3,9
a 152 győri étterem közül
étterem, kocsma, pub, söröző, vendéglő, halétterem
Belga Étterem & Söröző GyőrBelga Étterem & Söröző Győr

Belga Étterem & Söröző Győr bemutatkozása

A legjobb választás Győr barokk belvárosában, hangulatában és kínálatában is különleges. Míg az óriási ablaküvegek mögött a nagyváros lüktetését szemléled, a századelő meghitt hangulata körülölel és kényeztet. Idő- és ízutazás vár rád míg szemed komótosan végigpásztázza a nagyanyáink koprából való berendezési tárgyakat és elidőz a belga és flamand sörfőző mesterek ereklyéin.

Hotel Fonte Győr - Napi árak ellátás nélkül
Napi árak ellátás nélkül
2024.12.29-ig
Hotel Fonte Győr
Sokoró Fogadó Sokorópátka - Napi árak félpanziós ellátással
2024.12.31-ig
Sokoró Fogadó Sokorópátka
Napi árak reggelis ellátással, fürdőbelépővel
2025.08.30-ig
Thermál Hotel és Kemping Komárom

Belga Étterem & Söröző Győr vélemények

Kiváló 2019. november 30.barátokkal járt itt
Torkos csütörtök kapcsán voltunk a Belgában egy baráti társasággal, előtte csak hallottunk a helyről. A kiszolgálás kifogástalan volt, az ételek nagyon finomak, és a hely neve sugallja, itt kapunk valamit, ami Belgiumból származik. És mi jut eszünkbe Belgiumról elsőre? Hát persze, hogy a sör, amiből több félét is sikerült itt megkóstolnunk.
2018. április 3., csoporttal járt itt
Finom ételek, kedves kiszolgálók. Szeretettel ajánlom.
Csoportot vittem, türelmesek, segítőkŕszek voltak az alkalmazottak
2018. január 30.gyerekekkel járt itt
Ebédidőben jártunk ott családunkkal.
Kellemes, igazi belga hangulat tisztaság . Jó benyomást keltett az étterem.
Az ételek rendkívüli odafigyeléssel tálalva. Kissé magas árszínvonal, habár a napi menü elfogadható áron volt és bőséges.
Ízléses tálalás, finom ételek.
Összeségében, pozitív hatást gyakorolt ránk, máskor is visszatérünk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márNépszerű író - 43 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. január 23.gyerekekkel járt itt
Már többször is jártam a Rába Hotel alatt lévő étteremben. Nagyon jó helyen van a belváros kellős közepén. Leginkább azért írok beszámolót, mert a többit olvasva egyáltalán nem értek egyet a kritikákkal! Én még eddig kivétel nélkül mindíg elégedetten távoztam. Az árak nem alacsonyak, ez tény, de a cserébe kapott produktum szerintem nem kifogásolható.
Szörnyű 2016. július 12. járt itt
Az etelek minosege gyenge es hozza magas Arak, a kiszolgalas atlagon aluli, kulfoldieket reszesitik elonyben. 10 perc utan adtak etlapot..a kiszolgalo flegma volt..nem ajanlom a helyet!
Kiváló 2015. november 17.barátokkal járt itt
Többször voltunk már itt vacsorázni. Eddigi tapasztalataim alapján a kiszolgálás mindig kifogástalan volt. A pincérek kedvesek és segítőkészek. Eddig még minden nagyon finom volt, amit itt rendeltünk, többek között ezért is térünk ide vissza. A Belga Éttermet mindenkinek ajánlom kiváló elhelyezkedése, kedves és előzékeny személyzete, finom fogásai és nem utolsó sorban a jő sörei miatt.
Kiváló 2015. február 9.a párjával járt itt
Bevallom, hogy győriként már egy ideje szemeztünk ezzel az étteremmel, de egészen eddig nem szántuk rá magunkat arra, hogy ki is próbáljuk - most megtettük és jó kellemeset csalódtunk. Belépve a hely hangulatát remekül megadják a fa bútorok, de néhol a fehér csempe (totál érthetetlen választás) vagy az ablak mellé helyezett tárgyak (balta, fokos?
Gyenge 2014. május 20.barátokkal járt itt
Több alkalommal is próbálkoztunk, de tapasztalataink alapján nagyobb a füstje, mint a lángja. A sörkÍnálat erős, iszogatni mindenképpen remek. Az ételekben a választék nagy, de az Íz legfeljebb átlagos. A személyzet elég hektikusan működik, találkoztunk már rutinos "öreg rókával", aki uralta a helyzetet és remekül funkcionált, de kissé ijedt gyakorlatozó diákkal is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2014. február 12.gyerekekkel járt itt
Nagyon hangulatos étterem a város szívében egy igen forgalmas helyen. Szép kilátás a belvárosra. Családommal egy kedvezo csomagajánlatot használtunk ki a gyori Hotel Rába szállodában, így itt vacsoráztunk 2 alkalommal. Az ételek és italok nagyon finomak voltak, a személyzettel is elégedettek voltunk. Férjem dícsérte a belga sörök nagy választékát :o)
Szörnyű 2013. június 20. járt itt
A Legjobb és a Legdrágább(! ) választás lehet a város patináns barokk szívében - kilátással a Városháza épületére. Az étterembe felépve - minden vendég ugyanazt a "protokollt" kapja- időt-utazhatunk a '80-as évekbe: az étterem atmoszférája, a bútorok, berendezések, a gránitkő "szocreál vasútállomás"-mintázata, a nyokorgó hajópadló de még az eszközök is: mintha gyermekkorunk "nagymamás-vasárnapi ebéd-látogatásán" lennénk újra.
Belga Étterem & Söröző Győr a térképen
9021 GyőrÁrpád út 34.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • gyerekmenü • napi menü • parkolási lehetőség • zártkörű rendezvény lehetősége
H-P
Szo