Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat

4,1
a 6 füzesgyarmati szállás közül
Szálloda minősítés alatt
Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat
Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda FüzesgyarmatHotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat bemutatkozása

Füzesgyarmaton várja vendégeit a Hotel Gara Gyógy-és Wellness Szálloda. Standard szobákat és lakosztályokat kínál, melyek zuhanyzós fürdőszobával felszereltek. Tv és ingyenes Wi-Fi áll rendelkezésre. A belső udvarban szintes szálloda kétágyas szobákat és lakosztályokat kínál.

Véndiófa Vendégház Füzesgyarmat - Legjobb ár
2025.04.05-ig
Hunguest Hotel Gyula

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat vélemények

2016. március 30.a párjával járt itt
Kulturált szép hely, szép környezet. A szobák műszaki állapotán javítani kellene, például az ágyakban a matracokat kényelmesebbre lecserélni, a fürdőszobai csaptelepből alig folyt a víz ,a mellékhelyiségben az öblítőtartályból csöpögött a víz. Mindezek ellenére nagyon jól éreztük magunkat és szívesen ajánlom másoknak is.
Kiváló 2016. március 29.barátokkal járt itt
Nagyon kellemes pár napot töltöttünk a Füzeshyarmati Gra hotelben. A recepciósok nagyon kedvesek, segitőkészek voltak, az ellátás minden tekintetben kitünő volt. A felszolgálók szintén kedvesek, udvariasok voltak. Bizonyára visszatérünk még.
Mások számára is ajánlom a Gara Hotelt.
2015. november 6.gyerekekkel járt itt
2015 augusztusában jártunk a hotelben unokákkal, 5 napot töltöttünk el itt,és nagyon jól éreztük magunkat. Egyedüli hiányosság,a szobánkban nem volt klíma. Az éttermi szolgáltatás tökéletes, félpanziósok voltunk. Az ételek finomak, a választék jó. A wellness, a kinti medencékkel szuper, a személyzet kedves. Jövőre újra megyünk!
2015. október 28.a párjával járt itt
Negatív:Először is a szobában sok volt a poloska....az ebédlőben eddig nem volt kajajegy! Ez olyan rosz emlék a múltból...nem bíznak a vendégekben? Ki megy kétszer enni,mikor annyit ehet,amennyit nem szégyel .

Pozitiv: a recepción dolgozó fiatalember22-én,majd Viktoria kedvessége és segítőkészsége példás!
2015. szeptember 14.a párjával járt itt
2015 augusztusában jártunk itt
Kissé retro szállod de hát tudtuk láttuk a képekről végül is egy felújitott szállodáról van szó nem luxus kivitelűről
Az uj medencék az udvaron tetszetősek nekünk már voltak ágyak asztalok is szabadok de a belső fürdők valóban eléggé üresen kongtak bár jó messzire is kell gyalogolni de azért mi azt is élveztük !
Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat - BelsőHotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat - Külső képHotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat - BelsőHotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat - BelsőHotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat - Medence/kert
Gyenge 2015. szeptember 2.a párjával járt itt
Ballépésünk ott kezdődött, hogy valamiért kimaradt a szolgáltatások tüzetes ellenőrzése és igazából ez rányomta a bélyegét erre a 4 napra, nevezetesen a hotelszobák (kivéve apartmanok) nem rendelkeznek légkondival. . . nos, ha ez és a tulajdonos odafigyelése meglenne, egészen más beszámolót írnék. . .
Kiváló 2015. augusztus 4.a párjával járt itt
Füzesgyarmat barátságos alföldi fürdőváros, békés környezetben várja a pihenni vágyó kedves vendégeit. Ahogy beérünk a Hotel Gara kicsit kopott épületével találkozunk. Hát a recepcióhoz érve,mosolygós recepciós hölgyek fogadnak. Megkapjuk a szoba kulcsát a fürdőköpenyt ,masszírozás és séta kocsikázás a program.
2015. július 24.gyerekekkel járt itt
Változatos,finom, bőséges félpanziós ellátást nyújt. Az árnak megfelelő szolgáltatást biztosít. A személyzet fiatalos, készséges, mosolygós, segítőkész. A medencéket rendszeresen tisztítják, tiszták, megfelelő nagyságúak. Van többféle szórakozási lehetőség, ami a fiatalabb generációt is leköti.
2015. július 14.a párjával járt itt
Nem először jártunk itt.
Jól éreztük magunkat ,és ehhez hozzá járult a kellemes idő, a gyógyvíz , az ételek minősége , a személyzet kedvessége is.
Úgy tudom önk. kezelésbe, és tulajdonba került/? / a hotel , így lassabban tudnak javítani a hiányosságokon.
A séf többszörös díjnyertes, és igazi különlegességeket készít.
A személyzet is figyelmes.
Szörnyű 2015. június 22.a párjával járt itt
Tavaly jártunk itt. Sajnos a szállás. hu-n már lemaradtam az értékelésről, olyan sokáig módosítottam, írtam hozzá, így megírtam itt. Próbáltunk megpihenni, de sikertelenül. Már találkoztunk rossz szállással, de eddig ez a "hotel" vitte a pálmát a maga 3csillagával, hogy ilyen szervezetlenséget megengedhet magának az felháborító.
Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat - SzobákHotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat - EgyébHotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat - EgyébHotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat - EgyébHotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat - EgyébHotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat - EgyébHotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat - Egyéb