Bagoly Fogadó Gyömrő

Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Bagoly Fogadó Gyömrő vélemények

Szörnyű 2021. szeptember 9.egyedül járt itt
A vendéglátás ellentéte ez a hely. A dolgozók kedvetlenek, a szoba lelakott és ódon, a reggeli idő előtt be lett szedve, így aki nem az elején érkezett, az koppant. Persze kérésre összedobtak egy nagyjából egy kisétkű gyereknek elég adagot, mindezt 2 ezer forintért.
Szörnyű 2019. szeptember 14.gyerekekkel járt itt
Adva van egy jó kis baráti társaság, összeszokott, többször együtt utazós. A csapatban három gyerkőc, 11,10 és 5 évesek. Az évek alatt sok sok helyen jártunk már, több wellnes szállodát próbáltunk. Gondoltuk nyár végén még egyet csavargunk együtt. Egy pest megyei tóparti fogadóra esett a választásunk, árban kedvező, a képek alapján szuper pár nap várt ránk.
Szörnyű 2019. április 18.gyerekekkel járt itt
Egy hétvégi kikapcsolódásra vittem el két kis unokámat a fogadóba, abban a reményben, hogy lubickolhatnak. 2 email, 2 telefonos egyeztetés után, /JELEZTEM, HOGY 2 KICSI GYEREKKEL ÉRKEZEM/
Péntek este fürödhetünk, de másnap reggel már az ajtóban közölték velem, nem fürödhetnek a kicsik, mert mi lesz, ha véletlen bekakilnak.
Kiváló 2018. április 10.a párjával járt itt
Szép környezetben, hangulatos fogadó. Kellemes belső berendezéssel. A személyzet kedves, előzékeny volt. A félpanziós ellátással elégedettek voltunk. Az ételek íze, felszolgálása kifogástalan volt. Jó érzéssel gondolunk vissza a fogadó nyujtotta élményekre.
Szörnyű 2017. szeptember 5.barátokkal járt itt
Ez a szálláshely arról szól, hogy "mi a nyavalyának kell nekem vendéglátással foglalkozni"? Ez a mentalitás sugárzik a vezetőasszonyról és a személyzetről egyaránt. Nem tudom ki a tulajdonos, de úgy látszik nagy ívben lesajnálja, hogy a vendégek milyen élményekkel gazdagodnak nála, s egyáltalán vissza fognak e térni valaha.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2017. augusztus 24.a párjával járt itt
Kánikulában kerestük fel a Bagoly Fogadót, ami nagyon jó helyen, közvetlen tóparton helyezkedik el. Talán csak ennyi jó mondható el igazán róla. A tisztaság és az épület karbantartottsága gyenge, a személyzet nem barátságos. Kérdésünkre, hogy hol tudunk ebédelni, kánikulában a teraszt ajánlotta a pincér, mert benn már egy csoport ebédelt.
Szörnyű 2017. augusztus 17.barátokkal járt itt
A tó környezete nagyon szép és rendezett amivel elégedettek voltunk. A fogadóba lépve inkább visszafordultam volna. Mikor beléptünk éjszakai sötétség fogadott(gondolom spórolnak a villanyszámlával),ki kellett menni az udvarra ,hogy a regisztrációs lapot ki tudjuk tölteni. Átható étel szag terjeng az egész szállóban.
2017. július 24.gyerekekkel járt itt
A sok negatív értékelés ellenére foglaltunk szállást a Bagoly Fogadóban. Bár mi jól éreztük magunkat, de láttuk a problémákat, értettünk a rossz kritikákat, amik valóban vannak. Sajnos a vezető fönökasszony tényleg mogorva, köszönni nem köszön, barátságtalan. A vendég elött alázza meg az alkalmazottakat.
Bagoly Fogadó Gyömrő - VendéglátásBagoly Fogadó Gyömrő - Külső képBagoly Fogadó Gyömrő - KörnyékBagoly Fogadó Gyömrő - Környék
Gyenge 2017. május 28.kollégákkal járt itt
Szombaton este csapatépítés volt a Bagoly fogadóban. Kb. 40 főről beszélünk, amiből 30-35 szállóvendég is volt. A csoportból mi foglaltuk el először a szobát, így megkíséreltünk tóra nézőt kérni. A fekvése ugyan megfelelő volt, az ablakon viszont csak egy lapostetőt egy óriási kéményt és 8 db napkollektort láttunk.
Szörnyű 2016. december 26. járt itt
Csak rosszat tudok a fogadóról írni SENKINEK nem ajánlom. A reggeli svédasztal még viccnek is rossz legolcsóbb kétféle felvágott tea ,a vacsora ehetetlen volt ,a szoba hideg és koszos ,a wellnes részlegen a 26 fokos medence 18 fok,szauna egy működött fűtés nem volt itt sem egy kisfiúnak konkrétan lila volt a szája a hideg víztől.
Bagoly Fogadó Gyömrő - BelsőBagoly Fogadó Gyömrő - VendéglátásBagoly Fogadó Gyömrő - Belső