Matróz Dunaparti Kisvendéglő Győr

2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Matróz Dunaparti Kisvendéglő Győr vélemények

Gyenge 2016. július 1.családjával járt itt
A Matróznak nagy szerencséje, hogy a Dunkakapu tér miatt felújították a teraszt és garantált a folyamatos forgalom. Emiatt egy 20 perces várakozás után jutottunk asztalhoz. Két vélhetően régóta itt szolgáló felszolgáló próbál mindenkihez időben oda érni inább kevesebb sikerrel. Nagy részben hal ételeket kínálnak konzervatív változatban.
Matróz Dunaparti Kisvendéglő Győr - Étel/italMatróz Dunaparti Kisvendéglő Győr - Étel/italMatróz Dunaparti Kisvendéglő Győr - Étel/ital
Szörnyű 2019. április 16.a párjával járt itt
Azzal kezdeném hogy mi törzsvendégek voltunk ott a mai napig ! ! ! ! ! De a mai nap a kiszolgálás a pincérrel nagyon arogáns volt ! ! ! ! Számlát nem adót semmiről , csak egy kis papír lapot dobott odda az asztra! Az volt számla , cerúzával ráírva a fizetendő összegem ! Ma Óriásit csalódtam ebben az étteremben , hisz mindig idde jártunk!
Szörnyű 2016. augusztus 22.családjával járt itt
Ilyen neveletlen (az igazi jelzőt szégyellném leírni) felszolgálóval nem nagyon találkoztam még. A story: asztalt foglaltunk a teraszra. Érkezésünkkor közölték minősìthetetlen hangon,az nem lehet mert kintre nem vesznek fel foglalást. Várni kellett pedig volt összetolt asztal ahol ketten ültek.
Szörnyű 2016. április 12.családjával járt itt
Be se jutottunk! Kutyaval nem lehet...Azt irtak hogy a legtobb vendeguk kulfoldi ezert sokkolt mikor nem engedtek be Ausztriaban soha nincs ebbol gond.Szerencsere a környező éttermekben ugy szinten nem csinaltak ebbol problemat.