Don Papa Pizzéria Göd

Kedvezményes ajánlat félpanziós ellátással
2025.12.30-ig
Aquaworld Resort Budapest

Don Papa Pizzéria Göd vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 51 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2021. június 5.a párjával járt itt
Az első igazi nyári délután először voltunk itt. Még éppen megcsíptünk egy kétszemélyes asztalt a hangulatos kerthelyiségben, egy hatalmas, öreg fa alatt. Gyorsan felvették a rendelést. hamar hozták az ízletes májgombóc levest, egy különleges tányérban. Másodiknak egy pizzát és egy juhtúróval töltött rántott gombát fogyasztottunk.
2019. május 30.barátokkal járt itt
Rugalmas megértő személyzet. Gyorsak figyelmesek. Az ételek finomak. Az étteremben van bent játszósarok ez külön áldás ha gyerekkel vagy.
Kiváló 2018. október 24.családjával járt itt
Nincs túl messze tőlünk, 3-4 havonta biztos, hogy betérünk ide. Vagy Pestről hazafelé menet rendelünk pizzát és útközben bemegyünk érte. Ha egy jó pizzát szeretnénk enni, biztos, hogy a Don Papába megyünk. Udvarias, gyors kiszolgálást kapunk megfelelő áron, de nem a minőség rovására.
Kiváló 2017. november 21.a párjával járt itt
Gödi lakos lévén minden hónapban legalább egyszer ellátogatunk az étterembe, ahol még egyetlen alkalommal sem csalódtunk sem az ételek minőségében, sem a kiszolgálószemélyzet kedvességében és hozzáértésében. Nyugodt szívvel ajánlom bárkinek az éttermet, aki kedveli az elegáns környezetet, a minőségi étkeket, valamint a mérsékelt árakat.
Kiváló 2016. október 17.barátokkal járt itt
Kolléganőimmel jártunk ott a hétvégén, Budapestről. Nagyon kedves a kiszolgálás, tiszta, hangulatos, kellemes hely. Az ételválaszték széleskörű, mindenki megtalálja a saját ízlés-világának megfelelő ételt. A pizzák nagyon finomak és ár-érték arányban is kiváló, egyáltalán nem drága. Szívből ajánlanám másoknak is, mi is még biztosan visszatérünk ide!
Kiváló 2016. július 14.gyerekekkel járt itt
Nem először jártunk ebben az étteremben. A kiszolgálók gyorsak és udvariasak. A gyerekeink sem unatkoznak amig megérkezik a rendelt étel. Játszótér van az udvaron ,ahol kellemesen eltölthetik az időt. Rendelni is szoktunk : pizzát ,girost.
Neten rendeljuk,amit fél óran belül ki is hoznak.
A kizállitott étel mindig friss, meleg és nagyon finom.
A legjobb girost náluk lehet enni.
Ajánlom másoknak is
Kiváló 2016. május 16.a párjával járt itt
Legtöbbször házhoz rendelünk, de csak lustaságból. :) A hely kellemes és rendezett. Ha pizzát kívánok, mindig a gödi Don Papa Pizzéria jut az eszembe. Ennél finomabb pizzát nem igazán ettem még itthon. Kellemes vastagságú tészta, szépen megpakolva feltétekkel. Természetesen a többi étel is nagyon finom, a leveseket is bátran ajánlom.