Grandhotel Galya Galyatető ★★★★

Grandhotel Galya Galyatető
Grandhotel Galya GalyatetőGrandhotel Galya Galyatető
Grandhotel Galya GalyatetőGrandhotel Galya Galyatető

Grandhotel Galya Galyatető bemutatkozása

Magyarország legmagasabban fekvő szállodája, a XX. század tradícióit megőrző, de vadonatúj köntösbe bújtatott wellness és konferencia-hotel, mind a négy évszak élményszállodája, ahol minden új, csak a tiszta levegő a régi: ez a Hunguest Grand Hotel Galya.

Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés
Senior pihenés
2025.04.01-ig
Hotel Narád Park Mátraszentimre
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Grandhotel Galya Galyatető vélemények

2013. november 16.a párjával járt itt
Az étel minősége, változatossága, felszolgálás, massage, recepció nagyon jó volt. A wellness-medence, uszoda csempéjéről a vízkövet/piszkot időszerű lenne leszedni, tudom, h nagy munka, de ronda. A wc-csésze ürítésével akadtak dondok, ez 4csillagos szálláson nem elfogadható.
Kiváló 2013. november 3.a párjával járt itt
Nagyon sok gyerek volt , őszi szünet lévén. A gyerekeknek és a felnőtteknek egyaránt szimpatikus programokat szerveztek. Jó érzés volt látni ezt az új generációt ahol a csecsemőktől kezdve a kamaszokig együtt pihentek a családok. Erre a szálloda tökéletes volt. Ide szívesen elviszem az unokáimat is. A konyha kifogástalan. A személyzet udvarias, figyelmes. Szívesen maradtam volna tovább is.
Kiváló 2013. október 31.családjával járt itt
Igaz,eddig csak egyszer jártam itt családdal, péntektől vasárnapig februárban,de gyönyörű volt. Visszamennék szívesen máskor is. Az elhelyezkedése a hegyekben, a tisztaság, az épület, a környezet. . egyszerűen fantasztikus. Mint egy álom :)A wellness-pihenő részlegnél pedig híres embernek éreztem magam,aki sok luxust kap :) Bátran ajánlom mindenkinek ezt a hotelt!
Grandhotel Galya Galyatető - Külső képGrandhotel Galya Galyatető - Külső kép
2013. október 31.gyerekekkel járt itt
A Lakosztály nagyon szép, tágas. A környezet gyönyörű. A takarítás hagy némi kivetni valót, pld.. tele voltak az ajtók kéznyomokkal. Az internet az nagyon gyenge szinte használhatatlan volt a szobába. Ezenkívül nagyon jól éreztük magunkat, az étel finom, és nagyon tetszett a sok választék a kiszolgálás.
2013. október 24.a párjával járt itt
Tisztelt Szálloda! A kiváló személyzet és étkezés mellett sajnos az alábbiakat is el kell mondani, amit véleményem szerint nem engedhet meg egy 4*-os szálloda:
- A szobában a szőnyegpadló foltos, a csempelap több helyen törött
- Az erkélyek állapota már már minősíthetetlen
- A fürdőrészlegben a vízszint felett a csempeburkolat (elnézést) gusztustalanul fekete zsíros, pedig egy kis ciffel le lehet mosni, csak a vizet is cserélni kell.
Kiváló 2013. október 24.a párjával járt itt
A párommal 3 napot töltöttünk a szállodában. Az épület festői környezetben van, fantasztikus panorámával. A szállodában rend és tisztaság. /a felújítás ellenére is/A személyzet kedves, segítőkész. Az ételválaszték bőséges és ízletes. Többféle program lehetőség van - minden korosztály számára.
Grandhotel Galya Galyatető - Külső képGrandhotel Galya Galyatető - Környék
Kiváló 2013. október 21.a párjával járt itt
Szeptemberben jártunk ott a férjemmel egy konferencián. Én voltam a konferencia résztvevője, a férjem csak kísérőként volt jelen, ez jelentett némi problémát a félpanziós ellátásban, de a személyzet példamutató rugalmassággal oldotta meg a helyzetet. A szálloda minden tekintetben nagyszerű volt, élveztük a kellemes wellness részleget, a finom ételeket,a gyönyörű környezetet.
Kiváló 2013. szeptember 30.a párjával járt itt
Egy felejthetetlen hétvégét töltöttünk a szállodában kettecskén a párommal. A szálló gyönyörű helyen van, igaz rég épült mégis modern tágas kényelmes. Szobák tisztaságával abszolút nem lehet gond fűtés is volt a fürdőszoba is minden igényt kielégít. Szervezett programokkal próbálják színesíteni az ott töltött időt.
Grandhotel Galya Galyatető - Külső kép
Gyenge 2013. szeptember 27.gyerekekkel járt itt
Az elmúlt bő egy évtizedben rendszeresen jártunk a hotelbe, nagyon szerettük a környéket, a tájat, az épületet, a történetét, voltunk ott télen - nyáron, ősszel - tavasszal, ünnepeken, rendezvényeken, családdal, gyerekekkel, céggel, így alaposan megismerhettük a helyet minden szempontból.
Szörnyű 2013. szeptember 19.a párjával járt itt
Megpróbálom szavakaönteni amit átéltünk feleségemmel ezen a sza. helyen! Ott kezdem, hogy megnéztem a honlapjukat>>>galeria. Csodálatos fotók nem csak a környezetről, hanem a hotelről is. Ide szúrnám be a Hotel új szlogenjét : "Y love photoshop. " Az összes hotelt és szobát retusálták.