Grandhotel Galya Galyatető ★★★★

Grandhotel Galya Galyatető
Grandhotel Galya GalyatetőGrandhotel Galya Galyatető
Grandhotel Galya GalyatetőGrandhotel Galya Galyatető

Grandhotel Galya Galyatető bemutatkozása

Magyarország legmagasabban fekvő szállodája, a XX. század tradícióit megőrző, de vadonatúj köntösbe bújtatott wellness és konferencia-hotel, mind a négy évszak élményszállodája, ahol minden új, csak a tiszta levegő a régi: ez a Hunguest Grand Hotel Galya.

Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés
Senior pihenés
2025.04.01-ig
Hotel Narád Park Mátraszentimre
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Grandhotel Galya Galyatető vélemények

Szörnyű 2013. szeptember 19.a párjával járt itt
Megpróbálom szavakaönteni amit átéltünk feleségemmel ezen a sza. helyen! Ott kezdem, hogy megnéztem a honlapjukat>>>galeria. Csodálatos fotók nem csak a környezetről, hanem a hotelről is. Ide szúrnám be a Hotel új szlogenjét : "Y love photoshop. " Az összes hotelt és szobát retusálták.
Gyenge 2019. szeptember 24.a párjával járt itt
A szálloda 2 csillagosnak felel meg, koszos szobák,szönyeg,függöny. A fürdöszoba 20-30 éves hatásu, kikopott butork, áll a KOSZ a fütötestek mögött az ablakokon a wellness részleg ugy koszos ahogy van. . . . Husz éve járunk HUnguest hotelokba , tizenpárban voltunk már de még hasonlo szégyennel nem találkoztunk. . . . . .
Gyenge 2017. szeptember 14.gyerekekkel járt itt
Erkélyes, parkra néző szoba volt a foglalâs megerősítésénél. Erkély sehol, a parkbol semmit nem láttunk, mivel az alattunk lévő kijárat teteje mindent eltakart. Telt ház. . . Júniusban foglaltunk szállást, augusztusban érkeztünk. 1,5eves gyereknek nem sok program, játék. A folyosón míg ott voltunk végig kint hevert egy matrac.
Gyenge 2016. augusztus 15.családjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése kiváló,de ez az érzés csak és kizárólag a bejáratig tart. A recepció idejétmúlt, a szoba amit kaptunk, kb 15 évvel van lemaradva az időben,a fürdőszoba szintén visszamaradott, és a "panoráma kilátás" a teraszról, hát az illúzió romboló,palatábla a terasz eleje az oldalfalon, pörög le a festék, a bútor pedig silány minőségű, napszítta zöld műanyag asztal, 2 db székkel, valamint a terasz közepén éktelenkedik egy 10 csőrendszer ami halad lefelé.
Gyenge 2015. november 22.gyerekekkel járt itt
Két kisgyerekkel és nagy reményekkel érkeztünk a jó értékelések utá, de csalódás volt. 1. Bepakoláskor egy ajtózárás során beletört a zárba a kulcs, amiről később a karbantartó is mondta, hogy hibás lehetett, már több, mint 10 éves. A recepciós közölte, hogy nekünk 10 000 ft-ba fog kerülni.
Gyenge 2013. november 20.gyerekekkel járt itt
Családommal, egy 5 és 8 éves gyermekkel érkeztünk ide. Nagyon szeretjük a Mátrát, már korábban is voltunk egy másik szállodában, ahonnan pozitív élményekkel tértünk haza. Sajnos ebben a hotelbennagyot csalódtunk. A két gyermek kihúzható ágya annyira puha és süppedős volt, hogy lehetett rajta aludni.
Gyenge 2013. szeptember 27.gyerekekkel járt itt
Az elmúlt bő egy évtizedben rendszeresen jártunk a hotelbe, nagyon szerettük a környéket, a tájat, az épületet, a történetét, voltunk ott télen - nyáron, ősszel - tavasszal, ünnepeken, rendezvényeken, családdal, gyerekekkel, céggel, így alaposan megismerhettük a helyet minden szempontból.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2013. július 11.barátokkal járt itt
A hely csodálatos és itt vége is van. A szálloda megmaradt a 70-es éveknél. Baráti társasággal voltunk a szállodában. A wellness egy jól felszerelt családi birtokon is megtalálható. Egy külső medence nagyon hiányzik. Étkezés átlagos menza, a választék kicsi. A szobák dohosak, szellőztetés hiánya. Ha valaki nem kirándulni szeretne akkor nem ezt a helyet kell választania.
Átlagos 2019. január 14.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép helyen fekszik a szálloda, gyönyörű panorámás szobánk volt! Kategória besorolási kritériumok alapján valóban 4 csillagosnak felel meg a szálloda, de kissé lepukkantak a szobák, az étterem, a lift. Az ajtón minden zaj behallatszott. Az ételválaszték bőséges, átlagos ízekkel.
Átlagos 2018. március 14.családjával járt itt
Ötödik alakalommal jártunk itt tavaly nyáron a családddal. Eddig nagyon szerettünk ide járni, de most volt pár, kiábrándító csalódás. A wellnwss részlegen a medencék környékén kosz volt,egy véres ragtapasz 3 napig volt a medence mellett. A szobánkban a törölközőszárító koszos volt, az ágyunk alatt koszos papírzsebkendőt és valamilyen papírszemetet találtunk.