Matróz Dunaparti Kisvendéglő Győr

2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Matróz Dunaparti Kisvendéglő Győr vélemények

Kiváló 2022. szeptember 28.családjával járt itt
Ha Győrben nagyon finom halászlét van kedvem enni, vagy családtagjaimat, ismerőseimet, barátaiamt szeretném meghívni egy finom halászléra, akkor a Matróz vendéglőbe megyek. A halászléjük mellett kiválló a tepertós pogácsájuk is, jó lenne a receptjüket megszerezni egyszer.
Kiváló 2022. július 27.barátokkal járt itt
A fröccsfesztivál ideje alatt vacsoráztunk az étteremben, ami a fesztivál helyszínén a Dunakapu téren van. A teraszon ültünk le, így a programot is láttuk, hallottuk. Az alkalomhoz illően röccsöt ittunk. Az étlapon szinte minden főételből volt kisadag, így én azt rendeltem, de meglepően köretből nem adtak kisadagot.
Kiváló 2019. október 14., csoporttal járt itt
A Matróz a győriek szemében már nem csak egy hely, egy fogalom: a lepukkantan hangulatos étterem, ahova nem kell kiöltözni, ahol a pincérek közvetlenek, olyan "matróz"-jellegűek. Az étlapon főleg hagyományos ételek szerepelnek, de az italok már főleg mai jellegűek. Az asztalok picit szűkösen vannak, érdemes előre foglalni egyet, mert lehet, hogy nem engednek be.
Kiváló 2019. február 19.a párjával járt itt
Egy hangulatos kisvendéglő, ami könnyen megközelíthető. Finom halászlé, túrós metélt, sztrapacska. Gyors felszolgálás, a pincérek sem voltak udvariatlanok. Elvitelre kértünk ecetes halat, arra sem kellett várni. Csak ajánlani tudom.
Matróz Dunaparti Kisvendéglő Győr - Külső kép
Kiváló 2017. augusztus 16.családjával járt itt
Halászlé és sztrapacska! -A legjobb ételeik szerintem.
Rendszeresen eszünk ott, főleg ha halat, halászlét ennénk!
Mindig kedvesek figyelmesek, nagyon finom és tisztességes adagokat adnak. Rajtam bizony többször kifogott a kis adag halászlé és a sztrapacska.
Talán az egyetlen hátránya, hogy ha szombat/vasárnap ebédre érkezünk, mindig várni kell. (Persze ha asztalt foglal az ember, ez elkerülhető :D )
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. július 4.barátokkal járt itt
Életem egyik legfinomabb halászlevét ettem itt!
Sűrű és ízletes volt, nagyon jól laktunk!
Hangulatos hely a Dunakapu téren! Kockás terítős étterem kár, hogy nincsen teraszos része. Az itt felszolgált pogácsa is nagyon finom volt kár, hogy azért külön kell fizetni
A pincér egy idősebb bácsi volt, aki kedves és figyelmes volt.
Nagyon jó kis hely meglep, hogy többen így leértékelik!
Kiváló 2015. február 26.barátokkal járt itt
Győrben legfeljebb 2 helyet tudnék ajánlani az idelátogatóknak, a másik most hirtelen nem jut eszembe. Az országban kevés ilyen jó hangulatú helyet találni. Az ételek nem a gasztroforradalom jegyében készülnek, mégis jók, a borok "csak" egy környékbeli termelőtől valók, mégis jók, a hangulat visszaadhatatlan, akár az éttermi részben van az ember, akár a söntést támasztja két kisfröccs mellett.
Kiváló 2014. július 5.családjával járt itt
Nagyon finom a halászlé és más halétel is! Aki ezeket szereti, mindenképp térjen be! :-) A hely hangulatos, sok régi tárgy, emlék van a falon a hosszú ideig (és tudtunk szerint újra) tulajdonos család hagyatékából. Érdemes ezeket megnézegetni, a pincérekkel elbeszélgetni (közvetlenek és közlékenyek), amíg várunk az étkekre.
2019. augusztus 22.családjával járt itt
Nagyon jó helyen van, a kialakítása hangulatos. Halászlét rendeltünk, ami bőséges és finom volt. Sajnos belsőséget csak ikrát tudtak adni - kár. A kenyér viszont elég száraz volt. A túróscsusza akkora adag volt, hogy csak ketten bírkóztunk meg vele. Viszont a deszert választék nagyon gyér, ezért aki nem szereti vagy nem eheti a tejes dolgokat, annak nincs választék.
2017. június 13.barátokkal járt itt
Érdekes hely ez, ahol nincs desszert, miközben az étlap meglehetősen széles választékot kínál. No nem olyat, mint a kötetnyi étlappal működő, csak csirkemellből és pulykamellből egy komplett étlap választékát nyújtó csárdák (pl Látóképi csárda, Debrecen), de azért van vagy 25 ételük amiből lehet válogatni, köztük érdemleges halételek, pontyból, harcsából, süllőből .
Matróz Dunaparti Kisvendéglő Győr - BelsőMatróz Dunaparti Kisvendéglő Győr - Étlap/itallapMatróz Dunaparti Kisvendéglő Győr - Étel/italMatróz Dunaparti Kisvendéglő Győr - Étel/italMatróz Dunaparti Kisvendéglő Győr - Étel/italMatróz Dunaparti Kisvendéglő Győr - Étel/italMatróz Dunaparti Kisvendéglő Győr - Étel/italMatróz Dunaparti Kisvendéglő Győr - Külső képMatróz Dunaparti Kisvendéglő Győr - Külső kép