Bagoly Fogadó Gyömrő

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Bagoly Fogadó Gyömrő vélemények

Kiváló 2018. április 10.a párjával járt itt
Szép környezetben, hangulatos fogadó. Kellemes belső berendezéssel. A személyzet kedves, előzékeny volt. A félpanziós ellátással elégedettek voltunk. Az ételek íze, felszolgálása kifogástalan volt. Jó érzéssel gondolunk vissza a fogadó nyujtotta élményekre.
Kiváló 2016. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
2016 auguszrus 9,től töltöttünk három csodás napot a Gyömrői Bagoly fogadóban. Nem igazak a rossz vélemények. A személyzet nagyon kedves volt,különössen a recepciós középkorú Úriember. Feleségemmel és 14 éves fiammal pihentünk. A szobánk tágas, tiszta, kényelmes volt. Régi szárny, 304 es szoba. Nem superior, megis tökéletesen megfelelt.
Kiváló 2014. november 3.gyerekekkel járt itt
Mindennel megvoltunk elégedve.Hirtelen jött ötlet vezérelt ebbe a Fogadóba.Párommal és az Unokámmal voltunk.Nagyon kedves volt a személyzet.A szobával is meg voltunk megelégedve.Az étel is megfelelő és elég is volt,és ízletes.A Fogadóban is ebédeltünk.Nem bántuk meg hogy elmentünk.Szerintem máskor is elmegyünk.
Kiváló 2013. július 14.a párjával járt itt
A fogadó egy csodaszép tó partján található. A személyzet és az ellátás maximális, a fogadó limonádéja nagyon finom. Az ár nagyon kedvező, mondhatni olcsó. A tóban fürödni, csónakázni, vizisielni lehet, amelynek a közepén egy nagyon hangulatos koktél bár van, és ahol a jobbnál jobb koktélokat lehet kapni. Egy igazi stresszmentes övezet, amit csak mindenkinek ajánlani tudok.
2017. július 24.gyerekekkel járt itt
A sok negatív értékelés ellenére foglaltunk szállást a Bagoly Fogadóban. Bár mi jól éreztük magunkat, de láttuk a problémákat, értettünk a rossz kritikákat, amik valóban vannak. Sajnos a vezető fönökasszony tényleg mogorva, köszönni nem köszön, barátságtalan. A vendég elött alázza meg az alkalmazottakat.
Bagoly Fogadó Gyömrő - VendéglátásBagoly Fogadó Gyömrő - Külső képBagoly Fogadó Gyömrő - KörnyékBagoly Fogadó Gyömrő - Környék
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márLelkes fotózó - 134 feltöltött kép
2015. augusztus 17.a párjával járt itt
A fekvése csodálatos, a szoba, ahol voltunk tágas, kényelmes, tiszta, az erkélyről pazar kilátással a tóra. (superior szoba) Igaz klíma nincs, de ezt tudtuk is. A lift viszont kifejezetten jó. Az étkezésnél senki ne várjon 4 csillagos svédasztalt, de amit a honlapjukon ígérnek azt tartják is, kontinentális reggeli és egy meleg étel reggelire, szerintem elégséges volt.
Bagoly Fogadó Gyömrő - KörnyékBagoly Fogadó Gyömrő - KörnyékBagoly Fogadó Gyömrő - Külső képBagoly Fogadó Gyömrő - Környék
2015. április 21.családjával járt itt
Gyömrői esküvőnk egyik célpontja a Bagoly Fogadó volt, ugyanis itt tartottuk meg a lagzit. Borzasztóan sok negatív dolgot hallottunk, de végül a fogadó mellett maradtunk, mert vendégeket szállásoltunk el és így tartottuk a legkényelmesebbnek, hogy akkor a lakodalmat is itt tartsuk meg. Nem ért bennünket semmilyen kellemetlenség, sőt!
Bagoly Fogadó Gyömrő - VendéglátásBagoly Fogadó Gyömrő - Belső
2014. szeptember 30.családjával járt itt
Nagyon kellemes hosszú hétvégét töltöttünk el a fogadóban. Az új szárny nagyon szép és tiszta. A személyzet nagyon udvarias és szolgálatkész. Kifogásaink a következők voltak az ott tartózkodásunk alatt. A reggeli kritikán aluli volt. Nagyon kevés (un. svédasztalos) csak hosszú várakozás után töltötték fel és mindig csak egyféle felvágottal egy lapos tányéron.
Bagoly Fogadó Gyömrő - Külső kép
2014. szeptember 25.a párjával járt itt
Itt töltöttük szabad 1 hetünket a párommal! Egyben itt lakunk ebben a kis városban,Gyömrőn! Azért esett erre a helyre a választásunk,mert túl messzire nem is szerettünk volna menni,és kiszerettük volna pihenni a munka fáradalmait Gyömrő legszebb övezetében,a Negresco melletti,kis tóval ellátott Bagoly fogadójában,ahol most először jártunk!
Bagoly Fogadó Gyömrő - Környék
2014. február 3.a párjával járt itt
Nagyon szép a hely, a szállás megfelelő. (a fürdőszobába, jó lenne egy törölközőszárító)
A személyzet,kedves és készséges. Az étterem nagyon hangulatos, gyönyörű a cserépkályha. A reggeli lehetett volna változatosabb, de a vacsora kifogástalan volt. A wellness részleg (így,hogy kevesen voltunk)nagyon tetszett.