Matróz Dunaparti Kisvendéglő Gyôr

3,1Kiszolgálás
3,8Hangulat
3,6Ár / érték
3,3Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár
26.000 Ft / 2 fő / éj-től félpanzióval

Matróz Dunaparti Kisvendéglő Gyôr vélemények

Kiváló 2019. október 14., csoporttal járt itt
A Matróz a győriek szemében már nem csak egy hely, egy fogalom: a lepukkantan hangulatos étterem, ahova nem kell kiöltözni, ahol a pincérek közvetlenek, olyan "matróz"-jellegűek. Az étlapon főleg hagyományos ételek szerepelnek, de az italok már főleg mai jellegűek. Az asztalok picit szűkösen vannak, érdemes előre foglalni egyet, mert lehet, hogy nem engednek be.
4Tisztaság
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 48 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. február 19.a párjával járt itt
Egy hangulatos kisvendéglő, ami könnyen megközelíthető. Finom halászlé, túrós metélt, sztrapacska. Gyors felszolgálás, a pincérek sem voltak udvariatlanok. Elvitelre kértünk ecetes halat, arra sem kellett várni. Csak ajánlani tudom.
5Tisztaság
Matróz Dunaparti Kisvendéglő Gyôr - Külső kép
Kiváló 2017. augusztus 16.családjával járt itt
Halászlé és sztrapacska! -A legjobb ételeik szerintem.
Rendszeresen eszünk ott, főleg ha halat, halászlét ennénk!
Mindig kedvesek figyelmesek, nagyon finom és tisztességes adagokat adnak. Rajtam bizony többször kifogott a kis adag halászlé és a sztrapacska.
Talán az egyetlen hátránya, hogy ha szombat/vasárnap ebédre érkezünk, mindig várni kell. (Persze ha asztalt foglal az ember, ez elkerülhető :D )
5Tisztaság
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. július 4.barátokkal járt itt
Életem egyik legfinomabb halászlevét ettem itt!
Sűrű és ízletes volt, nagyon jól laktunk!
Hangulatos hely a Dunakapu téren! Kockás terítős étterem kár, hogy nincsen teraszos része. Az itt felszolgált pogácsa is nagyon finom volt kár, hogy azért külön kell fizetni
A pincér egy idősebb bácsi volt, aki kedves és figyelmes volt.
Nagyon jó kis hely meglep, hogy többen így leértékelik!
Kiváló 2015. február 26.barátokkal járt itt
Győrben legfeljebb 2 helyet tudnék ajánlani az idelátogatóknak, a másik most hirtelen nem jut eszembe. Az országban kevés ilyen jó hangulatú helyet találni. Az ételek nem a gasztroforradalom jegyében készülnek, mégis jók, a borok "csak" egy környékbeli termelőtől valók, mégis jók, a hangulat visszaadhatatlan, akár az éttermi részben van az ember, akár a söntést támasztja két kisfröccs mellett.
Kiváló 2014. július 5.családjával járt itt
Nagyon finom a halászlé és más halétel is! Aki ezeket szereti, mindenképp térjen be! :-) A hely hangulatos, sok régi tárgy, emlék van a falon a hosszú ideig (és tudtunk szerint újra) tulajdonos család hagyatékából. Érdemes ezeket megnézegetni, a pincérekkel elbeszélgetni (közvetlenek és közlékenyek), amíg várunk az étkekre.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt már
2019. augusztus 22.családjával járt itt
Nagyon jó helyen van, a kialakítása hangulatos. Halászlét rendeltünk, ami bőséges és finom volt. Sajnos belsőséget csak ikrát tudtak adni - kár. A kenyér viszont elég száraz volt. A túróscsusza akkora adag volt, hogy csak ketten bírkóztunk meg vele. Viszont a deszert választék nagyon gyér, ezért aki nem szereti vagy nem eheti a tejes dolgokat, annak nincs választék.
3Tisztaság
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 315 városban járt márFelfedező - 1963 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 16482 feltöltött kép
2017. június 13.barátokkal járt itt
Érdekes hely ez, ahol nincs desszert, miközben az étlap meglehetősen széles választékot kínál. No nem olyat, mint a kötetnyi étlappal működő, csak csirkemellből és pulykamellből egy komplett étlap választékát nyújtó csárdák (pl Látóképi csárda, Debrecen), de azért van vagy 25 ételük amiből lehet válogatni, köztük érdemleges halételek, pontyból, harcsából, süllőből .
3Kiszolgálás
Itt fényképeztem:
Matróz Dunaparti Kisvendéglő Gyôr - BelsőMatróz Dunaparti Kisvendéglő Gyôr - Étlap/itallapMatróz Dunaparti Kisvendéglő Gyôr - Étel/italMatróz Dunaparti Kisvendéglő Gyôr - Étel/italMatróz Dunaparti Kisvendéglő Gyôr - Étel/italMatróz Dunaparti Kisvendéglő Gyôr - Étel/italMatróz Dunaparti Kisvendéglő Gyôr - Étel/italMatróz Dunaparti Kisvendéglő Gyôr - Külső képMatróz Dunaparti Kisvendéglő Gyôr - Külső kép
Még több kép (6 db) >>
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 35 városban járt márFelfedező - 59 helyen első értékelőNépszerű író - 121 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 165 feltöltött kép
2016. november 12.gyerekekkel járt itt
Barátok ajánlására néztünk be a győri belváros szélén a Kossuth hídnál található kis étterembe. Mivel az étlapon elég hosszú a halas lista, gondoltuk, kipróbáljuk, milyen a halászlé. A gyerekek rántott halat kértek. A harcsahalászlé kellemes, ízes volt, a benne lévő hal is jó állagú volt. Az adagok bőségesek és jóízűek voltak.
3Ételek / Italok
3Tisztaság
Itt fényképeztem:
Matróz Dunaparti Kisvendéglő Gyôr - BelsőMatróz Dunaparti Kisvendéglő Gyôr - EgyébMatróz Dunaparti Kisvendéglő Gyôr - Egyéb
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
2016. november 1.a párjával járt itt
A halászlé szuper (kicsi/nagy, hal nélkül ponttyal, harcsával), a sztrapacska szintúgy. Eddig 5* lenne. Az italok szörnyűek voltak, limonádé címén egy szódás szörp nagyon kevés szörpből, a vörösbor száraz helyett savanyú (na ja, nem néztem az árát, 160 Ft/dl, ennyiért mit várjon az ember).
23 értékelés / 3 oldalon