Grandhotel Galya Galyatető ★★★★

Grandhotel Galya Galyatető
Grandhotel Galya GalyatetőGrandhotel Galya Galyatető
Grandhotel Galya GalyatetőGrandhotel Galya Galyatető

Grandhotel Galya Galyatető bemutatkozása

Magyarország legmagasabban fekvő szállodája, a XX. század tradícióit megőrző, de vadonatúj köntösbe bújtatott wellness és konferencia-hotel, mind a négy évszak élményszállodája, ahol minden új, csak a tiszta levegő a régi: ez a Hunguest Grand Hotel Galya.

Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés
Senior pihenés
2025.04.01-ig
Hotel Narád Park Mátraszentimre
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Grandhotel Galya Galyatető vélemények

Kiváló 2014. október 23.a párjával járt itt
Nagy várakozással szeptember elején Galyatető felé vettük az irányt, hogy a szürke hétköznapokat kellemes lazító hétvégére cseréljük, ahol a négycsillagos Hunguest Grandhotel Galya * * * * nem csak a Mátra lélegzetelállító panorámájával csábítja vendégeit, hanem egyedülálló építészeti megoldásaival, gazdag szabadidős lehetőségeivel, wellness-oázisával is.
Grandhotel Galya Galyatető - BelsőGrandhotel Galya Galyatető - BelsőGrandhotel Galya Galyatető - Medence/kert
2014. október 5.gyerekekkel járt itt
Ködös péntek délután érkeztünk meg Galyatetőre,patinás épületre számoltunk ,igazi régi kincs,kissé új köntösbe öltöztetve. A szobánk tágas volt,mivel gyerekekkel érkeztünk. A kilátás pazar,pillanatok alatt változott az időjárás ,amit folyamatosan kisértünk végig a tágas erkélyről. Az étkezések bőségesek,de nem túl változatosak voltak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2014. október 4.a párjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk a szállodában feleségemmel, és azzal a szándékkal választottuk ezt a helyet, hogy megnézzük milyen változáson ment keresztül azóta amióta a nyolcvanas évek elején ott üdültünk, mint SZOT üdülőben. Azt tudom mondani, hogy a hely varázsa megmaradt és az azóta eltelt időben végzett felújítások és átalakítások előnyére váltak a szálláshelynek.
2014. szeptember 22.a párjával járt itt
Számítottunk rá, hogy egy régi építésű, patinás szállodába jövünk, ezért meg voltunk elégedve az elhelyezéssel, a kilátás a szobából pazar volt. A welness részleg tágas , kellemes volt , nem volt zavaró , hogy sokan voltak mindig. A kerti élménymedence nagyon jó,csodálatos panorámában volt részünk, talán lehetett volna nagyobbra tervezni, mivel ez állandóan tele volt.
2014. augusztus 26.a párjával járt itt
Augusztusban 2 éjszakát töltöttünk a szállodában. Kicsit csalódott voltam,mert egy 4csillagos helytől elvárható lenne,hogy az élménymedence burkolata tiszta legyen Az összbenyomásunk ennek ellenére jó volt. A szálloda tiszta szobákkal és közösségi helyekkel bír,és bőséges volt az étteremben a kínálat reggel,és este is.
Kiváló 2014. július 15.a párjával járt itt
Bátran ajánlom bárkinek! Kellemes kikapcsolódás lehetősége adott, párommal töltöttük itt a pihenésünk. A kiszolgálás és az ételek nagyon jók, szép a kilátás a szobákból és az étteremből egyaránt (pl. a Kékes-tető). A levegő minősége kiváló! Nagyon jót ping-pongoztunk!
2014. július 12.a párjával járt itt
Kíváncsian látogattunk ide,hiszen ez a szálló már gyermekkoromban is létezett! Sőt a leghíresebb szállók egyike volt,anno! Kellemes meglepetésben volt részünk! Felújítva,szinte megfiatalodva fogadott bennünket! A szobák,a fürdőrészleg,szinte minden,megfiatalodott,szépült! A környezetet kivéve,hiszen az erdők,a friss hegyi levegő adta,adja magát!
Grandhotel Galya Galyatető - Medence/kertGrandhotel Galya Galyatető - Külső kép
Kiváló 2014. július 11.gyerekekkel járt itt
2013 karácsonyát töltöttem itt a családommal. Igazán meghitté, kellemessé tették ezt a szép ünnepet. A wellness részleg nagyon jó elosztású, kellemes. Az élménymedencében rengeteg volt a klór, a szemünk állandóan könnyezett, köhögtünk. Az úszómedencének picit hűvös a vize.
Kiváló 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Kétszer voltunk ott vendégek férjemmel és kislányommal. . Friss, hegyi levegő, kellemes erdei környezet. A kis vadaspark nagyon izgalmas kikapcsolódást nyújtott kislányunknak is. A személyzet nagyon kedves, a konyha pedig minden igényt kielégítő. A wellness részleg kifogástalan. Gyerekeknek nagyon sok programlehetőséget nyújtottak.
Kiváló 2014. május 14.a párjával járt itt
Visszajáró, elfogult vendégük vagyok. Szeretem ezt a nagy hodályt:-)
Az utóbbi években számost átalakításon, face-liftingen esett át, ami mind mind az előnyére vált. Szeretem, hogy tágas, hogy van tér. Két szembejövő pár is elfér a folyosón. A szobák is kényelmes méretűek, nem szűk lyukak. A tisztasággal sem volt komolyabb probléma soha.