal a különbséggel, hogy ezek a 180-as évekből valók. Kissé kopottak, elhasználódtak, de nekünk kellemes emlékeket idéztek.
Átlagos 2016. május 4.a párjával járt itt
A Hotel Gara vendégei voltunk 2016. februárban férjemmel és egy baráti házaspárral. A személyzet nagyon kedves,udvarias volt. A szálloda erősen felújításra szorul,mintha a 80-as évekbe kerültem volna. A bútorok a szőnyegpadló,minden a gyermekkoromat idézte. Kellemes időutazás volt. A szoba tiszta az ágy kényelmes.
Átlagos 2016. május 4.családjával járt itt
A Szálloda elhelyezkedése és az ár miatt döntöttünk úgy ,hogy a karácsonyt a Hotel Garában töltjük . A kiszolgálás és az ételek bőséges és finom volt. A szoba egy agyonkoptatott padlószőnyegű és hideg szoba volt ugyanis a radiátort csak jóindulattal mondhatnám langyosnak. Elfelejtettek törölközőt és a létszámunknak megfelelő ágyneműt adni.
Kiváló 2016. április 21.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a személyzet kedvessége,a nyugalom és a tisztaság. Nagyon finomak voltak az ételek,bőséges volt a reggeli és külön kiemelnénk a vacsorára feltálalt különösen finom ízletes leveseket. Ami még nagyon jó,az a gyógyfürdő,melynek vize nagyon jó hatással van a fájós izületekre!
Kiváló 2016. április 14.gyerekekkel járt itt
Húsvétkor itt jártunk nagyobb családi társasággal . /2016 március / nagyon jól éreztük magunkat . A szobák elfogadhatók , jövőre tervezik a nagyobb felújítást ( kíváncsian várjuk )
A wellness részleg kitűnő .
A konyhája remek ételeket készített, dicséret a séfnek .
A személyzet udvarias, segítő készek . ( recepciós hölgyek , pincérek , és szoba asszonyok )
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2016. április 11.a párjával járt itt
3 napot töltöttünk egy "ad hoc" döntés után a hotelben. Megérkezéskor látszott, hogy ráférne már egy felújítás. Aztán ugyanezt belül is éreztük. Szép tágas belső közösségi helyek, ehhez képest elég kicsi szoba, amiben sajnos hűtő nincs. A 21. században egy vendégeket fogadó vállalkozásnak alapvető, sőt nélkülözhetetlen berendezés.
Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat - Külső képHotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat - Külső képHotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat - Medence/kert
2016. április 4.a párjával járt itt
Elégedett voltam. . . 2 éjszakás wellness elképzeléssel utaztunk az ismeretlen Hotel Garába. Már érkezéskor látszott, hogy ráférne egy felújítás. A szoba elég kicsi, a nagy fotel nem illik bele, túl nagy helyet foglal és kényelmetlen. Helyette egy hűtő kellene, mert az már a 21. században alapból mindenhol van.