Szilwicska

Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát
Regisztráció2017.09.08
Utoljára itt2023.06.25

Kiváló 2021. április 21.a párjával járt itt
Tökéletes szálláshely azoknak, akik pihenni, túrázni vágynak, ellátják saját magukat. Csendes, nyugodt falu, a szálláshely tiszta, jól felszerelt, a szállásadó, Ibolya nagyon kedves, segítőkész. Innen indultunk gyalog és kocsival is a környékre. Zirci arborétum, Cseszneki vár, Várpalota, Veszprém vagy a Balaton gyorsan elérhető.
Felhasználó fényképei:
Ibolya Vendégház Tés - Ibolya Vendégház Tés - Ibolya Vendégház Tés - Ibolya Vendégház Tés - Ibolya Vendégház Tés - Ibolya Vendégház Tés - Ibolya Vendégház Tés - Ibolya Vendégház Tés -
Kiváló 2018. szeptember 20.a párjával járt itt
Párommal tértünk be ide, nagyon szép a bevezető út, gyönyörű virágos. Az étkezés helye egy félig nyitott fedett teraszos rész. Tele mindenféle falusi, régi használati és dísztárgyakkal, a padokon rongyszőnyegek, nekünk nagyon bejött. Élő cigányzene volt, a hegedűs egy-egy vendéghez odament, megkérdezte, mi a kedvenc nótája, amit aztán eljátszott nekik.
Felhasználó fényképei:
Muskátli Vendéglő Hollókő - Muskátli Vendéglő Hollókő - Muskátli Vendéglő Hollókő - Muskátli Vendéglő Hollókő - Muskátli Vendéglő Hollókő - Muskátli Vendéglő Hollókő -
2017. szeptember 8.a párjával járt itt
A legjobb szobát kaptuk, mert nem volt szomszédos szoba, nem volt semmi zavaró zörgés, gyereksírás, stb. A teljes ellátás annyira bőséges, hogy második naptól ki hagytuk az ebédet. A választék valóban nem túl nagy, a menük egyszerű, házias ételek, de pár napra teljesen megfelelő. Ital, desszert, jégkrém külön rendelhető.