Komédiás Étterem Győr

2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Komédiás Étterem Győr vélemények

Szörnyű 2023. december 9.gyerekekkel járt itt
Az ételek közepesek vagy rosszak: a rizs kemény, az etelek hidegen kerülnek azstalra, a kétszemélyes tálon e csirkemell, egy kaxsacomb és egy szabad szemmel alig lathato karajdarab, a hagymas törtkrumpli íztelen. A wc-csésze le van hányva, az étteremben dübörög a zene. Ott helyben is szóltunk pár dologért, de igazából ha ennyi minden nem működik, ott nagyobb a baj. Nem erdemes kipróbálni.
Kiváló 2023. július 17.családjával járt itt
Ezen az oldalon figyeltem fel erre az étteremre, mert állatbarát vendéglőt kerestem. A kitűnő értékelések kíváncsivá tettek. Biztosra mentem: telefonon foglaltam időpontot. Nem csalódtam! Sőt! Nagyon kedvesen fogadtak: a kiskutyát és minket is. Barátságos, türelmes, mosolygós személyzet, gyors és udvarias kiszolgálás, különleges, retró hangulat jellemezte az éttermet.
Kiváló 2021. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Tegnap csodahelyen jártunk! Egy olyan hely, ahol a retro keveredik az újjal! Különleges időutazás, miközben isteni ételeket eszel, a kiszolgálás pedig csak csillagokban mérhető!

Ha Győrben jársz, ne hagyd ki!!!!
Kiváló 2018. február 4.a párjával járt itt
Nem túl nagy belső helyiség, de kompenzált mindent a gyors, kultúrált kiszolgálás, a finom íz, az elfogadható ár, és a hely szelleme. Szemben gyakorlatilag a színházzal, előadás előtt vagy után nyugodtan látogass el,bár lehet, hogy nem kapsz helyet, mert annyian lesznek.
Ezüst fokozatú értékelő
Átlagos 2018. február 2.barátokkal járt itt
Egy esős délutáni napon tértünk be ide, és egyből feltűnt a hely hangulatossága. Noha a világítás kissé zavaró volt, kevesebb fénnyel is meg lettünk volna elégedve. A kiszolgálással nem volt gond, egyből hozták nekünk az étlapot, és némi morfondírozás után megszülettek a rendelések is. Én "pirított csirkemell filét komédiás módra" rendeltem.
Komédiás Étterem Győr - Étel/ital
2017. december 5.gyerekekkel járt itt
Az étteremben igényes a környezet, finom volt az étel,- amit rendeltünk, figyelmes volt a kiszolgálás. Tisztaságot tapasztaltam, és jó volt ott tölteni azt a rövid időt, amit étkezéssel töltöttem. Az éttermet nem ajánlotta senki, csak épp arra jártunk a lányommal, és gyors elhatározás után döntöttünk, hogy itt megebédelünk.
2017. október 3.a párjával járt itt
Ezt az éttermet még Budapesten kinéztem, egy félnapos győri látogatásra, a Nemzeti Színházban átellenben, jónak tűnt az étlapja alapján. Szerencsére az őszi idő még olyan volt a gangos udvaron kialakított "kerthelyiségben", hogy ott lehetett leülni. A kaja bőséges, mivel nem voltunk felkészülve erre, levest is rendeltünk, ami hiba volt, mert az is "túl" finom volt és óriási adag.
Komédiás Étterem Győr - Étel/italKomédiás Étterem Győr - EgyébKomédiás Étterem Győr - Étel/ital
2016. május 31.a párjával járt itt
Párommal egy Győrben töltött hosszú hétvége alkalmával költöttünk el egy finom ebédet itt. Belépve az étterembe, egy igen kellemes hangulatú és egyedi berendezésű. . a szó pozitív értelmében bohém jellegű helyiség tárult elénk. Sajnos házi limonádét épp akkor nem tudtak szervírozni -mivel elfogyott- viszont az étel kifogástalan minőségű volt.
2016. február 1.barátokkal járt itt
Már többször is elmentem az étterem előtt, de eddig azt gondoltam, hogy ez a hely "nem nekem való". Szerencsére egy vidám vacsora után hamar nézőpontot váltottam. Belépve egy rendezett, jól átgondolt és kellemes környezettel találkoztunk. A hölgy, aki kiszolgált minket igazán kedves és segítőkész volt.
2015. október 26.a párjával járt itt
Fiatalos, egyedi, laza berendezés a kerthelyiségben. Hétvégén gyakori zeneszó, együttesek, szólisták. A vendéglátás személyre szabott, baráti érdeklődés, egyéni kívánságok maximális teljesítése. Az ételek elkészítése és a választék átlagos, mindig van lehetőség napi menüre. Az árak szolidak.
Gyerek és családbarát, állatbarát hely.
Komédiás Étterem Győr a térképen
9022 GyőrCzuczor Gergely u. 30.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • gyerekmenü • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Sze
CS-P