Kuglóf Art Cukrászda Győr

Golden Ball Club Hotel Győr - Wellness kikapcsolódás
2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Kuglóf Art Cukrászda Győr vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 32 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2023. november 6.a párjával járt itt
Tudom van sok cukrászda, és lehet olcsóbb is Győrben, de ide akkor is érdemes bejönni, legalább egyszer. Kiszolgálás nagyon kedves, még ha tele is van a cuki, és kígyózó a sor, akkor is megpróbálják gyorsan, mosolyogva teljesíteni a rendelést. Tisztaság van mindenhol, mosdók is mindig rendben vannak.
2055
2023. október 1.barátokkal járt itt
Kora délután Győr városházától sétáltunk az un, sétálóutcán a Széchenyi tér felé, azzal a tervvel, hogy valahová beülünk kávézni. Nem tudom, hogyan alakult így, nem én választottam a helyet, hanem akik elől mentek.
Kuglóf Art Cukrászda Győr - EgyébKuglóf Art Cukrászda Győr - EgyébKuglóf Art Cukrászda Győr - BelsőKuglóf Art Cukrászda Győr - Étel/italKuglóf Art Cukrászda Győr - BelsőKuglóf Art Cukrászda Győr - Étel/italKuglóf Art Cukrászda Győr - Étel/italKuglóf Art Cukrászda Győr - EgyébKuglóf Art Cukrászda Győr - BelsőKuglóf Art Cukrászda Győr - BelsőKuglóf Art Cukrászda Győr - EgyébKuglóf Art Cukrászda Győr - BelsőKuglóf Art Cukrászda Győr - EgyébKuglóf Art Cukrászda Győr - MosdóKuglóf Art Cukrászda Győr - MosdóKuglóf Art Cukrászda Győr - EgyébKuglóf Art Cukrászda Győr - Külső kép
Kiváló 2021. szeptember 17., kollégákkal járt itt
Kirándulás során tévedtünk ide. Italokat fogyasztottunk csak, finom volt a kávé és a limonádé is. A kiszolgálók nem voltak a helyzet magaslatán, bementünk kérni az italokat és fizetni, amikor ki kellett hogy hozzák, odajöttek megint mintha rendelést vennének fel. Mondjuk, mi már leadtuk.
Kiváló 2019. november 21.a párjával járt itt
Szombaton délután, először, de biztos nem utoljára jártunk itt. A rendelésünk nagyon gyorsan megkaptuk, a kedves, mosolygós kiszolgálás külön értékelendő. A süti, kávé és limonádé kifogástalan volt. Nagyon kellemes hely, mindenkinek ajánlom! ! ! !
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. augusztus 11.a párjával járt itt
Belvárosban található. Szó szerint csalogató cukrászda és kávéház. Nagyon tiszta. Kedves kiszolgálók, gyorsaság. Ami kifejezetten tetszett, hogy a kávé mellé mini kuglóf volt, és nem a hagyományos kemény keksz. Távozáskor, még kértünk pici kuglófot, amit akjándékba kaptunk. Emellé még 2 makaront, mert épp szülinapját ünnepelte a cukrászda. Meleg szívvel ajánlom mindenkinek.
Kuglóf Art Cukrászda Győr - Étel/italKuglóf Art Cukrászda Győr - Étel/ital
Gyenge 2019. július 24.egyedül járt itt
Kiszolgálás: jeges kávéba kértem ne tegyen vaníliafagyit, mégis beletette, és egy ehetetlen édes katyvasz lett belőle. Almás pite tölteléke egy geil massza. A kis pohárban hozott víz langyos volt, nem folyatta ki a csapot rendesen. Kint ültünk le, kár volt, mert a magas plexi fal miatt nem jár a levegő, egy fullasztó kabinban üldögélsz. A felszolgáló kedves volt. Tisztasággal nem volt gond,árak közepesek.
Gyenge 2018. január 11., kollégákkal járt itt
Egyszer voltunk ott személyesen többet nem fogunk menni.
Asztalfoglalás lehetetlen pedig ki van írva az ajtóra. . . vegyék le onnan akkor. . . . Rugalmatlnság tetőfokon. . . A vendégért mindent meg kellene tenni ehelyett inkább lebeszélik róla, hogy ott egyenek meg egy egész tortát foglalás keretében. . Borzalmas. . . . Másik helyen szívesen fogadtak bennünket [moderálva - a szerk. ]!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márNépszerű író - 43 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. július 18.gyerekekkel járt itt
A hely nagyon jól indult. Sokak kedvence lett a belvárosban. Aztán elkezdett a színvonal lecsúszni, ami nagy kár. Nagy választék, friss termékek, tisztaság és kedves kiszolgálás, volt. . . Utolsó két látogatásunkkor már nem volt minden rendben!
Kiváló 2017. június 20.gyerekekkel járt itt
Kuglóf cukrászda Győr belvárosában ,Kazincy utcában található . Igényes környezet ,terasszal , kedves romantikus hangulat az alsó szinten . Modern szép tálalás , kedves kiszolgálás . Sütemények kíválóak , ami nagyon ízlett , házi készítésű krémes , sós mogyorós sütijük , citromos torta , gyümölcsös torta .
Kiváló 2016. október 24.a párjával járt itt
Egy új hely a történelmi belvárosban. Korábban egy igen drága söröző üzemelt itt. Belépve és a földszinti külön részbe érve meglepően tapasztalom, hogy a korábbi győri várrendszer szerkezete itt is megfigyelhető. Szeretem ezeket a boltíveket, a belvárosban mindenhol ilyennel találkozunk. Na szóval maga a cukrászda.
Kuglóf Art Cukrászda Győr - BelsőKuglóf Art Cukrászda Győr - Étel/italKuglóf Art Cukrászda Győr - Étel/italKuglóf Art Cukrászda Győr - Étel/italKuglóf Art Cukrászda Győr - Étel/italKuglóf Art Cukrászda Győr - Egyéb