Komédiás Étterem Győr

2024.11.28-ig
Magdalena Apartman Győr

Komédiás Étterem Győr vélemények

Kiváló 2023. július 17.családjával járt itt
Ezen az oldalon figyeltem fel erre az étteremre, mert állatbarát vendéglőt kerestem. A kitűnő értékelések kíváncsivá tettek. Biztosra mentem: telefonon foglaltam időpontot. Nem csalódtam! Sőt! Nagyon kedvesen fogadtak: a kiskutyát és minket is. Barátságos, türelmes, mosolygós személyzet, gyors és udvarias kiszolgálás, különleges, retró hangulat jellemezte az éttermet.
Kiváló 2021. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Tegnap csodahelyen jártunk! Egy olyan hely, ahol a retro keveredik az újjal! Különleges időutazás, miközben isteni ételeket eszel, a kiszolgálás pedig csak csillagokban mérhető!

Ha Győrben jársz, ne hagyd ki!!!!
Kiváló 2018. február 4.a párjával járt itt
Nem túl nagy belső helyiség, de kompenzált mindent a gyors, kultúrált kiszolgálás, a finom íz, az elfogadható ár, és a hely szelleme. Szemben gyakorlatilag a színházzal, előadás előtt vagy után nyugodtan látogass el,bár lehet, hogy nem kapsz helyet, mert annyian lesznek.
Kiváló 2015. augusztus 3.családjával járt itt
Másodszor jártam az étteremben, első alkalommal, nagyjából egy évvel ezelőtt a menüt kóstoltuk meg, amiben nem csalódtunk, de most inkább étlapról rendeltünk. A kiszolgálás gyors és udvarias volt, az ételek pedig nagyon finomak. A tisztaságra szintén nem lehet panasz.
Kiváló 2014. október 25.a párjával járt itt
Kellemes hangulatos hely,főleg a teraszon és a pincében. színes programok várják az odalátogatókat. Kedves udvarias kiszolgálás. Finom ételek és italok. Fiatal tehetséges zenészek lépnek fel a kúltur pincében,akiket jelképes összegért meghallgathat aki arra jár. Esküvők osztálytalálkozók,vagy csak egyszerű baráti összejövetelre egyaránt alkalmas hely.
Kiváló 2014. október 17.családjával járt itt
Hangulatos, kellemes designe, tiszta! , kiváló környezet. Előzékeny, kedves, barátságos, gyors kiszolgálás. Remek, változatos konyha, egyéni kérést is közvetlen természetességgel teljesítő személyzet, ízig-vérig kiváló vendéglős tulajdonosok, akik a finom fogások, kellemes italok mellé magas színvonalú kultúrát is szolgáltatnak.
Szívből ajánlom helybélinek és túristának egyaránt! ! !
Kiváló 2014. augusztus 16.a párjával járt itt
Hangulatos étterem,remek konyha és nagy adag,ízletes ételek. Csak így tudom jellemezni ezt a kiváló éttermet! A ballagási ebédem és a 10 éves osztálytalálkozóm is itt volt. Nagyon segítőkészek és barátságosak,mind a személyzet és mind a vezetőség! Én csak ajánlani tudom mindenkinek,aki Győrbe látogat,illetve egy jót szeretne vacsorázni,ebédelni! Jó helyen van,a belvárosban,így minden látnivaló is közel van :)
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márFelfedező - 37 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. április 23., kollégákkal járt itt
Kellemes kis győri étterem, remek konyhával, ízléses környezetben. A pincében kialakított étterem már önmagában kuriózum, amihez társul a jó gasztronómia. Széles ételválaszték, hétköznapokon menüzni is lehet. Finom borok, desszertek. Mindenkinek ajánlani tudom. Jó megközelíthetőség (belváros), biztosan nagy forgalmat bonyolít, mert jó! Ajánlom!
2017. december 5.gyerekekkel járt itt
Az étteremben igényes a környezet, finom volt az étel,- amit rendeltünk, figyelmes volt a kiszolgálás. Tisztaságot tapasztaltam, és jó volt ott tölteni azt a rövid időt, amit étkezéssel töltöttem. Az éttermet nem ajánlotta senki, csak épp arra jártunk a lányommal, és gyors elhatározás után döntöttünk, hogy itt megebédelünk.
2017. október 3.a párjával járt itt
Ezt az éttermet még Budapesten kinéztem, egy félnapos győri látogatásra, a Nemzeti Színházban átellenben, jónak tűnt az étlapja alapján. Szerencsére az őszi idő még olyan volt a gangos udvaron kialakított "kerthelyiségben", hogy ott lehetett leülni. A kaja bőséges, mivel nem voltunk felkészülve erre, levest is rendeltünk, ami hiba volt, mert az is "túl" finom volt és óriási adag.
Komédiás Étterem Győr - Étel/italKomédiás Étterem Győr - EgyébKomédiás Étterem Győr - Étel/ital
Komédiás Étterem Győr a térképen
9022 GyőrCzuczor Gergely u. 30.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • gyerekmenü • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Sze
CS-P