alföldi

alföldi adatlapja

Ilyen vagyok
Városi barangoló  •  Tésztakedvelő  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Aktívan pihenő  •  Kultúraéhes  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó
Regisztráció2016.05.04
Utoljára itt2022.04.06

Kiváló 2016. augusztus 13.a párjával járt itt
Mindössze 600-700 lakosú kis község. Szinte teljes a foglalkoztatottság, ami persze meglátszik az emberek viselkedésén. Igaz, itt nincsenek fővárosi fizetések, de a falu szinte teljes munkásságát foglalkoztató pékség és szálloda dolgozói elégedettek a munkájuk körülményeivel, lehetőségeivel, és nem is akarnak elmenni onnan.
Gyenge 2016. augusztus 13.a párjával járt itt
Hangzatos szavak mindenhonnan, belső tartalom nélküli reklám, elszeparált szálloda, két értékelhető dologgal. A fürdőbe történő átjárás lehetősége, valamint az étkezés minősége és választéka. A szobában a takaró garniszálló szintű, poloskákkal teli, (igaz, minden nap takarítanak! !
Kiváló 2018. február 4.a párjával járt itt
Nem túl nagy belső helyiség, de kompenzált mindent a gyors, kultúrált kiszolgálás, a finom íz, az elfogadható ár, és a hely szelleme. Szemben gyakorlatilag a színházzal, előadás előtt vagy után nyugodtan látogass el,bár lehet, hogy nem kapsz helyet, mert annyian lesznek.