Marcal Étterem Győr

a 152 győri étterem közül
étterem, családi
Marcal Étterem Győr

Marcal Étterem Győr bemutatkozása

Tisztelt Partnerünk, leendő Partnerünk!
Szeretném felajánlani szolgáltatásainkat és bemutatni Önnek vendéglőnket e néhány sorral.
Az elmúlt esztendők során több száz esküvői és "céges" rendezvény, osztálytalálkozók és érettségi bankettek bonyolítását vállaltuk, úgy gondolom megrendelőink megelégedésére.

Hotel Fonte Győr - Napi árak ellátás nélkül
2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Marcal Étterem Győr vélemények

Átlagos 2017. július 14.családjával járt itt
Az étteremnek nagy a forgalma ebédidőben, ezért nehéz szabad asztalt találni. A forgalomnak köszönhetően, sok a kapkodás, figyelmetlenség. Amikor ott jártunk, több pincér többször is megkérdezte, rendeltünk e már, fejetlenség volt,ennek köszönhetően, otthon vettük észre, hogy többet számláztak az elfogyasztott aperitif italból ami nem kis összeg volt.
Átlagos 2017. július 11.gyerekekkel járt itt
"Tipikus lakótelepi étterem belső". Semmi különleges atmoszférája nincs, leszámítva a "galériaként" is történő funkcionáltatást. A kiszolgálás családias, kedves és messzemenőkig törekszik a gyorsaságra. Ha sokan vannak (és általában ez a jellemző), akkor elkerülhetetlen a maximális törekvés ellenére is kisebb várakozás.
Átlagos 2015. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
A kiszolgálás és az étel átlagos. Menüztünk a családdal vasárnap. Az étterem teraszán ültünk le, amit nem mondanék romantikusnak. Kisesebbik fiam bujkálás közben begyűjtött pár pókot hálóstól, ami egy kert-helységnél nem lenne furcsa, itt csak a mennyiség volt több a kelleténél. A leves finom volt, de csípős (ami gyerekeknél negatív).
Átlagos 2014. november 16.egyedül járt itt
A Marcal a városrésszel egyidős, annak jellegzetes intézménye! Nincs aki itt ne ismerné, szerintem már mindenki evett itt. . . Egy menüzős helyről van szó, rendkívül kedves személyzettel. Jól főznek, az ételek finomak és nagyon sok féléből lehet választani. Nekem a levesek jönnek be főleg, de a többivel sincs gond.
Átlagos 2013. október 7. járt itt
Legtöbbször menüzni fordultam meg az étteremben. A menü elég választékos, így nagyjából mindig megkaphatja azt az ember amit épp kiván. Az ételek adagja és minőségével sincsenek gondok. Ami leginkább zavaró a felszolgálók túlbuzgósága. Egy perc alatt három pincér jön oda, hogy választottam-e már.
Átlagos 2013. június 11.a párjával járt itt
Rendkívül előzékeny és udvarias, készséges a kiszolgálás. Megérdemelné ez az étterem a felújítást, ízlésesebb berendezést, világosabb színeket. Az ételek minősége változó. (pl. Gundel-palacsinta. . . :( )Az árakkal szemben nincs kifogásom. Kellemes sziget a betondzsungel szívében. Szívesen ajánlom másoknak is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márFelfedező - 37 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2013. április 24.családjával járt itt
Még csak egyszer jártam ebben az étteremben. Nem igazán az én világom, de az általam fogyasztott étel finom volt. Gyakran vannak akciók, menüzni is lehet, és remek ajánlatokat ad különböző rendezvényekre. Én az esztétikusabb éttermeket szeretem, pontosabban nekem a miliő is fontos, nemcsak a ház gasztronómiája.
Ennek ellenére nem csalódtam, és bátran ajánlom mindenkinek!
2016. március 4.a párjával járt itt
Kedves, családias étterem. Mindig több menüből lehet választani kedvező áron. Ha mást kérünk, 10 perc alatt elkészül. Szolgálatkész a személyzet. Gyakran van élőzenés énekes est. Pl. magyarnóta vagy operett. Az előadók között Kossuth-díjas operaénekes is előfordul.
Minden hónapban más festő vagy fotóművész kiállítását rendezik meg. Így étkezés közben a vendég a kultúrát is élvezheti.
2014. június 24.családjával járt itt
Családommal nagyon sűrűn látogatjuk ezt a Marcalvárosi KITŰNŐ éttermet. A kiszolgálás talán már túl megy az udvariasság és kedvesség határain is. Az ételek nagyon finomak,rengeteg akció könnyíti az étel választást az amúgy sem drága ételek közül. Az ételek adagja és minőségével tehát nincsenek gondok.
2013. július 12.gyerekekkel járt itt
Több évtizede működik ez az étterem, s a kapcsolatom vele már ~20 éve. Rengeteg változás történt azóta természetesen, de az ételek és a kiszolgálás minősége állandó jó színvonalon vannak. Szimpatikus család irányítja, akik ismerik a környék és a város igényeit, s különböző programokkal is szórakoztatnak.
Marcal Étterem Győr a térképen
9024 GyőrDéry T. u. 11/a
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-K
zárva