Bagoly Fogadó Gyömrő

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Bagoly Fogadó Gyömrő vélemények

Szörnyű 2016. december 26. járt itt
Csak rosszat tudok a fogadóról írni SENKINEK nem ajánlom. A reggeli svédasztal még viccnek is rossz legolcsóbb kétféle felvágott tea ,a vacsora ehetetlen volt ,a szoba hideg és koszos ,a wellnes részlegen a 26 fokos medence 18 fok,szauna egy működött fűtés nem volt itt sem egy kisfiúnak konkrétan lila volt a szája a hideg víztől.
Bagoly Fogadó Gyömrő - BelsőBagoly Fogadó Gyömrő - VendéglátásBagoly Fogadó Gyömrő - Belső
Gyenge 2017. május 28.kollégákkal járt itt
Szombaton este csapatépítés volt a Bagoly fogadóban. Kb. 40 főről beszélünk, amiből 30-35 szállóvendég is volt. A csoportból mi foglaltuk el először a szobát, így megkíséreltünk tóra nézőt kérni. A fekvése ugyan megfelelő volt, az ablakon viszont csak egy lapostetőt egy óriási kéményt és 8 db napkollektort láttunk.
Szörnyű 2015. július 23.a párjával járt itt
4 napos csomagot vásároltunk a szálláshelyen, melyet előre ki kellett fizetni. A csomag tartalmazta a félpanziós ellátást is. Az ételek minősége és mennyisége kritikán aluli, a gyomorrontás garantált (az ételben megtalálható volt a döglött légy is, a desszertnek felszolgált, nagyítóval is alig látható dinnye romlott volt).
Szörnyű 2016. december 12.családjával járt itt
Amikor megérkeztünk már a fogadtatás szörnyű volt! Szinte kinéztek minket. Felmentünk a szobába és majdnem dobtunk egy hátast a kosztol. A fürdőszoba egy mozgássérült "fürdőszobához"hasonlított. A zuhany elött nem szönyeg volt hanem egy törölköző, amibe lehet, hogy az elöző vendég törölközőtt. Az ágyak szétcsusztak a gyerekeim alatt.
Gyenge 2016. szeptember 29.a párjával járt itt
A rémálom már a bejelentkezésnél kezdődött. A középkorú hölgy nagyon mogorván és durván közölte hogy semmilyen körülmények között nem lehet elfoglalni a szállást hamarabb habár a fogadó szinte üres volt. Másfél óra várakozás után , sem velünk foglalkozott hanem telefonálgatott és félvállról kérdezgetett , majd mikor mondtam hogy bónuszunk van megkérdezte hogy mikor fizetek most vagy ha felpakoltunk.
Gyenge 2015. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Két pozitívumot tudok mondani: gyönyörű fekvésű hely és udvarias, szolgálatkész szobaasszonyok (akik szégyellték magukat a recepciósok helyett is) és felszolgálók. Negatívumok:
- A recepciósok úgy beszélnek a vendégekkel, mint a kutyával, köszönni semelyik napszakban nem szokásuk (bejelentkezéskor sem! ).
Szörnyű 2013. december 16.a párjával járt itt
A karácsonyi nagy hajtás előtt úgy döntöttünk a párommal, hogy lazítunk egy kicsit, és elmegyünk wellness hétvégére. Nagyon vártuk ezt a hétvégét, ez volt a karácsonyi ajándékunk egymás számára(kuponos).
Gyenge 2013. november 20.gyerekekkel járt itt
A nyáron jártunk ott, 2 gyerek, 2 felnőtt. Megérkezésünkkor először a foglalásunkat nem találták -pedig előleget is fizettünk-, majd várnunk kellett, mert a szoba nem volt kész. A családi szoba természetesen legfelül van. 1 hétig voltunk, ebből 2 napot működött a lift és akkor is csak hellyel-közzel.
Gyenge 2016. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Sajnos már érkezéskor elvették a kedvünket a helytől mert a superior szoba helyett,ami az új szárnyban lett volna a régiben kaptunk egy koszos kis szobát! Holott superior lett foglalva és előre kifizetve! Még én kérdeztem rá hogy ez a superior? Egyébként nem is közölték hogy bocsi tele van az összes,hibáztunk. . .
Szörnyű 2016. július 12.a párjával járt itt
Sajnálom, hogy vásárlás előtt nem olvastam el az itt szereplő – döntően negatív – kritikákat. Jelen sorokkal csatlakozunk azokhoz, akik senkinek sem ajánlják a Bagoly Fogadó igénybevételét. Minden tökéletesen úgy történt, mint ahogy a legutóbbi májusi véleményben leírták.