Bagoly Fogadó Gyömrő

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Bagoly Fogadó Gyömrő vélemények

2014. február 3.a párjával járt itt
Nagyon szép a hely, a szállás megfelelő. (a fürdőszobába, jó lenne egy törölközőszárító)
A személyzet,kedves és készséges. Az étterem nagyon hangulatos, gyönyörű a cserépkályha. A reggeli lehetett volna változatosabb, de a vacsora kifogástalan volt. A wellness részleg (így,hogy kevesen voltunk)nagyon tetszett.
Szörnyű 2013. december 16.a párjával járt itt
A karácsonyi nagy hajtás előtt úgy döntöttünk a párommal, hogy lazítunk egy kicsit, és elmegyünk wellness hétvégére. Nagyon vártuk ezt a hétvégét, ez volt a karácsonyi ajándékunk egymás számára(kuponos).
Gyenge 2013. november 20.gyerekekkel járt itt
A nyáron jártunk ott, 2 gyerek, 2 felnőtt. Megérkezésünkkor először a foglalásunkat nem találták -pedig előleget is fizettünk-, majd várnunk kellett, mert a szoba nem volt kész. A családi szoba természetesen legfelül van. 1 hétig voltunk, ebből 2 napot működött a lift és akkor is csak hellyel-közzel.
Gyenge 2013. november 12.családjával járt itt
A Fogadó csodálatos környezetben van. Ami megmérgezte a kikapcsolódást az a dilettáns személyzet az étteremben. Amikor vacsorára került sor, és helyet foglaltunk, 25 percig "ránk sem bagózott" a felszolgáló. (Fél- ill. háromnegyed óra elteltével előkerült másik két kolléga).
2013. november 7.gyerekekkel járt itt
őszi napokat szántuk pihenésre ebben a fogadóban
a szobával meg voltunk elégedve a kilátás is szép volt a tóra
a személyzet kedves volt és segitőkész
a reggeli bár nem valami fényűző de kielégitő volt számunkra
a vacsora hangulatos a fényekkel
ami nem nyerte meg a tetszésünket a a wellness részleg--valóban elég csúszós volt a helység ezt kiirással is jelezték
ezen változtatni kellene és az úszómedence vízhőfokán is ami nem felet meg a kiirásnak szerintünk hideg volt--ezért sok időt nem is töltöttünk ott--talán inkább meleg vizesnek kellene lennie ugy többet érne a szolgáltatás ami igy nem érte meg az árát
én inkább nyáron ajánlanám mert akkor a tavat is igénybe lehet venni mint plusz szolgáltatást. . . .
pihenni azért mindenképpen tudtunk és ez volt a fő cél
Gyenge 2013. augusztus 24.a párjával járt itt
2 hete jártam itt egy akciós ajánlat folytán. Sajnos nagyot csalódtam, ugyanis a wellnesshez semmi köze az ételek mennyisége és minősége erősen kifogásolható. A reggelire adott parizer és a vacsorára adott gyümölcsleves kicsit unalmas volt.
Kiváló 2013. július 14.a párjával járt itt
A fogadó egy csodaszép tó partján található. A személyzet és az ellátás maximális, a fogadó limonádéja nagyon finom. Az ár nagyon kedvező, mondhatni olcsó. A tóban fürödni, csónakázni, vizisielni lehet, amelynek a közepén egy nagyon hangulatos koktél bár van, és ahol a jobbnál jobb koktélokat lehet kapni. Egy igazi stresszmentes övezet, amit csak mindenkinek ajánlani tudok.