Grandhotel Galya Galyatető ★★★★

Grandhotel Galya Galyatető
Grandhotel Galya GalyatetőGrandhotel Galya Galyatető
Grandhotel Galya GalyatetőGrandhotel Galya Galyatető

Grandhotel Galya Galyatető bemutatkozása

Magyarország legmagasabban fekvő szállodája, a XX. század tradícióit megőrző, de vadonatúj köntösbe bújtatott wellness és konferencia-hotel, mind a négy évszak élményszállodája, ahol minden új, csak a tiszta levegő a régi: ez a Hunguest Grand Hotel Galya.

Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Grandhotel Galya Galyatető vélemények

2017. február 12.a párjával járt itt
Vagy hat éve már jártunk itt, és olyan kellemes emlékekkel távoztunk, hogy elhatároztuk, visszatérünk. Ismét megállapítottuk, hogy a szálloda elhelyezkedése kiváló. Közben történt némi átépítés épületen belül, és a kert is gyarapodott egy rönkszaunával, hozzá való merülőmedencével, és egy jakuzzival, ahonnan közvetlenül gyönyörködhetünk a páratlan panorámában.
Grandhotel Galya Galyatető - Környék
2016. december 18.a párjával járt itt
November második felében voltunk a párommal, 3 nap/2 éjszaka, félpanzióval. A párom örült ennek az ajándéknak, ami nagyrészt jól sikerült, mert jól akartuk magunkat érezni. Nem hagytuk magunkat zavartatni a recepció monotonon (kevésbé barátságosan) dolgozó tagjaitól, a szolgálatkészen, kedvesen, de nem igazán finoman elkészített hemendextől (hogy magyarosan írjam).
Grandhotel Galya Galyatető - KörnyékGrandhotel Galya Galyatető - KörnyékGrandhotel Galya Galyatető - BelsőGrandhotel Galya Galyatető - Környék
2016. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép helyen található a szálloda, a mi szobánkból a kilátás is jó volt, persze ezért külön fizetni kellett. A kert szép,rendezett,éppen aznap egy esküvőt tartottak ott, érdekes volt látni, hogy középen a násznép, a menyasszony egy szépen feldíszített kapu, stb.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 163 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 415 feltöltött kép
2016. augusztus 10.barátokkal járt itt
Közel egy fél évvel előre lefoglaltuk a szállást, de két dolog így sem járt a szobákhoz. Az egyik az erkély, a másik pedig a kilátás. Az ablakból - amikor éppen nem volt párás - a parkolóra láttunk. Így legalább szemmel tarthattuk az autót. :)
Az előzetes tájékozódás miatt a kinti jakuzzira voltam kíváncsi.
Grandhotel Galya Galyatető - Külső képGrandhotel Galya Galyatető - Külső képGrandhotel Galya Galyatető - Külső képGrandhotel Galya Galyatető - KörnyékGrandhotel Galya Galyatető - Külső képGrandhotel Galya Galyatető - Külső képGrandhotel Galya Galyatető - Külső kép
2016. június 23.barátokkal járt itt
A szállás szép, tiszta, a medencék is változatosak és kényelmesek, a wellness részleg kofogásolhatatlan. Az egyetlen problémám a szolgáltatásokkal volt, mert szinte minden le volt zárva zechnikai okok miatt. Mivel a hely a hegy magaslatán van nincs sok programlehetőség. Összességében jó volt.
2016. június 21.a párjával járt itt
Aki csendre és erdei környezetre vágyik, az itt megtalálja. Gyönyörű kilátás nyílik a reggeliző teraszról a távolabbi hegyekre és völgyekre, de a napozáshoz is ugyanez a látvány dukál. A wellness rész is megfelelt az elvárásoknak. A gyerekeknek a ligetes játszótér a trambulinnal biztos nagyon élvezetes lehet.
2016. május 17.barátokkal járt itt
Szokásos évi csajos hétvégét töltöttünk a szállodában. 3 barátnő a hétköznapokat, családot hátrahagyva. Kicsit korábban értünk, mint hogy a szobát átvehettük volna. Bár én sokra értékelem, ha 1-2 órával hamarabb átadják a kulcsokat. Ekkor már jó ponttal indul egy szálloda. Sajnos ez itt nem így volt. Sőt!
Grandhotel Galya Galyatető - Medence/kertGrandhotel Galya Galyatető - Medence/kertGrandhotel Galya Galyatető - Környék
2016. május 10.a párjával járt itt
25 éve jártam itt, és az akkor még se wellness, se kalandpark, se vadaspark, se 4 csillag nem volt. De a ház olyan masszív azóta is, mint a hegy, melyen áll. Ami az épülettel történt azóta, az minden jót magával hozott a múltból és mindent elhagyott, ami már nem szolgálja a 21. század utazóját.
2016. február 24.a párjával járt itt
Az autópályán könnyen és gyorsan megközelíthető, mégis egy másik világba érkeztünk. Kellemes fogadtatás, gyors ügyintézés várt és már miénk is volt egy kényelmes, Kékesre néző, meleg szoba. A vacsora bőséges, változatos és nagyon finom volt. Másnap délelőtt séta az erdőben, majd ebéd és wellness.
2016. február 20.gyerekekkel járt itt
A személyzet nagyon kedves és segítőkész, mind az étteremben,mind a recepción. A szoba nagyon kényelmes és tiszta volt, bár a három napos ott tartózkodásunk alatt nem járt nálunk takarító. Aki ide utazik biztosan nem fog unatkozni, válogathat kirándulási, sportolási lehetőségek közül, wellness-programok, kalandpark, vadaspark, játszótér, játszószoba is biztosítja a kicsik szórakozását.
Grandhotel Galya Galyatető - Szórakozás/SportGrandhotel Galya Galyatető - KörnyékGrandhotel Galya Galyatető - Wellness