Solier Étterem Gödöllő

4,5
a 38 gödöllői étterem közül
cukrászda, étterem, fagyizó, kávézó - kávéház
Solier Étterem Gödöllő
Solier Étterem GödöllőSolier Étterem Gödöllő
Solier Étterem GödöllőSolier Étterem Gödöllő

Solier Étterem Gödöllő bemutatkozása

A Solier Café igazi találkahely, hangulatos Cukrászda és Étterem Gödöllő központjában!
Új szint viszünk a város vendéglátásának kínálatába: cukrászda, kávézó, étterem egy helyen Gödöllő belvárosában, mely a cukrász- és konyhaművészet egyedi alkotásait kínálja minden kedves Vendége számára!

Erzsébet Királyné Szálloda Gödöllő - Kedvezményes ár reggelivel vagy félpanzióval
Kedvezményes ár reggelivel vagy félpanzióval
Erzsébet Királyné Szálloda Gödöllő

Solier Étterem Gödöllő vélemények

Átlagos 2015. október 27.gyerekekkel járt itt
A minap voltunk Gödöllőn a Solier Cafe-ban, az én 40. és a kislányom 6. szülinapját ünnepelni. Valami 5 fogásos "íz-élmény" vacsorán vettünk részt. Az ételek nem voltak finomak, minden a sütőtök körül forgott, és sokat kellett várni az ételekre, voltak amik kicsit rágósak voltak, a sütemény volt a legfinomabb.
Szörnyű 2018. szeptember 29.gyerekekkel járt itt
A vendégeket zsigerükből utáló pincérek az asztalhoz nem szivesen jönnek ki a cukrászdában, kivárják, hogy a vendég ráunjon a várakozásra és sorba álljon. Majd szervizdijat számolnak fel a nem minősithető, szinvonaltalan szolgáltatásra.
Szörnyű 2014. október 25.gyerekekkel járt itt
Mi családilag látogattuk meg a helyet, egy családi meghívóval, ami 4 fő részére 3 fogást ígértek 7e Ft-ért. Ígértek gyereksarkot, aminek örültünk, mert gyerekekkel így azért könnyebb. Persze csak lenne. Első csalódás: Gyereksarok az, ha a gyereket a sarokba állítjuk
Második csalódás: kiderült a családi meghívó csak 2 személynek tartalmaz 3 fogást, kettőnek csak egyet, és az is a menü adag töredéke méretben.
Solier Étterem Gödöllő a térképen
2100 GödöllőDózsa György út 13.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Szo
V